Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: Vėjelis

QUOTE(*Madmozela* @ 2012 06 01, 17:21)
rusu,lenku,lietuviu grupes yra  4u.gif sarasai liepos gale rugpjucio pradzioje mazdaug buna  ax.gif


na praėjusiais metais, parašėm pranešimą, kad vaikas lankys darželį ir jau galėjo mums parodyti sarąšą kiek ir kokie vaikai grupėje bus (nes paskutiniai rašėm prašymą, jau po birželio 1 d.). Tikrai nereikėjo laukti iki lieposar rugpjūčio. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šardonė @ 2012 06 05, 09:49)
na praėjusiais metais, parašėm pranešimą, kad vaikas lankys darželį ir jau galėjo mums parodyti sarąšą kiek ir kokie vaikai grupėje bus (nes paskutiniai rašėm prašymą, jau po birželio 1 d.). Tikrai nereikėjo laukti iki lieposar rugpjūčio.  rolleyes.gif

pakabinti buna,o paziuret gal ir galima anksciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man is pat pradziu sake, kad liepos pirma savaite bus sarasai pakabinti, o siandien paskambinau tai sako nezinom gal rugpjuti, cia ne nuo musu priklauso, sekit savivsldybes puslapi ir pan... nu nelabai suprantu, nes drauges mergaite i Aitvara eis, tai jiems pati direktore birzelio men paskambino ir pasake, kad tikrai pakliunat i darzeli g.gif
Atsakyti
Ar dideles eiles i si darzeli? Pvz vaiku grupese nuo 3 metu?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 09 07, 12:15)
Ar dideles eiles i si darzeli? Pvz vaiku grupese nuo 3 metu?

taip, maniske 20 eileje ir sake siais metais vel nepapulsim, nes nuo 3 m vaiku planuoja visai nepriimti, neva vietu neatsilaisvino, per mazai priesmokyklinuku. Mistika man kazkokia, tokiais tempais iki pirmos klases nepapulsim doh.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti patirtimi, kaip tas lopselis, domina aukletojos, bendra atmosfera?
Atsakyti
Na negi niekas nelanko smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(zivkute0406 @ 2013 06 04, 11:52)
Na negi niekas nelanko smile.gif?


Ir man labai smalsu smile.gif Nuo rugsėjo pradės lankyti kleckas.
Atsakyti
Sveiki,
Nuo 2014m sausio 10d. rinksimės darželį.
Gal atsirastų nuomonių, atsiliepimų, jau lankančių, šią ugdymo įstaigą, būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanė666 @ 2013 07 07, 14:24)
Ir man labai smalsu smile.gif Nuo rugsėjo pradės lankyti kleckas.


kaip sekasi? 4u.gif
mes renkames darzeli (aisku sansu kad priims turbut nedaug)
bet kiek internete atsiliepimu ieskojau - nieko neina rasti
realiai turbut reikia pazinoti kas lanko ir tada klausti nuomones... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanė666 @ 2013 07 07, 13:24)
Ir man labai smalsu smile.gif Nuo rugsėjo pradės lankyti kleckas.

jei ne paslaptis is kur zinote , kad prades lankyti? juk eiles sudaromos tik 2014 geguze://o cia Pasilaiciuose gauti vieta, kaip laimeti loterija....
Atsakyti
Jus rasytas postas liepa, tai manau ta mamyte savo vaika 2013 rugseji vede jau smile.gif
Atsakyti