Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 03 04, 23:06)
visai nepateisinu mamų,kurios per galvą sukas ,kad tik tas vyresnėlis vaikas namie sėdėtų ,kai ir antrąji supa ant rankų....

O pateisini tas, kurios, net ir vyresnėliui pageidaujant likti namuose, jį "ištremia" daržan? Arba tas, kurios neklausia, nori tu ar ne į tą darželį per atostogas. Vasara ir vaikams vasara - jūra, miškas, pagaliau, kad ir balkonas su baseinu biggrin.gif
Atsakyti
Dilma- aš manau tu supratai apie ką aš kalbėjau....ir nerekia čia.... biggrin.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 03 05, 00:06)
Prula biggrin.gif -  gerai,kad užrašei mergikę į darželį. kai  norėsit būsit namie, kai  pasislgist kitos veiklos- nuvesi dienikei, kitai. Bus smagu.  mirksiukas.gif visai nepateisinu mamų,kurios per galvą sukas ,kad tik tas vyresnėlis vaikas namie sėdėtų ,kai ir antrąji supa ant rankų.....žinoma, reikia palepinti,kai turi galimybę, bet ir pačiai pailsėti reikia, gi visos žinom "koks tas poilsis" su naujagimiu ant rankų tongue.gif

O aš vasarai neėmiau darželio. Gal ir keiksiu save vėliau, bet manau, kad nėr ko vaikui trankytis po svetimus darželius su svetimu kolektyvu, jei aš turiu galimybę tuo metu jos nevesti.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 03 04, 23:25)
O aš vasarai neėmiau darželio. Gal ir keiksiu save vėliau, bet manau, kad nėr ko vaikui trankytis po svetimus darželius su svetimu kolektyvu, jei aš turiu galimybę tuo metu jos nevesti.

aš kalbėjau apie tai- vesti ar nevesti vaiko į darželį per mamos atostogas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 04 kovo 2008 - 23:29
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 03 04, 23:28)
aš kalbėjau apie tai- vesti ar nevesti vaiko į darželį per mamos atostogas...

Į svetimą darželį...
O aš tai į jokį nevedu per jokias atostogas - tingiu bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 03 05, 00:28)
aš kalbėjau apie tai- vesti ar nevesti vaiko į darželį per mamos atostogas...

O čia prieš tai ėjo kalba apie vasarinį darželį. ir Prula sakė, kad užsirašė, jog reiks, tik dar nežino, ar ves.

O dabar nelabai ir begali vaiką vesti ar nevesti į darželį, kai esi mamos atostogose, nes kai baigiasi dekretinės, tai ir baigiasi galimybė vesti kada nori ir mokėti tik už tas dienas, kurias vedei. Dabar būnant mamos atostogose jei vaiko neatvesi šiaip, turėsi mokėti už tą dieną.
Atsakyti
Tik nesiparinkit biggrin.gif Sakau net laaaabai abejoju ar vesiu (nes močiutė kaime tikrai išprotėtų, jei sužinotų, kad vasarą vaikas darže leidžia) tongue.gif Bet mažu kas... galu gale pas mus tik tokie sąrašai preliminarūs... išbrauksiu jei kas cool.gif

Man sakau tik įdomu (aišku tas tikrai neįtakos mano pasirinkimą, vest vaiką į daržą ar ne...) bet realiai kiek iš jūsų leido vaiką į daržą ir matė kiek į grupę ateina vaikų liepos - rugpjūčio mėn. g.gif Va Cute parašė kad 20 blink.gif ar dar yra pas ką nors tokia žiauri patirtis g.gif

(ar nėra taip kaip mum buvo, vieną dieną sujungtos grupės, auklėtojos vaje vaje kiek vaikų bus... dvi grupės.... o atvedžiau tik aš savo vienintelį vaiką huh.gif per dvi grupes... tokia kvaila situacija, kad jei nori vaiką į darbą pasiimk... )
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 03 04, 23:06)
žinoma, reikia palepinti,kai turi galimybę, bet ir pačiai pailsėti reikia, gi visos žinom "koks tas poilsis" su naujagimiu ant rankų tongue.gif

Pailsėsi, kai numirsi. Pamanyk, du vaikai namuose... beee.gif
Vasarą vaikų į daržą nevedu schmoll.gif Nebent birželį kelias dienas, kol atpranta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 03 05, 09:20)
1. Pailsėsi, kai numirsi. Pamanyk, du vaikai namuose... beee.gif

2. Vasarą vaikų į daržą nevedu schmoll.gif Nebent birželį kelias dienas, kol atpranta lotuliukas.gif

1. drinks_cheers.gif biggrin.gif

2. Arba, kitaip tariant, kol tu pripranti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 03 05, 09:26)
2. Arba, kitaip tariant, kol tu pripranti biggrin.gif

Kokia tu supratinga lotuliukas.gif Musiau pati tą patį galvoji mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 03 05, 09:20)
Pailsėsi, kai numirsi. Pamanyk, du vaikai namuose... beee.gif

karts nuo karto tenka pabūt namuose (visos šventės taip irgi švenčiamos), kai yra 5 vaikai (amžius nuo 8 iki 2,5 metų)... tai suvokiu, kad tiek vaikų ir visų tokio amžiaus ne mano kantrybei schmoll.gif bet va mb ... jis pastoviai tais vaikais aplipęs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2008 03 05, 09:35)
Kokia tu supratinga lotuliukas.gif Musiau pati tą patį galvoji mirksiukas.gif  tongue.gif

schmoll.gif - aš tiesiog neturiu kada atprast biggrin.gif
Atsakyti