Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

Kas ruošiasi vasarai - Tomas Philipse (bent jau Kaune, Šilainiuose) Maxi siūliukai po 6,93 (100g-550m) thumbup.gif Bet tik balti ir tokie pieno spalvos 4u.gif
Aš prieš kelias dienas už juodus kitoj pardėj beveik 12 mokėjau.
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 01, 15:07)
jūs čia diskutuokit, diskutuokit apie Vernitą, aš irgi prisidėsiu prie gynimo - kitą savaitę planuoju užbaigt dukrai sarafaniuką, tai parodysiu. Man Vernitas - super ax.gif

Nepeikiu ir aš Vernito siūliukų - medvilniniai man patiko. Štai keletas mezginukų iš medvilnės :
Skraistė
Skara
Bliuskutė
Sijonas
Tunika
QUOTE(niuma @ 2008 02 01, 15:21)
Kas ruošiasi vasarai - Tomas Philipse (bent jau Kaune, Šilainiuose) Maxi siūliukai po 6,93 (100g-550m)  thumbup.gif  Bet tik balti ir tokie pieno spalvos  4u.gif
Aš prieš kelias dienas už juodus kitoj pardėj beveik 12 mokėjau.

Nežinojau,kad Tomas Philipse siūliukų būna blink.gif reikės pasižiūrėt. O šiaip po 12 Lt tikrai brangu, jau tada geriau auksarankej.net užsisakyt - po 8,20 Lt.
Atsakyti
laimužeX, žinau, kad brangiau mokėjau, bet reikėjo juodų. Pamačiau ir jamiau lotuliukas.gif O Philipse, tai netoli rūbų radau padėtų smile.gif Tik spalvų pasirinkimo nėra.
Atsakyti
lai is manes tokia mezgeja, tai labai geri ir tie pigus siulai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 02 01, 17:11)
Nepeikiu ir aš Vernito siūliukų - medvilniniai man patiko. Štai keletas mezginukų iš medvilnės :
Skraistė
Skara
Bliuskutė
Sijonas
Tunika

Nežinojau,kad Tomas Philipse siūliukų būna  blink.gif reikės pasižiūrėt. O šiaip po 12 Lt tikrai brangu, jau tada geriau auksarankej.net užsisakyt - po 8,20  Lt.

Tikrai labai grazu. Kodel man atrode, kad tie vernitukai naujesni storoki? g.gif
Beje, gal kur schemute yra tos skraistes alyvines (originalas, kaip suprantu, rusvas)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 02 01, 20:07)
Tikrai labai grazu. Kodel man atrode, kad tie vernitukai naujesni storoki?  g.gif
Beje, gal kur schemute yra tos skraistes alyvines (originalas, kaip suprantu, rusvas)?  4u.gif

nu jie ir nėra labai ploni schmoll.gif
o apie kokią skraistę klausi ? g.gif
Atsakyti
Sveikos,mezgejeles!Noriu paklausti kur randasi 25mecio turgus?
As ne is Kauno,bet ruosiuosi atvaziuoti uzsipirkti siulu.Skaiciau forume,kad ten yra parduotuve,prekiaujanti pigia pusvilne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 01, 21:19)
Sveikos,mezgejeles!Noriu paklausti kur randasi 25mecio turgus?
As ne is Kauno,bet ruosiuosi atvaziuoti uzsipirkti siulu.Skaiciau forume,kad ten yra parduotuve,prekiaujanti pigia pusvilne biggrin.gif

Kovo 11 osios g, netoli Dainavos prekybos centro, Savo.
Atsakyti
[quote=laimužėX,2008 02 01, 17:11]
Nepeikiu ir aš Vernito siūliukų - medvilniniai man patiko. Štai keletas mezginukų iš medvilnės :
Skraistė
labai thumbup.gif darbeliai man labai patiko ši skraistė-megztukas gal būtų galima schemutę.AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 02 01, 16:11)

is tikro kazkur maciau toki sijono nerimo principa, bet gal turi kompe schema, nu super grazus wub.gif thumbup.gif
bandyciau regzt,bet man neiseina su vaseliu draugaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 02, 08:27)
is tikro kazkur maciau toki sijono nerimo principa, bet gal turi kompe schema, nu super grazus  wub.gif  thumbup.gif
bandyciau regzt,bet man neiseina su vaseliu draugaut  doh.gif



as irgi nedraugauju su vaseliu, bet turiu tokius klevo lapus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 02 01, 21:11)
nu jie ir nėra labai ploni  schmoll.gif
o apie kokią skraistę klausi ?  g.gif

16 ir 62 foto 4u.gif
Atsakyti