Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(Victorious @ 2010 01 12, 23:56)
O žinai ką nors su konkrečiai su BHA iš jų produkcijos?


Nu vat pamelavau. Turiu lietuvišką katalogiuką, tai dabar pasiskaičiau, kad į Neostrata gaminius įeina (aišku, ne visi vienu metu): glikolinė rūgštis (AHA), citrinų rūgštis, migdolų rūgštis, gliukonolaktonas (kažkoks PHA) ir laktobiotinė rūgštis, skatinanti odos atjaunėjimą. Tai va. Įvairios Neostrata linijos pagrinde yra drėkinančios/jauninančios, o NeoCeuticals produktai nuo aknės. "Šiuose produktuose yra įvairių PHA ir AHA (...) ir kitų ingredientų. Ši produktų linija buvo sukurta ligų, tokių kaip aknė, probleminė sausa oda, seborėjinis dermatitas, hiperpigmentacija, melasma ir kt. gydymui. Pagrindas - specialus spiritinis tirpalas. Tai žodžiu į seriją įeina prausiklis, odos valomasis tirpalas (su BHA), spuogus gydanti želė (irgi su BHA), trapių nagų tripalas su migdolų rūgštim, šampūnas bei galvos odos tirpalas nuo seborėjos... Tai va. Čia būtų tas komplektukas kur rodžiau: http://www.neostrata...sortby=ourPicks ir kitos priemonės iš NeoCeuticals... Šiaip gal prieš tepant ant veido reiktų su dermatologe pasitarti...
Atsakyti
Buvau neseniai pas kosmetologe. Ji paklause kaip valau oda, tai pasakiau kad naudoju prausikli ir tonika. Tai ji nustebo ir sako- o pieneli? Sakau ne, nenaudoju, ir is vis pieneliai mano riebiai/misriai odai nepatinka. Tai ta kosmetologe netgi liepe butinai nusipirkti pieneli ir valyti oda taip:

Vakarais: 1- pienelis, 2-prausiklis, 3-tonikas (po to kremas, aisku)
Rytais: 1-prausiklis, 2-tonikas (ir kremas)

Savo odos bukle patenkinta, na buna kartais tu spuogeliu,poros ne maziausios, bet vistiek ir be pudru atrodo visai padoriai. Na tiek to, pagalvojau, nusipirksiu pieneli, gal is vis tada tobula oda turesiu. ax.gif doh.gif Jau po pirmos savaites tokiu proceduru atsirado spuogu blink.gif Ismeciau ji lauk, dabar naudoju vien prausikli (netgi be toniko) ir gydau spuogiukus. Nuomone, kad misriai/riebiai odai pieneliai netinka tik pasitvirtino.

P.S> mano apsilankymo pas kosmetologe metu, pas ja dar buvo uzsukus baisiai spuogota paagle mergaite, tai ja irgi klause ar nusipirko pieneli. Dabar galvoju vargse ta panele doh.gif Matyt kosmetologe yra pieneliu fanatike lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Becky: 13 sausio 2010 - 09:34
ne fanatikė, o žiopla kosmetologė cool.gif
Atsakyti
O kodėl pienelis netinka? Tipo poras kemša?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 13, 10:37)
O kodėl pienelis netinka? Tipo poras kemša?


aha ax.gif ypač dar kai bandoma su juo nuvalyti makiažą, taigi visą murzinumą ir į poras įtrina doh.gif
Atsakyti
Na taip, kas naudoja tik pieneli taip ir padaro - itrina visus nesvarumus ir tiek. Bet tos kosmetologes "fokusas" atseit tame, kad pieneli dar reikia prausikliu nupraust. Pasak ja taip svariau nuvalomas makijazas,riebalai ir kt nesvarumai. Man tai kaip minimum dvigubas darbas ar pinigu svaistymas.
Atsakyti
Šitoj temoj jau buvo diskusija apie pienelio naudojimą odos valymui. Susidomėjus, pati teikianti kosmetologės paslaugas, pasisakė už jį kaip būtiną veido priežiūrai mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 13 sausio 2010 - 13:21
QUOTE(Becky @ 2010 01 13, 12:47)
Na taip, kas naudoja tik pieneli taip ir padaro - itrina visus nesvarumus ir tiek. Bet tos kosmetologes "fokusas" atseit tame, kad pieneli dar reikia prausikliu nupraust. Pasak ja taip svariau nuvalomas makijazas,riebalai ir kt nesvarumai. Man tai kaip minimum dvigubas darbas ar pinigu svaistymas.

