Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai-IV tema

Laba. kadangi dar nėra naujos temos-tai aš ją atidarau. III dalis čia III dalis


Dar kartą pakartoju savo klausimą-gal kas galit atsakyti-ar kai padarytas vaisiaus vandenų tyrimas atsakymą reikia pačiai pasiimti iš GC ar jie atsiunčia. Aš pasiskambinau, sužinojau, kad viskas gerai ir dabar nežinau, kaip su tuo atsakymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliuosi: 27 gruodžio 2007 - 18:54
QUOTE(viliuosi @ 2007 12 27, 18:53)
Dar kartą pakartoju savo klausimą-gal kas galit atsakyti-ar kai padarytas vaisiaus vandenų tyrimas atsakymą reikia pačiai pasiimti iš GC ar jie atsiunčia. Aš pasiskambinau, sužinojau, kad viskas gerai ir dabar nežinau, kaip su tuo atsakymu.

Jeigu tau to užtenka, tai ir valio. O jeigu tau reikia raštiško atsakymo, kaip man, nes buvo siuntimas iš poliklinikos, tai tada reikia nuvažiuoti pasiimti išrašą.

P.S. Dėkui už naują temutę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 12 27, 21:37)
Jeigu tau to užtenka, tai ir valio. O jeigu tau reikia raštiško atsakymo, kaip man, nes buvo siuntimas iš poliklinikos, tai tada reikia nuvažiuoti pasiimti išrašą.

P.S. Dėkui už naują temutę  mirksiukas.gif


o tą išrašą pas gydytoją pasiimti? nes mano gydytoja dabar išvažiavusi.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 12 27, 20:50)
o tą išrašą pas gydytoją pasiimti?  nes mano gydytoja dabar išvažiavusi.

Na taip. Aš jai pasiskambinau ir sutariau, kada ateisiu. O pasiimti gali, kai tavo gydytoja sugryš.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 12 27, 22:06)
Na taip. Aš jai pasiskambinau ir sutariau, kada ateisiu. O pasiimti gali, kai tavo gydytoja sugryš.

ačiū už atsakymą. Taip ir padarysiu.
Atsakyti
Merginos, kurios darėt tyrimus KMUK... man labai įdomu, koks ten ultragarso aparatas? Ar vaizdą rodo nespalvotai, ar tą tokį geltonai-rudą, 3D ar 4D? smile.gif
Iki tyrimo dvi savaitės- taip ilgai laukti...
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
Gal kuri kartais turi nereikalinga vieta pas genetike sausio pabaigai vasario pradziai ir galetu man ja parduot??? 4u.gif
siandien skambinau, tai visur jau uzimta...o man kaip tik reiketu sausio pab.-vasario pr.
Atsakyti
Sveikutes,

belaukdama tu vaisiaus vandenu tyrimu perksiaciau visa jusu praeita tema. Kazkaip ramiau gal, kai daugiau zinai.
Smagu, kad visoms jums galutinis atsakymas vistiek buna geras, nors iki tol tiek daug reikia isgyventi. Labai labai tikiuosi, kad ir man kazkada viskas baigsis, pagaliau imsiu dziaugtis nestumu ir su pasitenkinimu, o ne baime laukti mazylio.
Kolkas labiausiai mane neramina tai, kad man rodo tikimybe 1:50, bet dar ir erdvardso sindromui, kuris yra daug blogesnis nei dauno, o dar ir statistine jo tikimybe daug daug mazesne. Nezinau, kur sukaupti jegu ir tiketi gera baigtimi. Echo kaip ir nieko blogo nemate, isskyrus tai, kad savaite mazesnis leliukas. O as su vyru buvau tik 10 dienu, taip kad pastojima zinau gana tiksliai. Va ir spyriu niekaip nesulaukiu. Vis galvoju, ar auga jis ten, ar sveikutis, ar viskas vystosi... Zodziu dienos slenka kaip amzinybe, o numatytas vizitas sausio 7.
Tikiuosi kad jus mane palaikysit, kaip ir as be galo dziaugiuosiu uz jusu geras naujienas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridutėė @ 2007 12 30, 16:33)
Sveikutes,

belaukdama tu vaisiaus vandenu tyrimu perksiaciau visa jusu praeita tema. Kazkaip ramiau gal, kai daugiau zinai.
Smagu, kad visoms jums galutinis atsakymas vistiek buna geras, nors iki tol tiek daug reikia isgyventi. Labai labai tikiuosi, kad ir man kazkada viskas baigsis,  pagaliau imsiu dziaugtis nestumu ir su pasitenkinimu, o ne baime laukti mazylio.
Kolkas labiausiai mane neramina tai, kad man rodo tikimybe 1:50, bet dar ir erdvardso sindromui, kuris yra daug blogesnis nei dauno, o dar ir statistine jo tikimybe daug daug mazesne. Nezinau, kur sukaupti jegu ir tiketi gera baigtimi. Echo kaip ir nieko blogo nemate, isskyrus tai, kad savaite mazesnis leliukas. O as su vyru buvau tik 10 dienu, taip kad pastojima zinau gana tiksliai. Va ir spyriu niekaip nesulaukiu. Vis galvoju, ar auga jis ten, ar sveikutis, ar viskas vystosi... Zodziu dienos slenka kaip amzinybe, o numatytas vizitas sausio 7.
Tikiuosi kad jus mane palaikysit, kaip ir as be galo dziaugiuosiu uz jusu geras naujienas  drinks_cheers.gif


