Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: l/d "Spragtukas"

QUOTE(Sonatina @ 2006 12 21, 10:02)
O taip, MIGA, panašu, kad tikrai esam pažįstamos tongue.gif

O dėl keramikos būrelio tai nesutinku - maniškė lanko jau kelis metus ir jai tikrai labai patinka smile.gif O darbelių per praėjusius metus susikaupė tikrai labai daug ir kuo toliau, tuo sudėtingesnių ir įdomesnių 4u.gif


Pritariu siai mamytei. Maniske tik siemet lanko keramika, o jau koki 10 darbeliu parnese. Gal cia nuo vaiko priklauso, gal jusiskis nenori lipdyti? Tuomet burelio vadove turetu pasakyti teveliams, kad bereikalingai pinigeliu nemetytumete. Siulau pakalbeti su vadove.

Darzelis man liuks, bet vis delto dukryte nelabai noriai i ji eina, mieliau namie lieka, nors ir neverkia darzely...
Atsakyti
4u.gif sveiki, reikia šiokios tokios info..ar yra šiame darželyje lopšelio grupės ir ar ilgai reikia laukt vietos?ačiū už info
Atsakyti
Mes laukėm gal kokį pusmetį. Lopšelio grupė yra nuo 2 metukų
Papildyta:
Tikrai smagu matyti Adomo ir Simono mamytę smile.gif Mūsų vaikučių spintelės šalia smile.gif
Prisijungiam ir mes prie spragtukiečių smile.gif
Atsakyti
Labukas,
Ko tai tylu čia pas mus. Vaikučių ligos ar bloga nuotaika? smile.gif
Mūsų mergaičiukę ir ligos buvo užpuolę. Ačiū Dievui antibiotikų išvengėm smile.gif Temperatūra iki 39.6 buvo užkilusi, net baisu mamai buvo. Biskį pakosėjom, bet lyg ir nieko rimto. Dabar jau į daržą išsiilgę keliaujam smile.gif
Norėjau jūsų mamytės paklausti, gal kieno vaikiukas lankė spec mankštelę dėl kojyčių. Ar yra kokios naudos? Gal kas dalyvavot ir matėt, kaip ten viskas vyksta. Mes turim pažymą mankštai ir masažui, bet kaip supratau iš auklėtojos, tai kad nelabai ką mes gausim sad.gif

Atsakyti
Laba dienele.
Norejau pasiteirauti ar yra siame darzelyje prailginta grupe? Kelinta valanda veliausiai galima mazylius pasiimti. Mano darbas centre, tai galvoju, kad butu neblogai mazyle cia vesti.
Atsakyti
Prailginta grupė yra. Ji dirba nuo 7 ryto iki 19 valandos vakaro...
Atsakyti
Laba,
Gal yra mamyčių, kurių vaikučiai lanko Boružiukų grupę. Labai įdomu, kaip sekasi? Kokia auklėtoja, ar pakankamas vaikučio lavinimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuxis: 29 gegužės 2007 - 11:40
4u.gif
Atsakyti
Yra (čia apie Boružiukus), bet maniškis tik pradėjo, tai nieko negaliu pasakyt. Pirmas įspūdis geras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitė: 04 birželio 2007 - 13:14
QUOTE(aitė @ 2007 06 04, 13:14)
Yra (čia apie Boružiukus), bet maniškis tik pradėjo, tai nieko negaliu pasakyt. Pirmas įspūdis geras  biggrin.gif

Mūsų mergička irgi tik pradėjo. Bet man pirmas įspūdis nekoks sad.gif Mus perkėlė į šitą grupę iš lopšelio grupės, tai skirtumas didžiulis.
Pirma dieną kai atėjome pasiimti, vaikai išeidinėjo į lauką, tai sutikom koridoriuje. Pasiėmėm, ir tiek. Tai dar aš paklausiau, ar čia jūs auklėtoja, toks vaizdas, kad bet kam vaiką atiduotų. Kai palipom į grupę, tai vaizdelis nekoks sad.gif Kitose grupėse kiek esu mačiusi, gražiau, tvarkingiau, skoningiau. Bet žiurėsim, bandysim lankyti. Čia gal tik pirmas įspūdis, gal jis pasikeis.
O kokio amžiaus Jūsų berniukas? Būtų malonu palaikyti ryšius smile.gif

Prašau visų mamyčių pasidalinkite įspūdžiais, patyrimais apie šią Boružiukų grupę. Labai ačiū
Atsakyti
Maniškis ten jauniausias, dvejų su puse, ir ką tik iš namų atėjęs, labai sunkiai pratinasi verysad.gif Savaitę pavaikščiojo, savaitę sirgo, dabar vėl kaip iš naujo pradės eit doh.gif Šiaip tai grupė ir man skurdoka pasirodė; pirmą dieną vedžiau birželio 1ą, tai buvo ten šioks toks sąmyšis, tad pati pabuvau porą valandų grupėje, tai auklėtoja pasirodė visai maloni.

Ir man įdomūs būtų kitų mamų komentarai, aš, kaip ir vaikis, darželių srity "naujokė" smile.gif
Atsakyti
Gal pavyks kada susipažinti smile.gif Skurdi tai skurdi, bet kitos auklėtojos kažkaip sugeba gražiau susitvarkyti, kad to skurdumo ir nebelieka, ir būna tikrai jauku...

Dar labai įdomu, kaip vaikų lavinimas toj grupėj. Ar turi veiklos vaikai, ar vyksta kokie užsiėmimai, renginiai?
Atsakyti