Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Kasmet Lietuvoje gimdos kaklelio vėžys yra nustatomas daugiau nei 500 moterų. Mūsų šalyje miršta beveik kas antra šia liga susirgusi gyventoja. Pagal sergamumą ir mirtingumą nuo gimdos kaklelio vėžio Lietuva pirmauja tarp ES šalių – kas savaitę dėl šio sunkaus onkologinio susirgimo netenkame vidutiniškai 5 moterų. Gimdos kaklelio vėžys tiek mūsų šalyje, tiek Europoje yra antroji pagal dažnumą mirties priežastis po krūties vėžio tarp jaunų (15 - 44 m. amžiaus) moterų.
Pirmoji tema: http://www.supermama...p;#entry7091459
Antroji temna: http://www.supermama...?...141934&st=0 - nepatingėkit paskaityt, surasit tikrai nemažai informacijos apie mūsų diagnozes, atliktus tyrimus ir operacijas bei kitokias procedūras gydant šią ligą.
Nesirkit 4u.gif

Jeigu Jums diagnozuota gimdos kaklelio žaizdelė, rekomenduoju jums išsistudijuoti šį striapsnį: http://www.kmuk.lt/A...imdos_k_i_n.htm
Gal per daug mokslinių terminų, bet jis labai padeda suprasti mechanizmą - kaip susidaro-kaip gydoma.

2006 m. gruodžio 4 d. Lietuvoje buvo įregistruota vakcina nuo gimdos kakellio vėžio. Apie tai galite pasisakityti šiame straipsnyje: http://www.vtv.lt/co...view/29498/230/
(jeigu kažkas ją išbandėte, pasidalinkite žiniomis ir su mumis)
Atsakyti
merginos o ka reiskia Klinikine diagnoze : Hypertropica et lateratio c.u. ??????
o galutineje parasyta, kad tepinelis geras ir kad piktybinio naviko nerasta ir nera intraepiteliniu pakitimu. tai jau man dziaugtis ar dar ne???/
Atsakyti
QUOTE(saulutes mama @ 2007 12 21, 16:01)
merginos o ka reiskia Klinikine diagnoze : Hypertropica et lateratio c.u. ??????
o galutineje parasyta, kad tepinelis geras ir kad piktybinio naviko nerasta ir nera intraepiteliniu pakitimu. tai jau man dziaugtis ar dar ne???/

Na jeigu išvada gera, tai viskas lyg ir gerai thumbup.gif o gyd. tau nepakomentavo atsakymo, ji galėtų daugiau pasakyti. Rodos kad tau Kaledos bus geros thumbup.gif
Atsakyti
ka gi verysad.gif rado ascus. liepe panaudoti macmiror zvakutes ir kartoti tepineli. dar isvadose buvo parasyta, kad kalkoskopija tikslinga. endemike pasidariau tyrimus del zpv, sventai tikiu, kad 16, 18 ras, nuostabiu metu maratonas vis tesiasi ( atsakymai geriausiu atveju penktadieni )verysad.gif metu pradzioje atsiduriau ligonineje ir istrigau ten 6menesiams ( ne del situ bedu ) praita savaite nuo vezio mire tevas. nieko jau nebesinori.
i LT reiks bandyt gryzt po menesio ir kartoti tepineli. pasiskaicius atrodo, jog teoriskai ascus tik pradiniai pakitimai, o praktiskai gali ir sin3 buti. net nelabai bepagaunu kam tada daryt toki tyrima, kuris realiai nesamones rodo. gydytoja uzsimine, kas ascus gali ir isnykti. taip pat, kad skiepytis prie ascus rekomenduojama, jei nera zpv pagrindiniu tipu. o jeigu yra tie tipai +ascus, ka tada daro? ir isvis betikint, kad turiu ascus, nebus taip, kad net pastot nespesiu ir ispjaustys? man jau paranoja verysad.gif
gerai, kad bent namie butum, o dar draskykis su tais lektuvais del poros dienu.
o dar gydytoja sako, atseit jei planuoji gryzti i LT po pusmecio, tai gydymo zvakutemis ir neverta pradeti, pries gryztant ir panaudosi jas, tada ir tepineli pakartosim. laba diena blink.gif tai as per ta pusmeti is proto issikraustysiu
unsure.gif tai nusipirkau as tu zvakuciu siaip pavartoti, ir pries grystant dar antra pakuote sunaudosiu, bet jau nieko gero nesitikiu, viskas tik blogyn ir blogyn verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 12 25, 07:49)
ka gi verysad.gif rado ascus. liepe panaudoti macmiror zvakutes ir kartoti tepineli. dar isvadose buvo parasyta, kad kalkoskopija tikslinga. endemike pasidariau tyrimus del zpv, sventai tikiu, kad 16, 18 ras, nuostabiu metu maratonas vis tesiasi ( atsakymai geriausiu atveju penktadieni )verysad.gif metu pradzioje atsiduriau ligonineje ir istrigau ten 6menesiams ( ne del situ bedu ) praita savaite nuo vezio mire tevas. nieko jau nebesinori.
i LT reiks bandyt gryzt po menesio ir kartoti tepineli. pasiskaicius atrodo, jog teoriskai ascus tik pradiniai pakitimai, o praktiskai gali ir sin3 buti. net nelabai bepagaunu kam tada daryt toki tyrima, kuris realiai nesamones rodo. gydytoja uzsimine, kas ascus gali ir isnykti. taip pat, kad skiepytis prie ascus rekomenduojama, jei nera zpv pagrindiniu tipu. o jeigu yra tie tipai +ascus, ka tada daro? ir isvis betikint, kad turiu ascus, nebus taip, kad net pastot nespesiu ir ispjaustys? man jau paranoja verysad.gif
gerai, kad bent namie butum, o dar draskykis su tais lektuvais del poros dienu.
o dar gydytoja sako, atseit jei planuoji gryzti i LT po pusmecio, tai gydymo zvakutemis ir neverta pradeti, pries gryztant ir panaudosi jas, tada ir tepineli pakartosim. laba diena blink.gif tai as per ta pusmeti is proto issikraustysiu
unsure.gif tai nusipirkau as tu zvakuciu siaip pavartoti, ir pries grystant dar antra pakuote sunaudosiu, bet jau nieko gero nesitikiu, viskas tik blogyn ir blogyn verysad.gif