nuosirdiai tave palaikau. man irgi yra tikimybe tam baisiajam edvardso sindromui, bet ne pagal statistinius skaicius, ten kur vienas is kazkeliu, o pagal kraujo serumo reiksmes. jos per mazos, o tai sako, rodo padidinta rizika sad.gif vandenu tyrimu nedare, neleido, nes iskart persileisciau. juk visa nestuma kankinuosi su isskyromis, tris kartus jau gulejau ligoninej, kelis is ju, del gresiancio sad.gif labai tikiu, kad mum viskas bus gerai smile.gif
spyriu tikrai sulauksi, juk jum dar tik 18 savaite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridutėė @ 2007 12 30, 16:33)
Sveikutes,

belaukdama tu vaisiaus vandenu tyrimu perksiaciau visa jusu praeita tema. Kazkaip ramiau gal, kai daugiau zinai.
Smagu, kad visoms jums galutinis atsakymas vistiek buna geras, nors iki tol tiek daug reikia isgyventi. Labai labai tikiuosi, kad ir man kazkada viskas baigsis,  pagaliau imsiu dziaugtis nestumu ir su pasitenkinimu, o ne baime laukti mazylio.
Kolkas labiausiai mane neramina tai, kad man rodo tikimybe 1:50, bet dar ir erdvardso sindromui, kuris yra daug blogesnis nei dauno, o dar ir statistine jo tikimybe daug daug mazesne. Nezinau, kur sukaupti jegu ir tiketi gera baigtimi. Echo kaip ir nieko blogo nemate, isskyrus tai, kad savaite mazesnis leliukas. O as su vyru buvau tik 10 dienu, taip kad pastojima zinau gana tiksliai. Va ir spyriu niekaip nesulaukiu. Vis galvoju, ar auga jis ten, ar sveikutis, ar viskas vystosi... Zodziu dienos slenka kaip amzinybe, o numatytas vizitas sausio 7.
Tikiuosi kad jus mane palaikysit, kaip ir as be galo dziaugiuosiu uz jusu geras naujienas  drinks_cheers.gif



QUOTE(Delfiniuks @ 2007 12 30, 17:32)
nuosirdiai tave palaikau. man irgi yra tikimybe tam baisiajam edvardso sindromui, bet ne pagal statistinius skaicius, ten kur vienas is kazkeliu, o pagal kraujo serumo reiksmes. jos per mazos, o tai sako, rodo padidinta rizika sad.gif vandenu tyrimu nedare, neleido, nes iskart persileisciau. juk visa nestuma kankinuosi su isskyromis, tris kartus jau gulejau ligoninej, kelis is ju, del gresiancio sad.gif labai tikiu, kad mum viskas bus gerai  smile.gif
spyriu tikrai sulauksi, juk jum dar tik 18 savaite wink.gif



na aš tikiu, kad jums abiems ir jūsų leliukams viskas bus gerai. Pati tą laukimą pragyvenau, tik tiek, kad dabar jau žinau, kad viskas gerai. Žinau, kad laikas lėtai slenka kai lauki. Bet tikėkit, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif
vis pasiskaitineju siame skyrelyje ir pergyvenu kartu su jumis, nes sausio 2d laukia vizitas pas genetikus. Kuo ta diena arteja, tuo neramiau darosi.
Gal galetu trumpai kuri parasyti kaip praeina pirmas (tikiuosi bus ir paskutinis) vizitas pas genetikus? Ar butina kartu tempti MB? Ka dar tureciau zinoti? Is anksto jums dekoju aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2007 12 30, 21:46)
sveikos mergaites  4u.gif
vis pasiskaitineju siame skyrelyje ir pergyvenu kartu su jumis, nes sausio 2d laukia vizitas pas genetikus. Kuo ta diena arteja, tuo neramiau darosi.
Gal galetu trumpai kuri parasyti kaip praeina pirmas (tikiuosi bus ir paskutinis) vizitas pas genetikus? Ar butina kartu tempti MB? Ka dar tureciau zinoti? Is anksto jums dekoju  aciuks.gif


Sveika, mums visoms kartu cia drasiau mirksiukas.gif
Jei tirsies krauja, tai vizitas bus tikrai ne paskutinis. Neaisku del kokios priezasties ten eini. Siaip jei echoskopiskai pasakys, kad viskas gerai, kraujo tyrimo gali ir nedaryti. Bet mane va kazkaip daktare itikino daryti, nors echoskopas ir gerai viska rode. Paeme krauja is venos, po keliu dienu paskambinau ir suzinojau, kad kraujas rodo padidinta tikimybe edvardso sindromui. Dabar eisiu apziurai 18 savaiciu ir ko gero tirsim vaisiaus vandenis. Va cia jau galutinis tyrimas. Bet jo prireikia nedaugeliui.
Kaip suprantu tu eisi gana anksti, tai turbut matuos sprando rauksle ir gal paskirs kita vizita.
Vyro siuo metu neturiu salia, bet siaip visur ji tempiuosi kartu, taip man daug drasiau ax.gif
Tiek is mano patirties...
Atsakyti