Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

As privacioj ginekologijos klinikoj dariausi tyrimus, tai man gal per 3 dienas atsakymai jau buvo. Bet dabar kazkaip net nezinau, kaip jaustis.. Zaizdele sau yra, daryti nieko neliepe, tipo po poros menesiu reiks ziuret, jei progresuos, reiks uzsaldyt verysad.gif Nezinau, kas tas uzsaldymas ir koki jis rezultata duoda.. Sakau, kai suzinojau, asaros tik pasipyle.. Bet mes gi ne verksnes kokios, iveiksim ir tai smile.gif
Atsakyti
Teisingai, ne verksnes drinks_cheers.gif bet kartais taip sunku ax.gif aš galvojau kad tik poliklinikose šaldo, o privačiose turi kažką modernesnio. Aš be reikalo prasidejau su poliklinika, eiles kol atsedi, o atsakymų kol sulauki doh.gif bet dabar kaip kompensaciją gavau taloną kolposkopijai biggrin.gif žiūresiu kiek kantrybe laikys, jaučiu po naujų pasidarysiu citologinį privačiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 12 28, 12:13)
Teisingai, ne verksnes drinks_cheers.gif bet kartais taip sunku ax.gif aš galvojau kad tik poliklinikose šaldo, o privačiose turi kažką modernesnio. Aš be reikalo prasidejau su poliklinika, eiles kol atsedi, o atsakymų kol sulauki doh.gif bet dabar kaip kompensaciją gavau taloną kolposkopijai biggrin.gif žiūresiu kiek kantrybe laikys, jaučiu po naujų pasidarysiu citologinį privačiai smile.gif

Saunuole clap.gif Vyk pilkas mintis salin, viskas bus gerai. Daug moteru su tokiom problemom gyvena, daug net nepasidomi tuo g.gif Todel butina laiku susiimti iur nuolet savimi rupintis smile.gif Pamatysi, nieko blogo nenutiks. As kazkaip ramiai palauksiu 2men., jei nieks nepageres, nu ka, eisiu ir uzsisaldysiu, pasalins tas blogasias lasteles ir tikesiuos, kad jos niekada daugiau nepasirodys ax.gif Negalima pasiduot arba tiesiog ignoruot tokius tyrimus. Maciau knygose, kokiu baisiu atveju buna.. doh.gif
Atsakyti
gavau zpv atsakymus verysad.gif rado 18, 31, 33, 51, 56. kiek info radau visi vezi sukelia verysad.gif zodziu nesekas verysad.gif dar tas ascus unsure.gif nieko jau cia gero. gal kas zinot, ko galiu db tiketis?gydytoja pasake, jog stebeti, atseit negimdziusiai konizacijos nenoretu daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 12 28, 21:02)
gavau zpv atsakymus verysad.gif rado 18, 31, 33, 51, 56. kiek info radau visi vezi sukelia verysad.gif zodziu nesekas verysad.gif dar tas ascus unsure.gif nieko jau cia gero. gal kas zinot, ko galiu db tiketis?gydytoja pasake, jog stebeti, atseit negimdziusiai konizacijos nenoretu daryti unsure.gif

Hm, kas ta konizacija? doh.gif Man irgi tas pats, man irgi liepe laukt.. Atseit, gal organizmas pats prades kovot, kuo visgi abejoju.. wacko.gif Jei ne, reiks pasalinti blogaji lasteliu sluoksni ir tiketis, kad nebesugris.. Tai sumazina tikimybe, kad vystysis vezys. Bet mes jau rizikos zonoj, todel butina nuolat tikrintis. verysad.gif
Atsakyti

Labas merginos kurios cia taip stresuojat....
galiu pasakyti-kad svarbiausia nusiraminti......
Va man jau puse metu kaip konizacija padaryta...viskas gerai....nors per puse metu nuo pirmo pasistikrinimo pap testu-nuo ascus iki cin 2 perejau..kazkaip greitai viskas progresavo...
labai bijojau, bet dabar tai slogus prisiminimas....
dabar po opeacijos tyrimai superiniai-niekas nevyksta...
turiu ir zpv 16 ir dar kazkokius keturius...bet susitaikiau su jais ir gyvenu su draugais...
jei reiks kam kokios pagalbos del daktaru tai kreipkites -parasysiu viska AZ....
Atsakyti
Na taip, stresuojant nieko nepakeisi.. Baisiausia, kad viskas gali greit labai progresuoti i blogaja puse, gali ir metu metais niekas nepasikeisti.. Ar yra kokiu budu, kaip visa tai pristabdyti? g.gif
Atsakyti
Manau, nieko cia nepristabdysi:( arba progresuoja arba ne...cia jau nuo kiekvienos moters imunines sistemos priklauso....
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2007 12 29, 13:39)
Manau, nieko cia nepristabdysi:( arba progresuoja arba ne...cia jau nuo kiekvienos moters imunines sistemos priklauso....



