Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 02 01, 21:16)
Skraistė
labai  thumbup.gif  darbeliai man labai patiko ši skraistė-megztukas gal būtų galima schemutę.AČIŪ 4u.gif

QUOTE(Skarlet @ 2008 02 02, 21:42)
16 ir 62 foto  4u.gif

Atsakiau ČIA,nes šita tema apie siūlus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 01, 21:19)
Sveikos,mezgejeles!Noriu paklausti kur randasi 25mecio turgus?
As ne is Kauno,bet ruosiuosi atvaziuoti uzsipirkti siulu.Skaiciau forume,kad ten yra parduotuve,prekiaujanti pigia pusvilne biggrin.gif

Ristina, aš prie tos parduotuvės gyvenu ir labai dažnai užeinu, nėra ten jokios pigios pusvilnės schmoll.gif g.gif Gal supainiojai, pigi vilna ir pusvilnė yra parduotuvėje ABC prie bazių žiedo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 02 04, 10:10)
Ristina, aš prie tos parduotuvės gyvenu ir labai dažnai užeinu, nėra ten jokios pigios pusvilnės  schmoll.gif  g.gif  Gal supainiojai, pigi vilna ir pusvilnė yra parduotuvėje ABC prie bazių žiedo  ax.gif

Norėjau tą patį parašyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal biski ne i tema, bet nzn kokioj temoj reiktu paklaust doh.gif blush2.gif
Kaip nesiojasi siulai is 15% macheros ir 85% akrilo g.gif Arba vien poliakrilo siulai? blush2.gif blush2.gif uzmaciau kur pigiai galima nusipirkt, bet nzn ar verta, nes jei mezginys i skudura pavirs po pirmo skalbimo, geriau nusipirkt brangesnius, bet gerus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2008 02 04, 14:23)
Sveikos, gal biski ne i tema, bet nzn kokioj temoj reiktu paklaust doh.gif  blush2.gif
Kaip nesiojasi siulai is 15% macheros ir 85% akrilo g.gif Arba vien poliakrilo siulai? blush2.gif  blush2.gif uzmaciau kur pigiai galima nusipirkt, bet nzn ar verta, nes jei mezginys i skudura pavirs po pirmo skalbimo, geriau nusipirkt brangesnius, bet gerus ax.gif

Vien akriliniai asmeniškai man nelabai, nešiotis gali gerai, gali ir blogai, visaip pasitaiko, bet gryna sintetika nėra gerai prie kūno, nors čia tik mano nuomonė 4u.gif
O tie kur su machera, na irgi, mažokas procentas pačios macheros, bet gal ir visai nieko g.gif
O kokie būtent ten tie siūlai, koks gamintojas?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 02 04, 15:17)
Vien akriliniai asmeniškai man nelabai, nešiotis gali gerai, gali ir blogai, visaip pasitaiko, bet gryna sintetika nėra gerai prie kūno, nors čia tik mano nuomonė  4u.gif
O tie kur su machera, na irgi, mažokas procentas pačios macheros, bet gal ir visai nieko  g.gif
O kokie būtent ten tie siūlai, koks gamintojas?

teisybe pasakius net nepaziurejau doh.gif tik sudeti isiminiau ir viskas
Atsakyti
merginos, kur patartumėt Kaune nusipirkt merinosų vilnos pigiau?
buvau radus tokiais dideliais įpakavimais, vienas po 25 Lt, bet nebuvo spalvų visai. Dar mačiau Casa Lanoj, tai vienas matkelis kainavo apie 11 Lt.
Noriu megzti kūdikiui miegmaišiuką, tai nemažai siūlų reikės, norisi pataupyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 02 04, 16:12)
merginos, kur patartumėt Kaune nusipirkt merinosų vilnos pigiau?
buvau radus tokiais dideliais įpakavimais, vienas po 25 Lt, bet nebuvo spalvų visai. Dar mačiau Casa Lanoj, tai vienas matkelis kainavo apie 11 Lt.
Noriu megzti kūdikiui miegmaišiuką, tai nemažai siūlų reikės, norisi pataupyti.  smile.gif

Prie Bazių žiedo 8,5 lt matkiukas berods. Tik koks metražas nepamenu.O kur tais dideliais įpakavimais radai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 04 vasario 2008 - 17:13
O kur rdasi Baziu ziedas?Tai gal ten parduotuve ABC?
Gerai,kad nenuvaziavau prie 25turgaus.
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 04, 18:40)
O kur rdasi Baziu ziedas?Tai gal ten parduotuve ABC?
Gerai,kad nenuvaziavau prie 25turgaus.

Taip, buvo ABC, dabar kažkaip kitai vadinasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 04, 17:13)
Prie Bazių žiedo 8,5 lt matkiukas berods. Tik koks metražas nepamenu.O kur tais dideliais įpakavimais radai?


oj, cia atsitiktinai, pravaziuojant Prienuose i siulu parduotuve uzsukau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 02 04, 16:12)
merginos, kur patartumėt Kaune nusipirkt merinosų vilnos pigiau?
buvau radus tokiais dideliais įpakavimais, vienas po 25 Lt, bet nebuvo spalvų visai. Dar mačiau Casa Lanoj, tai vienas matkelis kainavo apie 11 Lt.
Noriu megzti kūdikiui miegmaišiuką, tai nemažai siūlų reikės, norisi pataupyti.  smile.gif

Akropoly mačiau dar likusius kelis matkiukus po 3,99 berods, bet tik žydra spalva belikus.
Atsakyti