Įkraunama...
Įkraunama...

"Sietuvos" mokykla

Laba diena,
na ir kokios mintys po atvirų durų dienos? aš tai visiškai pasimetus dėl mokytojų.......... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2015 03 27, 18:57)
Laba diena,
na ir kokios mintys po atvirų durų dienos? aš tai visiškai pasimetus dėl mokytojų.......... unsure.gif

Laba,
Man tai Bulikiene labai patiko. Pas Matijosiene kaip armijoj, tokia griezta bet kartu ir maloni pasirode. Siaip pati mokykla man tragiskos bukles, labai baisi. O ir labai salta koridoriuose. Pas Matijosiene klasej kazkaip silta buvo, o pas Bulikiene labai nuo langu vejas pute... Kazin kaip WC ten atrode, maciau, kad viena mamyte buvo galva kystelejusi pasiziuret.
Atsakyti
Taip - abi šios mokytojos tokios skirtingos, kad sunku pasakyti, ar dar galima būti skiringesnėmis biggrin.gif

Mano nuomonė sutampa, nors Bulikienė man jau net "per meniška" - jei vaikai visą laiką tik "meniškai" ruošiami - sunku pasakyti, kokie jų realūs rezultatai konkrečiuose moksluose. Kadangi pati esu "menininkė", man toks ypatingas meniškumas kartais neatrodo kaip pliusas......... mirksiukas.gif

Bet geležinė pirmosios mokytojos tvarka irgi keista....

doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 27 kovo 2015 - 21:16
Man pirmoji mokytoja per griezta pasirode...Jau geriau meniska smile.gif Kaip jautriam vaikui geriau ramesne. O buvai tame koncertuke?
Atsakyti
As buvau koncertuke - muzikos mokytojas NEREALUS... wub.gif suzavejo JIS ir jo paruosti vaikai wub.gif na o salej buvo salciau negu lauke, tai siandien jau sergu, nezinau kaip vaikams tokiam salty reikia but...
o mokytojos tai is tiesu visiskai skirtingos, man irgi ne kiek nepalengvejo, maniau kad isgirtoji Bulikiene bus VAU, bet taip nebuvo... sunku labai lyginti jas dar ir todel, kad vede skirtingas pamokas, jeigu butu abi vede pzv. kokia matematika, tai butu imanoma palygint, o dabar, ta daile tokia laisva forma pravesta, idomu kaip ta mokytoja rimtesniu dalyku moko. Matijosiene visai nieko pasirode, aisku perspausta ta pamoka, be jokio atokvepio vaikuciams, bet turbut noreta pasirodyt teveliams, tai gal kiek persistenge, nenoreciau kad visas pamokas vaikai butu taip mustruojami. kas dar?
mokyklos aplinka paliko slogu ispudi, tas vejas koridoriuose, salta baisiai, nezinau... na ir direktore ne kazka pasirode...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyte-myte: 28 kovo 2015 - 12:48
Muzikos mokytojas lobis ten - pažystu asmeniškai - pamėgsta chorą net jo nemėgstantys thumbup.gif
Direktorė visai "nedirektoriška" - ji labai geras žmogus, bet pareigoms neužtenka būti "gera mokyklos močiute" mirksiukas.gif
Nepatiko man ir tai, kad ji stebėjo tik Bulikienės pamoką - tendencinga biški tėvams taip rodyti savo prielankumą mokytojai. O ją suprantu - jei ne Bulikienė, visos šventės būtų rūpestis kitiems, o dabar siužetus ir tekstus ji kuria, vaikai va gražiai piešia ........ cool.gif
Bet man to neužtenka 4u.gif