savo imunine mielai padovanociau kam nors lotuliukas.gif visiskai netikus blink.gif norejau va tu bereso lasu nusipirkti, ryklio tauku, bet airija yra tokia issivysciusi salis, kad nera tokiu dalyku cia pirkti doh.gif
tai blyn, noreciau pirma pagimdyti, po to jau pjaustymais uzsiiminet, bet taip iseina, kad pagimdyti jau su veziu gali verysad.gif kaip tik vasaros gale vestuves planavom, visiskai viskas eina velniop verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(applebee @ 2007 12 29, 07:39)
Hm, kas ta konizacija? doh.gif Man irgi tas pats, man irgi liepe laukt.. Atseit, gal organizmas pats prades kovot, kuo visgi abejoju.. wacko.gif Jei ne, reiks pasalinti blogaji lasteliu sluoksni ir tiketis, kad nebesugris.. Tai sumazina tikimybe, kad vystysis vezys. Bet mes jau rizikos zonoj, todel butina nuolat tikrintis. verysad.gif



konizacija, tai tipo mini operacija elektros kilpute, kurios metu pasalinama "negera" vieta
man, zinok tas laukimas didziuli stresa varo, ir siaip ziauriai nervinga esu, depresuoju del kiekvieno s.... tiesa, kol i airija neisvaziavau, tokia nebuvau verysad.gif
Papildyta:


ir isvis, gydytoja pasake - ascus, o as db prisigalvoju, kad gal visai ne ascus, gal tyrimai netikslus ar dar kas doh.gif 16d skrendu kartoti tepinelio, mat liepe zvakuciu pavartoti unsure.gif ir vel laukt tyrimu reikes doh.gif dar prie to pacio jauciu pasiskiepysiu ta silgard vakcina, bent nuo kitu 3tipu to parazito, apsaugos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 30 gruodžio 2007 - 00:12
Aš galiu pasakyti, kad man buvo daryta konizacija (dėl CIN 3) ir po operacijos per metus tikrinausi du kartus, abu sykius tyrimai buvo blogi, tik praėjus metams viskas susitvarkė ir dabar tyrimai geri, taip kad tam reikia laiko ir kantrybės, būkit stiprios ir nenuleiskit rankų.
Atsakyti
Ta konizacija man taip baisiai skamba doh.gif nors gal man jos ir nereiks dar nežinau, bet žaizdele pas mane jau daug metų, kai pirmą kart pas ginę apsilankiau jau rado, niekada iki šiol citologinio nedare schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(NEKE @ 2007 12 29, 11:12)
Labas merginos kurios cia taip stresuojat....
galiu pasakyti-kad svarbiausia nusiraminti......
Va man jau puse metu kaip konizacija padaryta...viskas gerai....nors per puse metu nuo pirmo pasistikrinimo pap testu-nuo ascus iki cin 2 perejau..kazkaip greitai viskas progresavo...
labai bijojau, bet dabar tai slogus prisiminimas....
dabar po opeacijos tyrimai superiniai-niekas nevyksta...
turiu ir zpv 16 ir dar kazkokius keturius...bet susitaikiau su jais ir gyvenu su draugais...
jei reiks kam kokios pagalbos del daktaru tai kreipkites -parasysiu viska AZ....

Tu gal baltupiu klinikoje lankaisi? girdejau geru atsiliepimų, nors pati nebuvau, nes prasidejau su poliklinika doh.gif
Atsakyti
Tu gal baltupiu klinikoje lankaisi? girdejau geru atsiliepimų, nors pati nebuvau, nes prasidejau su poliklinika doh.gif
[/quote]
as lankausi entro poliklinikoj-pas burgaila:) jis nuostabus daktaras:) tik gal daug kalba:) bet jis mane paskatino darytis operacija, kai tik suzinojo, kad turiu zpv:)
o dariausi pas visai kita daktara-privacioj poliklinikoj-kainavo 400 lt
Atsakyti