sveikute,
na gal neverta taip is karto nusiminti ax.gif ?
galiu pasakyti tik tiek,kad pas mane pacia yra zaizdele (tiksliau visa zaizda,nes po kolposkopijos pasake kad tik 1/3 kaklelio sveiko blink.gif ),bet kol PAP nieko ypatingai blogo nerodo ir nereikia nieko daryti.ypac kol negimdzius,nes po konizacijos padideja rizika neisnesioti kudikio,o paciai gimdyti sansai taip pat mazeja,nes buna sumazejes kaklelio elastingumas.o zvakutes tai vartok,nes esant zaizdelei bet koks uzdegimas nieko gero neduoda schmoll.gif .
kas del skiepo,tai kiek zmoniu tiek nuomoniu.na bent mums per paskaitas sake kad tas skiepas yra ne nuo gimdos kaklelio vezio o pries ZPV.o cia ne tas pats unsure.gif .juk gimdos kaklelio vezi dazniausiai,bet ne visada sukelia ZPV.svarbiausia nenusiminti anksciau laiko,pamatysi viskas susitvarkys mirksiukas.gif

hm,ir pati po nauju eisiu kartoti PAP ir kolposkopija blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2007 12 26, 21:47)
sveikute,
na gal neverta taip is karto nusiminti  ax.gif ?
galiu pasakyti tik tiek,kad pas mane pacia yra zaizdele (tiksliau visa zaizda,nes po kolposkopijos pasake kad tik 1/3 kaklelio sveiko  blink.gif ),bet kol PAP nieko ypatingai blogo nerodo ir nereikia nieko daryti.ypac kol negimdzius,nes po konizacijos padideja rizika neisnesioti kudikio,o paciai gimdyti sansai taip pat mazeja,nes buna sumazejes kaklelio elastingumas.o zvakutes tai vartok,nes esant zaizdelei bet koks uzdegimas nieko gero neduoda  schmoll.gif .
kas del skiepo,tai kiek zmoniu tiek nuomoniu.na bent mums per paskaitas sake kad tas skiepas yra ne nuo gimdos kaklelio vezio o pries ZPV.o cia ne tas pats  unsure.gif .juk gimdos kaklelio vezi dazniausiai,bet ne visada sukelia ZPV.svarbiausia nenusiminti anksciau laiko,pamatysi viskas susitvarkys  mirksiukas.gif

hm,ir pati po nauju eisiu kartoti PAP ir kolposkopija  blush2.gif ...


dekui uz palaikyma mirksiukas.gif siek tiek apsiraminus db unsure.gif bet turbut visoms baimes akys dideles g.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 12 27, 12:58)
dekui uz palaikyma mirksiukas.gif siek tiek apsiraminus db unsure.gif bet turbut visoms baimes akys dideles g.gif


Taip ištiesų visom baimės akys didelės, aš net ir svorio buvau numetusi ir raminamus buvau pradėjus gerti belaukdama tyrimo rezultatų blush2.gif

Palinkėsiu stiprybės ir sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
Man irgi zaizdele rado.. Geriau kazkokius vaistus, bet pagerejo vos truputi.. verysad.gif Gydytoja siulo kazkokia saldymo procedura atlikti, man taip nesinori.. Ir toks jausmas, kad vezys jau beldzias, nors dar anksti dar kalbeti, bet, girdejau, jis greit progresuoja.. verysad.gif
Atsakyti
Eisiu po valandos atsakymo žiūreti, o bijau doh.gif pilvą suką, rankos dreba. Galvoju kad gerai nebus vistiek schmoll.gif
Atsakyti
Bus gerai, nepanikuok smile.gif
Atsakyti
applebee,jis tikrai greitai neprogresuoja,tad tikrai neverta labai pergyventi mirksiukas.gif

loretute,viskas buvo gerai,ar ne ax.gif ?
Atsakyti
Aš jau iš poliklinikos, tai nervai nelaiko doh.gif pasirodo nepavyko tepinelio tinkamai paimti, tai atsakymo negavau, teko kartoti tyrimą, atsakymas daugiau kaip po mėnesio blink.gif taip pykstu, gailiuosi kad prasidejau su poliklinika.
Atsakyti