Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas

Prisiminiau, va sitie vaistai nuo grybelio:
http://www.vaistai.l...rchword=mycomax
Po to tikrai neprosal bakteriju pavartot.
Toks pat patarimas butu ir temos autorei mirksiukas.gif
Na ir dar i tema apie diagnostika pgal liezuvi:
http://www.tianshi-b...a liezuvio.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 09 sausio 2008 - 20:19
QUOTE(astukas @ 2008 01 09, 21:13)
Prisiminiau, va sitie vaistai nuo grybelio:
http://www.vaistai.l...rchword=mycomax
Po to tikrai neprosal bakteriju pavartot.
Toks pat patarimas butu ir temos autorei  mirksiukas.gif
Na ir dar i tema apie diagnostika pgal liezuvi:
http://www.tianshi-b...a liezuvio.html

Nu tai cia idomu apie ta liezuvi buvo...bet,kad kazkoks grybelis,tai nemanau.Bakterijas tai vartojau.Man cia viskas panasiau yra i storojo zarnyno problemas.Ir as manau,kad tai yra nervinio pobudzio.Man kazkaip tai pries kokius 2 metus prasidejo nenormalus viduriu putimas,kurio seniau nebudavo ir,rodos,kad ir tas kvapas kazkur tai nuo tada atsirado.O gal ir ne tai,gal nuo to refliukso,nes jauciu,kad su gerkle(su rykle)kazkas ne visai tvarkoj,lyg ir papersti jau kuri laika jinai.Neseniai sirgau virusine infekcija,tai gydytoja mate,sake gerkle neraudona,bet va jau 3 men jauciu perstejima naktimis.Gal is stemples tas kvapas eina...O del to perstejimo tai cia jauciu pas LOR'a reiketu eiti?Su virskinimu tai labai seniai problemu turiu,dvylikapirstej erozijos yra buve,o dabar pagrinde apie refliuksa sneka.Pries pora metu yra teke apkalbeti viena moteri(ne mano iniciatyva),kodel jai taip is burnos smirda,o dabar se tau kad nori...
Atsakyti
http://www.ve.lt/?ru...p;id=1085412012
Atsakyti
As turiu tokia pat problema nuo vaikystes unsure.gif Gaila, kad tevai iskarto atsiradus problemai nesikreipe pas gydytojus, iki siol ir kankinuosi. Viskas susije su skrandziu. Gydytojai speja, kad cia helicobacter bakterija, bet tyrimu nenori daryti blink.gif Pareiske, kad pas dauguma gyvena si bakterija ir nebutina jos gydyti. Turbut eisiu privaciai tirtis ir tikiuosi issigydyti bent jau senatvej doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2008 02 22, 17:51)
Gydytojai speja, kad cia helicobacter bakterija, bet tyrimu nenori daryti blink.gif Pareiske, kad pas dauguma gyvena si bakterija ir nebutina jos gydyti. Turbut eisiu privaciai tirtis ir tikiuosi issigydyti bent jau senatvej doh.gif

nu keistai cia gyd pareiske g.gif , jei yra tai reik butinai gydyt, bet siaip tik kvapas is burnos neturetu buti simptomas tos ligos.
paprasciausiai helicobacter nustato darant gastrofibroskopija tik reik turet ureazes testa ir kraujo tyr. mirksiukas.gif
Atsakyti
kazkokia nevykusi daktare. Tyrimai , tyrimai ir dar karta tyrimai!!! tada pagal juos remiantis gydymas paskirtas turi buti.
Atsakyti
Man gydytoja be tyrimu paskyre gerti antibiotikus blink.gif Bet as nepuoliau ju pirkti. Geriau nueisiu kitur ir normaliai istirs.
Atsakyti
QUOTE(Liezuvis @ 2007 12 31, 18:46)
SuperMamos padekit.
Turiu problema.
Man ant liezuvio susidaro geltonos nuosedos ar kazkas panasaus, kurios smirdi. Ir as negaliu niekur iseit be kramtomosios gumos. Man smirda is burnos del tu nuosedu ant liezuvio. Nezinau ka daryt, nes gydytoja israse tik imuniteta stiprinanciu greifurto sulciu, nes atseit issigalvoju ir neranda ligos. O gal jus zinote, gal turejote panasia problema ir galite pasidalinti kaip ja sprest.
TIK NEREKOMENDUOKIT EIT PAS GYDYTOJA. Noreicau isgirst kazkokiu kitu metodu.
Aciu


