Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 04, 14:29)
Tas tai taip g.gif Bet kiek girdėjau tai ir darželius pasiūlo visai nepatogioj vietoj g.gif Nežinau kaip ten tiksliai yra su tais budinčiais nesinaudojau jais niekada ax.gif maniškei tai sunku būtų priprast kitoj vietoj kitam kolektyve ax.gif Nors nuo rudens tai įvyks ir nežinau kaip sureguos manoji į pasikeitimą g.gif

Tai į kitą darželį išeinat?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 03 04, 14:50)
Tai į kitą darželį išeinat?

Ne tiesiog vaikai išeina į priešmokyklinę manoji ir dar 4 lieka , bet į mūsų gr ateina mažiukai tai va keisis viskas tik kaip su auklėtojom neaišku viena gal liks ta pati ,o gal abi bus naujos neaišku kaip bus g.gif O maniškei labai patinka auklėtojos ir prie vaikų pripratus ax.gif Nors jau didesnė gal lengviau adaptuosis g.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 04, 15:21)
Ne tiesiog vaikai išeina į priešmokyklinę manoji ir dar 4 lieka , bet į mūsų gr ateina mažiukai tai va keisis viskas tik kaip su auklėtojom neaišku viena gal liks ta pati ,o gal abi bus naujos neaišku kaip bus g.gif O maniškei labai patinka auklėtojos ir prie vaikų pripratus ax.gif Nors jau didesnė gal lengviau adaptuosis g.gif

manau, kad adaptuosis. Juk auklėtojos turėtų pradėt aiškinti, kaip bus.
Maniškė, kai praeitais metais ėjo dar į lopšį, tai pavasario pabaigoje auklėtojos jau pradėjo ją morališkai ruošti perėjimui į daržeio grupę. Supažindino su auklėtojom. Tai kažkaip jokių problemų nebuvo, nors aš šiek tiek bijojau.
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 04, 14:21)
bet į mūsų gr ateina mažiukai

hah.gif mažiukai... Ne mažiukai, o bendraamžiai mirksiukas.gif Mano Mindaugui šie metai tokie. Nėra lengva schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 03 04, 15:25)
manau, kad adaptuosis.

Dar norėjau paklaust ar tikrai teisingai elgiuos neleisdama Godytės į priešmokyklinę nes mėnesiu vyresni vaikai išeina g.gif Kažkaip svarsčiau svarsčiau ir nusprendžiau prailgint vaikystę. Mokyklos programos sunkios. Bet į priešmokyklinę išeis 6,5 metų g.gif
Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2008 03 04, 15:26)
hah.gif mažiukai... Ne mažiukai, o bendraamžiai

Tikrai mažiukai į mūsų gr ateis trimetinukai todėl ir iškelia mus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 04, 15:30)
Dar norėjau paklaust ar tikrai teisingai elgiuos neleisdama Godytės į priešmokyklinę nes mėnesiu vyresni vaikai išeina g.gif Kažkaip svarsčiau svarsčiau ir nusprendžiau prailgint vaikystę. Mokyklos programos sunkios. Bet į priešmokyklinę išeis 6,5 metų g.gif

Tikrai nereikia skubėti, vaikas labiau subręsta, kitokia motyvacija atsiranda. Man lygiai tokia pati situacija bus.
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 04, 14:30)
Tikrai mažiukai į mūsų gr ateis trimetinukai todėl ir iškelia mus 4u.gif

Tai ne pas jus mažiukai ateina, o jūs į kitą grupę išeinat ax.gif
Aš tavo vietoj į priešmokyklinę dar neleisčiau, maminukė ji pas tave, spės dar pasimokyt... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 03 04, 13:16)
Taip nebūna, kad nepriimtų, neturi teisės.


Tai žinau, bet tiesiog nustebau, kad taip atkalbinėjo ax.gif

Minėjo du darželius mūsų rajone, tai nepatogumų nebus,

O kas dėl adaptacijos, tai rugsėjį mūsų vėl lauks kitos auklėtojos, kai perkels iš lopšelio į darželinę grupę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrina @ 2008 03 04, 14:47)
O kas dėl adaptacijos, tai rugsėjį mūsų  vėl lauks kitos auklėtojos, kai perkels iš lopšelio į darželinę grupę  unsure.gif

Pagal saviškius pastebėjau, kad kuo vaikas jaunesnis, tuo keisti draugus lengviau. Lopšelinukams tas perėjimas beveik visai neskausmingas, o va didiesiems... Tik dėl draugų ir aš gundžiausi savo Simoną leisti į priešmokyklinę metais anksčiau, bet dabar labai džiaugiuosi, kad to nepadariau - ir vaikas išties mokyklai subrendo per tuos metus, ir darželyje viskas super palankiai susiklostė.

O dėl darželių, tai panašu, kad šiaurinėje dalyje visi trys darželiai liepą ir rugpjūtį atostogaus - langus keis, renovuosis, todėl dirbantiems tėveliams išties problemų kils...
Atsakyti
Dėl tų budinčių darželių... negaliu sakyt kad tai gryna tiesa, bet kurios mamos bepaklausiu kiek vaikų grupėj (turiu omeny kai vasara, kai grupės sujungtos ir iš kitų darželių), pasako... nedaug... max 5 ateina unsure.gif čia aš kalbu apie pietinę miesto pusę... kažkaip man susidarė įspūdis, kad tik tuose sąrašuose daug tų vaikų, o realiai einančių vasarą nebelieka g.gif na tarkit žodį tos, kurių vaikai visą vasarą lankė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2008 03 04, 16:16)
Dėl tų budinčių darželių... negaliu sakyt kad tai gryna tiesa, bet kurios mamos bepaklausiu kiek vaikų grupėj (turiu omeny kai vasara, kai grupės sujungtos ir iš kitų darželių), pasako... nedaug... max 5 ateina  unsure.gif čia aš kalbu apie pietinę miesto pusę... kažkaip man susidarė įspūdis, kad tik tuose sąrašuose daug tų vaikų, o realiai einančių vasarą nebelieka  g.gif  na tarkit žodį tos, kurių vaikai visą vasarą lankė  tongue.gif

Pas mus buvo 20. Buvo dvi grupės sujungtos į vieną.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2008 03 04, 15:11)
Lopšelinukams tas perėjimas beveik visai neskausmingas, o va didiesiems...

tikrai ne...mano mažasis laabai nuoširdžiai verkė ,kai perėjom iš lopšelio į darželį....man pačiai sunku prisiminti.

beje dėl vasaros atostogų....... mirksiukas.gif Iš tikro ,tai man kraupu daros, kai darželaiia nedirba 2-3 mėn. doh.gif Na ,kur reikai tuos vaikučius dėti, kai pats neturi vasaros atostogų.Na , mėnesį -tai dar kažkaip sukiesi, bet 2 -3 mėn. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Prula biggrin.gif - gerai,kad užrašei mergikę į darželį. kai norėsit būsit namie, kai pasislgist kitos veiklos- nuvesi dienikei, kitai. Bus smagu. mirksiukas.gif visai nepateisinu mamų,kurios per galvą sukas ,kad tik tas vyresnėlis vaikas namie sėdėtų ,kai ir antrąji supa ant rankų.....žinoma, reikia palepinti,kai turi galimybę, bet ir pačiai pailsėti reikia, gi visos žinom "koks tas poilsis" su naujagimiu ant rankų tongue.gif
Atsakyti