Dar galvoju smile.gif
Atsakyti
Sveikos,busimu pirmoku mamos, apie bulikiene plestis negaliu,bet is nuogirdu ir kiek teko dalyvaut bendruose renginiuose,ji faina. Kaip su mokymo kokybe nzn. O Matijosiene griezta,vaikai mustruojami visada. Lb reikli . Man pritruko atsizvelgimo i kiekviena vaika atskirai. Visus mauna ant vieno kurpaliaus. Negeba spresti kasdieniu vaiku problemu. Jei tau kazkas ispyre,pastume tave ar pan. pats kaltas. ir ner ko cia skustis.
Nera lanksi,dirba pagal pasenusi sovietini modeli.
P.S. O muzikos mokytojas - lobis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pergalinga taika: 09 balandžio 2015 - 19:38
Su visom sutinku. Bulikienė - švelni, užjaučianti, meniškos sielos. Bet kai reikia, yra ir griežta. Matijošienė - griežta, reikli. MAno abu vaikai mokės pas Bulikienę. Tai jų nuomonė vienareikšmiška: "... ta kita mokytoja tik šaukia ir rėkia ant vaikų, net baisu ko paklausti, nes apšauks. Mūsų mokytoja geresnė...". Tai ir tyli vaikai ir nešasi namo savo klausimus....
Muzikos mokytojas Pulkauskas daug prisidėjo prie mokyklos mokinių Mikutavičiaus, Svaro, Sel'o (deja pastarasis net ačiū neišstenėjo).... Pas jį uždainuoja visi su dramblio numintom ausim, orientuojasi ir atkapsto solistus, žodžiu, - neįkainojamas lobis... Kai buvo kitas muzikos mokytojas, tai mano mergina nedainuodavo, nes "aš dainuoju tik pas Pulkauską..."
Dėl mokyklos aplinkos, tai pagaliau po įnirtingos kovos ir mūšio gavo finansavimą remontui. Bus pakeisti langai, sienos apšildytos ir t.t. Tualetai buvo suremontuoti iš 2 proc. tėvelių paramos. Yra durys, tuliko popierius, šiltas vanduo, muilas... Mano mergina pasakė taip : "Dabar nebaisu tulike pasisioti ir pakakoti"....
smile.gif
Atsakyti
Rasa Bulikienė buvo mano vaiko mokytoja. Tikrai žinau, kad mokytojos meilė dailei netrukdo mokymo kokybei. Atrodo, kad pradinėse klasėse mano vaikas parašė daugiau rašinėlių ir diktantų, nei 5-8 kl...
Kai aš kažkada ėjau į jos atvirą pamoką, labiausiai susižavėjau mokytojos gražia, taisyklinga lietuvių kalba smile.gif
Atsakyti
Mano vienas vaikas mokesi pas mok.Bulikiene,kitas pas mok.Laime,trecia buciau net nedvejodama vedusi tik pas Laime,b smile.gif et deja mes issikraustem ir mokykla nepakeliui.Nuostabi mokytoja is didziosios raides.
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2015 05 13, 16:08)
Mano vienas vaikas mokesi pas mok.Bulikiene,kitas pas mok.Laime,trecia buciau net nedvejodama vedusi tik pas Laime,b smile.gif et deja mes issikraustem ir mokykla nepakeliui.Nuostabi mokytoja is didziosios raides.


Nelabai aišku, apie kurią mokytoją kalbate blush2.gif pažiūrėjus į Jūsų vaikų metus akivaizdu, kad jie pametinukai, tai matyt apie LAIMĘ (o ne Laimą, kuri yra R. Bulikienės porininkė).
Aš irgi vesčiau antrą dukrą pas LAIMĘ, tačiau metai nesutapo, deja......... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2015 05 13, 17:49)
Nelabai aišku, apie kurią mokytoją kalbate  blush2.gif  pažiūrėjus į Jūsų vaikų metus akivaizdu, kad jie pametinukai, tai matyt apie LAIMĘ (o ne Laimą, kuri yra R. Bulikienės porininkė).
Aš irgi vesčiau antrą dukrą pas LAIMĘ, tačiau metai nesutapo, deja.........  unsure.gif

Niekur nerasiau apie Laima..
Atsakyti