Vienas iš Gastrito požymių yra apnašos ant liežuvio ir prastas burnos kvapas...manau vertėtų pas gastroenterologą užsirašyti,kad jis nusiūstu endoskopiją padaryti... unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, turejau ir as ta problema. Tik nebuvo apnasu ant liezuvio. Kvapas ejo is skrandzio. Nuejau pas homeopate, israse kazkokiu homeopatiniu tableciu ir viskas per dvi savaites praejo. Sake, kad skrandyje apsigyvna tokia bakterija kuri ir skleidzia ta bjauru kvapa, taip pat ji kartu ir kelia rugstis, nes man kartu buvo ir rugstu. Viskas OK.
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2008 02 28, 13:32)
Sveiki, turejau ir as ta problema. Tik nebuvo apnasu ant liezuvio. Kvapas ejo is skrandzio. Nuejau pas homeopate, israse kazkokiu homeopatiniu tableciu ir viskas per dvi savaites praejo. Sake, kad skrandyje apsigyvna tokia bakterija kuri ir skleidzia ta bjauru kvapa, taip pat ji kartu ir kelia rugstis, nes man kartu buvo ir rugstu. Viskas OK.

koks vaistuku pavadinimas 4u.gif bo man daznai buna gastritas - atseit del tu paciu bakteriju, tai be kramtomos gumos niekur nevaikstau blush2.gif o taip noretusi negalvot apie burnos kvapa. dantis valau, pas dantu higienista irgi ne maziau dukart metuose lankausi, o vat del skrandzio bedu vis tiek bedu buna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 28 vasario 2008 - 13:42
QUOTE(ooo @ 2008 02 28, 14:42)
koks vaistuku pavadinimas  4u.gif  bo man daznai buna gastritas  - atseit del tu paciu bakteriju, tai be kramtomos gumos niekur nevaikstau  blush2.gif  o taip noretusi negalvot apie burnos kvapa. dantis valau, pas dantu higienista irgi ne maziau dukart metuose lankausi, o vat del skrandzio bedu vis tiek bedu buna  doh.gif

Pasikuisiu namuose po receptus, susirasiu ir parasysiu pavadinima. Taip greit atsakyti negaliu, nes buvo senokai pries 1,5 m. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2008 02 22, 17:51)
As turiu tokia pat problema nuo vaikystes unsure.gif Gaila, kad tevai iskarto atsiradus problemai nesikreipe pas gydytojus, iki siol ir kankinuosi. Viskas susije su skrandziu. Gydytojai speja, kad cia helicobacter bakterija, bet tyrimu nenori daryti blink.gif Pareiske, kad pas dauguma gyvena si bakterija ir nebutina jos gydyti. Turbut eisiu privaciai tirtis ir tikiuosi issigydyti bent jau senatvej doh.gif

Nusisnekejo tie gydytojai fool.gif Reikejo jiems pasiulyt gyvent su ta bakterija. Taigi jau yra irodyta kad butent si bakterija lemia skrandzio opos ir vezio issivystyma. Yra gi specifiniai tyrimai kuriais nustatoma bakterija ir skiriamas gydymas. Beja sia bakterija uzsikreciama vaikysteje (iki 5 metu). Bet aisku gali buti ne tik bakterija sios problemos priezastis (dar stresas, depresija) todel ir yra svarbu issitirti ir tinkamai gydyti.
Atsakyti