Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Ristina @ 2008 02 07, 12:14)
Jei matkelyje 550metru,tai moterytei kurios apimtys artimos 90-70-90,iseina normalaus ilgio megztukas(megztas6-5nr.virbalais),liemene.



man is 100 gr tokio metrazo gaunasi tik 3/4 rankoves blush2.gif tiesa mezgiau 4 nr virbalais, o ir esu auksta ax.gif
Atsakyti
na vakar nusipirkau vernite babina akrilano siūliukų sumokėjau 15,61 lt be dešimt gramų kilogramas. tokia graži švelni rožinė spalvytė. iš tokių servetėlę esu nėrusi ir megztuką mezgusi, labai faini siūliukai. nersiu suknelę.
Papildyta:
beje babinomis tai spalvų yra visokių. pagrindinėse gamose atspalviai minimum po 8. gamos: raudona, geltona, mėlyna, žalia, violetinė, oranžinė, juoda-balta. tik pačių juodų tai dar galima rasti o baltų tai retokai būna. reikia pataikyti
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 02 07, 13:07)
na vakar nusipirkau vernite babina akrilano siūliukų sumokėjau 15,61 lt  be dešimt gramų kilogramas. tokia graži švelni rožinė spalvytė. iš tokių servetėlę esu nėrusi ir megztuką mezgusi, labai faini siūliukai. nersiu suknelę.
Papildyta:
beje babinomis tai spalvų yra visokių. pagrindinėse gamose atspalviai minimum po 8. gamos: raudona, geltona, mėlyna, žalia, violetinė, oranžinė, juoda-balta. tik pačių juodų tai dar galima rasti o baltų tai retokai būna. reikia pataikyti



nu tu prisiprasysi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as dar anu negavusi, jau tuoj vel kokia babina uzsiprasysiu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 07, 15:16)
nu tu prisiprasysi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  as dar anu negavusi, jau tuoj vel kokia babina uzsiprasysiu  blush2.gif  blush2.gif

na iš tikrųjų tai galiu pasakyti kad jei dar neapsisprendę ką megsite ar nersite kaip aš tai geriau pirkti babiną.
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 02 07, 13:27)
na iš tikrųjų tai galiu pasakyti kad jei dar neapsisprendę ką megsite ar nersite kaip aš tai geriau pirkti babiną.



o babinose jie stabilizuoti? turbut plonesni?
Atsakyti
Aš kolkas pirkau tik vienoj parduotuvėj Marijampolėj."Puošmena"vadinas..Bet nemanau,kad ten pigiausia..Vilkavišky turguje labai daug siūlų būna..bent jau anksčiau būdavo
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2008 02 07, 13:36)
Aš kolkas pirkau tik vienoj parduotuvėj Marijampolėj."Puošmena"vadinas..Bet nemanau,kad ten pigiausia..Vilkavišky turguje labai daug siūlų būna..bent jau anksčiau būdavo


niu kilogramas 17 lt tai sakyciau visai pigu thumbup.gif koki du megztinukai gautusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 07, 15:31)
o babinose jie stabilizuoti? turbut plonesni?

na tiesiog nežinau kaip jie vadinasi. bet čia anksčiau kai gynėm stabilizuotus tai kažkas apie siūlus iš babinų šnekėjo. aš jų nepeikiau jie labai faini, bet tik norėjau apginti stabilizuotus nuo netiesos
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 02 07, 13:42)
na tiesiog nežinau kaip jie vadinasi. bet čia anksčiau kai gynėm stabilizuotus tai kažkas apie siūlus iš babinų šnekėjo. aš jų nepeikiau jie labai faini, bet tik norėjau apginti stabilizuotus nuo netiesos

Meskute, o šeštadieniais dirba Vernito siūlų parduotuvė? Gal žinai iki kelintos, jei dirba? Aš irgi siūlų pirkimo maniakė blush2.gif , paskaičius apie tokius grožius Marijampolė taip arti atrodo smile.gif Jau MB beveik įkalbėjau, gal nuveš g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hologramke @ 2008 02 07, 15:49)
Meskute, o šeštadieniais dirba Vernito siūlų parduotuvė? Gal žinai iki kelintos, jei dirba? Aš irgi siūlų pirkimo maniakė  blush2.gif , paskaičius apie tokius grožius Marijampolė taip arti atrodo smile.gif Jau MB beveik įkalbėjau, gal nuveš  g.gif

deja nedirba savaitgaliais. iš tikro tai krautuvytė atrodo labai mažytė kaip produkcijai visai šalia fabriko. siūlų parduotuvėse specializuotose pasirinkimas tai akys raibsta. na bet kai siūlų maniakam taipogi kaip ir aš yra ką veikt. šiaip šiokiom dienom tai tik žinau kad dirba iki keturių ir pietūs nuo dvyliktos iki pirmos
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 02 07, 13:53)
deja nedirba savaitgaliais. iš tikro tai krautuvytė atrodo labai mažytė kaip produkcijai visai šalia fabriko. siūlų parduotuvėse specializuotose pasirinkimas tai akys raibsta. na bet kai siūlų maniakam taipogi kaip ir aš yra ką veikt. šiaip šiokiom dienom tai tik žinau kad dirba iki keturių ir pietūs nuo dvyliktos iki pirmos

Ačiū 4u.gif Vien dėl siūlų babinose važiuočiau, kai nervai nebelaiko, tai sukimas į kamuoliukus gerai ramina.
Atsakyti
QUOTE(Hologramke @ 2008 02 07, 15:59)
Ačiū 4u.gif Vien dėl siūlų babinose važiuočiau, kai nervai nebelaiko, tai sukimas į kamuoliukus gerai ramina.

drinks_cheers.gif o aš ir galvoju ko aš čia šiandie tokia rami. jau pusę babinos susisukau
Atsakyti