Aš taip irgi darau...
Man daug maloniau po makiažo nuvalymo nuprausti veidą, o jei reikia dar ir toniku pavalau...
Dažniausiai būna, kad net po pienelio, prausiklio, valant toniku ant vatos dar šiek tiek nešvarumų būna... Tai turbūt ir yra esmė-nuvalyti gerai kosmetiką, kad nieko nekištų...
Bet kai nesidažau pienelio nenaudoju, tik prausiklį... 4u.gif
Atsakyti
Visai pasimečiau. mastau.gif Aš bent jau pirma nusiprausiu veidą, tada nuvalau akių makiažą, tada pieneliu pašalinu likusius nešvarumus (naudoju Vichy ir jis man labai patinka), paskui seka tonikas ir tada kremas... Niekaip nesuvokiu, kam pirma valyti veidą pieneliu, o po to jį nuplauti? Tai gal kaip tik geriau pirma pašalinti nešvarumus prausikliu, o paskui jau kas liko pieneliu...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 13, 13:59)
Visai pasimečiau. mastau.gif Aš bent jau pirma nusiprausiu veidą, tada nuvalau akių makiažą, tada pieneliu pašalinu likusius nešvarumus (naudoju Vichy ir jis man labai patinka), paskui seka tonikas ir tada kremas... Niekaip nesuvokiu, kam pirma valyti veidą pieneliu, o po to jį nuplauti? Tai gal kaip tik geriau pirma pašalinti nešvarumus prausikliu, o paskui jau kas liko pieneliu...

Mane kažkada kosmetologė irgi mokė, kad būtinai reikia naudoti pienelį, bet ne valyti veidą, o jį naudoti taip pat, kaip ir prausiklį - pirmiausia nusiplauti veidą su pieneliu, po to su prausikliu, tada tonikas, tada kremas. Ir dar būtinai viskas vienos linijos. Pienelis taip ir "neprigijo". Visas priemones vienos linijos rasti tinkamas irgi nėra šansų
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 01 13, 13:17)
Šitoj temoj jau buvo diskusija apie pienelio naudojimą odos valymui. Susidomėjus, pati teikianti kosmetologės paslaugas, pasisakė už jį kaip būtiną veido priežiūrai mastau.gif

Mielosios, pienelis atlieka prausiklio - muiliuko vaidmeni, reiktu uzsideti pienelio ant sudrekinto toniku veido, pirstais sukamaisiais judesiais svelniai paskirstyti-paglostyti veiduka, po to viska nuprausti vandeniu, po to nusausinti, po to veida sudrekinti toniku, paskui uzsitepti kremo. Visada taip sau darau du kartus per diena ir klientems rekomenduoju. Nieko blogo pienelis nedaro, tik pagerina odos nuvalyma. Yra buve moteru, kurios pieneliu tik valesi veida uzdejusios jo ant vatytes ir paskui dejosi krema. Yra buve tokiu, kurios veiduko neprause, tik toniku valesi. Taip veido oda gerai nenuvaloma. Oda turi buti svari ir ja reikia butinai prausti vandeniu su tinkamom priemonem. Taip rekomenduoju daryti, bet kievienas gali daryti taip, kaip patinka 4u.gif Kaip viena forumiete rase, kad nebutinai visas pasaulis turi taip elgtis, kaip kazkas rekomenduoja. Gal zmogui kitas budas geresnis, gal jis atrado savo odai kazka nepaprasto. Visko buna.
Papildyta:
QUOTE(oge @ 2010 01 13, 14:21)
Mane kažkada kosmetologė irgi mokė, kad būtinai reikia naudoti pienelį, bet ne valyti veidą, o jį naudoti taip pat, kaip ir prausiklį - pirmiausia nusiplauti veidą su pieneliu, po to su prausikliu, tada tonikas, tada kremas. Ir dar būtinai viskas vienos linijos. Pienelis taip ir "neprigijo". Visas priemones vienos linijos rasti tinkamas irgi nėra šansų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 13 sausio 2010 - 14:32
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 13, 14:31)
Mielosios, pienelis atlieka prausiklio - muiliuko  vaidmeni, reiktu uzsideti pienelio ant sudrekinto toniku veido, pirstais sukamaisiais judesiais svelniai paskirstyti-paglostyti veiduka, po to viska nuprausti vandeniu, po to nusausinti, po to veida sudrekinti toniku, paskui uzsitepti kremo. Visada taip sau darau du kartus per diena ir klientems rekomenduoju. Nieko blogo pienelis nedaro, tik pagerina odos nuvalyma. Yra buve moteru, kurios pieneliu tik valesi veida uzdejusios jo ant vatytes ir paskui dejosi krema. Yra buve tokiu, kurios veiduko neprause, tik toniku valesi. Taip veido oda gerai nenuvaloma. Oda turi buti svari ir ja reikia butinai prausti vandeniu su tinkamom priemonem. Taip rekomenduoju daryti, bet kievienas gali daryti taip, kaip patinka  4u.gif Kaip viena forumiete rase, kad nebutinai visas pasaulis turi  taip elgtis, kaip kazkas rekomenduoja. Gal zmogui kitas budas geresnis, gal jis atrado savo odai kazka nepaprasto. Visko buna.
Papildyta:


o jūs kada nors skaitėt pienelio sudėtį, kad taip įtikėjot jo muilo galiomis?
normaliai neprobleminei, na gal dar sausesnei odai pienelis gal ir nieko. bet riebesnei ir probleminei tai tikrai dalykas nereikalingas.
galų gale, jei naudojat kosmetiką, kuri sunkiai vandenyje tirpsta ir reikia riebalo (pienelyje jo irgi yra), geriau rinktis gryną aliejų, nes ten viso labo ir bus tik aliejus, o ne visokie emulsikliai, tirštikliai, kurie sėkmingai sėda į poras rolleyes.gif
Atsakyti