Įkraunama...
Įkraunama...

"Sietuvos" mokykla

Labas rytas 4u.gif
ar ruošiamės mokslams? mirksiukas.gif

Žinote - juokas pro ašaras - matau pro langą Sietuvą ir matau, kad jokie remontai vasarą nei vyko, nei panašu, kad vyks........O direktorė per Atviras duris būsimų pirmokų tėveliams pasakojo, kaip sulaukė skambučio, pažadėjusio taip ilgai laukto finansavimo langų keitimui ir pan. .........
Juokingiausia, kad lygiai taip pat ji kalbėjo, kai mano vyresnėlė (dabar jau bus šeštokė ir išėjusi iš Sietuvos) ruošėsi eiti į pirmą klasę doh.gif

Nieko - užsimerksime ir eisime į pirmą klasę 4u.gif Tikiuosi mokytoja patiks ir tiks 4u.gif, nes pradinis etapas vyresnėlei buvo labai vykęs. Tik apgailėtina, kad mokyka realiai merdi.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 08 rugpjūčio 2015 - 09:31
Nuo rugsėjo mokyklai vadovaus naujas direktorius-ė, labai tikimės gerų permainų...pripažinkim, kad direktorė B. Valkaitienė labai nustekeno Sietuvą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtrūnė @ 2015 08 14, 09:34)
Nuo rugsėjo mokyklai vadovaus naujas direktorius-ė, labai tikimės gerų permainų...pripažinkim, kad direktorė B. Valkaitienė labai nustekeno Sietuvą unsure.gif


Oho kokia naujiena bigsmile.gif - įdomu kas? unsure.gif
Atsakyti
Gal galit kas papasakoti apie busimas mokytojas :
Klimaviciene Dalia ir Stadalnikiene Audrone, gal kas zinote pas kuria geriau butu mokytis, koks kurios budas?
Atsakyti
QUOTE(jurkaz @ 2015 12 22, 10:29)
Gal galit kas papasakoti apie busimas mokytojas :
Klimaviciene Dalia ir Stadalnikiene Audrone, gal kas zinote pas kuria geriau butu mokytis, koks kurios budas?

Kiek girdejau is drauges, tai Dalia Klimaviciene ji ir jos vaikas labia patenkinti.jos nuo mone ji labia moka sudominti vaikus ir motyvuoti.bet cia druges nuomone ,man sun us eina I kit mokykla.
Atsakyti
QUOTE(aurora111 @ 2016 01 05, 17:38)
Kiek girdejau is drauges, tai Dalia  Klimaviciene ji ir jos vaikas labia patenkinti.jos nuo mone ji labia moka sudominti vaikus ir motyvuoti.bet cia druges nuomone ,man sun us eina I kit mokykla.

Ačiū už nuomonę girdėjau dar kelis gerus atsiliepimus apie ją, tai manau pas ją ir prašysimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurkaz @ 2016 01 06, 10:31)
Ačiū už nuomonę girdėjau dar kelis gerus atsiliepimus apie ją, tai manau pas ją ir prašysimės smile.gif



Kad neleidžia pasirinkti mokytojos
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2016 01 06, 10:15)
Kad neleidžia pasirinkti mokytojos


Leidžia 4u.gif žinoma, ne visiems, nes tada visi supultų į vieną klasę mirksiukas.gif
Atsakyti
Mokinuosi Sietuvoje, ir mokytojos ten labai geros. Nesvarbu, kurios klasės - nėra jokios piktos, griežtos ir pan. smile.gif . Visos klasės yra švarios, šildomos ir gražios. Mano sesė irgi ėjo į Sietuvą, jai ši mokykla patiko, bet dabar jau kitoje. Šita mokykla yra labai gera pradinėms klasėms good.gif

Jeigu kils klausimų apie šią mokyklą, bus galima paklausti manęs mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guodyte5: 11 sausio 2016 - 17:20
Nieko gero negaliu pasakyti apie šiä mokyklä, deja... Mes mokėmės pas mokytojä Stadalnikienę, kuriä pasirinkau per atvirü durü dienas, pasirodė kultūringa, išlaikyta, mokanti sudominti klasę. Po antros klasės pabėgom, ir dabar šiuo sprendimu nesigailiu nei kiek. Jai reikia patogiü vaikü, kurie ramūs, protingi, su kuriais nereikia daug dirbti. Išdėstei pamokä ir viskas, bet jeigu vaikas yra judrus, smalsus, aktyvus - tai ne jai...
Ji tiesiai man, mamai, į akis sugebėjo pasakyt, kad mano vaikas pats blogiausias klasėje, pagal elgesį, mokėsi jis tikrai gerai. Ji sugebėjo net pastačius "negerus" vaikus prieš klasę demonstruoti jü klaidas, negražü raštä ir t.t.
Mes išėjom, net jos neinformavę. Tai tokie mano prisiminimai apie šiä mokyklä, tai mano asmeninė patirtis, gal kam ir nepatiks:)
Atsakyti
Jei eisit į pradinę, drąsiai rekomenduoju Rasą Bulikienę. thumbup.gif Jei eisit toliau, siūlau mokyklą keisti. Nieko nebelikę iš idėjinių mokytojų - visi išvaryti.... Valdžia pakeista tam, kad mokykla būtų uždaryta, tas aiškiai matosi... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2016 07 25, 12:26)
Jei eisit į pradinę, drąsiai rekomenduoju Rasą Bulikienę.  thumbup.gif Jei eisit toliau, siūlau mokyklą keisti. Nieko nebelikę iš idėjinių mokytojų - visi išvaryti.... Valdžia pakeista tam, kad mokykla būtų uždaryta, tas aiškiai matosi...  cool.gif


Mūsų antroji dukra mokosi pas Rasą B. - šauni mokytoja, bet labiau prie širdies buvo vyresnėlės Laimė M. ax.gif bet visumoje pradinis etapas šioje mokykloje tikrai geras.
Kad mokyklą planuoja uždaryti - abejoju - pažiūrėkit, kokia renovacija pagaliau vykdoma thumbup.gif
Atsakyti