Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(laimužėX @ 2008 02 06, 18:17)
Buvau "Norfoj", ten dabar siūlams net 40% nuolaida - papirkau pusvilnės (akrilanas su ožkos vilna) ,tai net po litą už matkiuką pigiau gavos su nuolaida.
Jau anksčiau apie tuos siūliukus kalbėjot, tai noriu paklausti kokie atsiliepimai apie juos  g.gif  g.gif  g.gif

Metražas pagal parašymą 150 m mažesnis lotuliukas.gif
Vaikų megztukai gerai nešiojasi.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 06, 17:25)
Metražas pagal parašymą 150 m mažesnis lotuliukas.gif
Vaikų megztukai gerai nešiojasi.

Apie metražą atsimenu kaip kalbėjo merginos, bet man įdomiau pats siūlas, jei gerai nešiojasi tai liuks drinks_cheers.gif , nes spalvų tai tikrai buvo neblogų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 06 vasario 2008 - 17:45
mergaites o kaip jum lininiai siulai? noreciau pirmiau servetelem pabandyt o paskui gal ir rubeliui kokiam.... gal esat bande? labai jie mane vilioja. Lino namuose spalvu daugybe...... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 02 06, 17:45)
Apie metražą atsimenu kaip kalbėjo merginos, bet man įdomiau pats siūlas, jei gerai nešiojasi tai liuks  drinks_cheers.gif , nes spalvų tai tikrai buvo neblogų  mirksiukas.gif



nesiojasi liemene gerai, nesibumbuliuoja DAR ax.gif
Atsakyti
va as vakar nusipirkau
user posted image

patarimas: geriau nevaziuokit i ta parduotuve Kaune prie 25-cio turgaus lotuliukas.gif nu as kai iejau, tai apakau bigsmile.gif net nezinojau ka pirkt, manau jau reikia zinot ka megzi ir kokiu siulu nori, nes kitaip mirga akys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 07, 09:22)
va as vakar nusipirkau
user posted image

patarimas: geriau nevaziuokit i ta parduotuve Kaune prie 25-cio turgaus  lotuliukas.gif nu as kai iejau, tai apakau  bigsmile.gif net nezinojau ka pirkt, manau jau reikia zinot ka megzi ir kokiu siulu nori, nes kitaip mirga akys  rolleyes.gif

Tai čia bet kurioj siūlų parduotuvėj taip. Ir to noriu, ir šito doh.gif
Atsakyti
nu panos, dabar ir as jau visai visai noriu tu margiuku dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 07, 10:11)
nu panos, dabar ir as jau visai visai noriu tu margiuku  dirol.gif

bet jau spalvu tu margu bigsmile.gif as ilgai stovejau prie ju, visus ciupinau, bet kadangi situ macius numegzta darba, tai uz tai taip drasiai pasiemiau. as siaip tokios liemenes noriu ax.gif bet ka zinau kada cia man nusimegs g.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 07, 10:58)
bet jau spalvu tu margu  bigsmile.gif as ilgai stovejau prie ju, visus ciupinau, bet kadangi situ macius numegzta darba, tai uz tai taip drasiai pasiemiau. as siaip tokios liemenes noriu  ax.gif bet ka zinau kada cia man nusimegs  g.gif



o jei is tokiu siuliuku MEGZT skrituline liemene g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 07, 11:13)
o jei is tokiu siuliuku MEGZT skrituline liemene  g.gif  ax.gif

ta pardaveja sake, kad is ju viska mezga
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 07, 11:44)
ta pardaveja sake, kad is ju viska mezga


bet jauciu idomiai gautusi , toks taikinys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


user posted image

nu dar apie metrazus , sudeti ir kainas papasakokit . Kiek kokiu perkat megztinukui, liemenei ar dar kam mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 07 vasario 2008 - 11:51
Jei matkelyje 550metru,tai moterytei kurios apimtys artimos 90-70-90,iseina normalaus ilgio megztukas(megztas6-5nr.virbalais),liemene.Nuo liemenes dar gali likti siuliuku.
Iseina gana platus salikas(is 55 metru).As manau,kad daug priklauso ir nuo mezginio tankumo,virbalu,rasto.
Stengiuosi,kad jau geriau liktu,nei truktu biggrin.gif
Atsakyti