Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: Vėjelis

QUOTE(Skia @ 2014 03 06, 12:53)
NAMS (Nacionalinis aktyvių mamų sambūris) imasi priemonių Vilniaus m. sav. tarybos sprendimui dėl priešmokyklinių grupių iškledinimo stabdyti .

Skubiai reikia surinkti kuo daugiau tėvų, kad išreikštų savo palaikymą. 

Paspauskite "Like" Facebook'e prie NAMS žinutės, užsiregistruokite ir pasidalinkite nuoroda su savo draugais, paprašykite, kad ir jie užsiregistruotų ir paplatintų.

https://www.facebook.com/samburis.lt#!/samburis.lt

Neleiskime eksperimentuoti su savo vaikais. Po mūsų tas pats gali nutikti ir kitiems darželiams.

Atsakyti
Mano dukra gimusi 2011 m. lanko Pašilaičiuose lietuvių grupę darželyje "Vėjelis".(3-4 m)
Gal kas nori keistis? norim lankyti Pilaituką. tinka ir rusu grupe.

i a/z. arba 867030514
Atsakyti
Sveiki,gal kas lankote Vejelyje rusu grupe?
Atsakyti
QUOTE(tieshka @ 2014 06 11, 00:05)
Sveiki,gal kas lankote Vejelyje rusu grupe?

Sveiki, mes nuo rugsejo lankysim, gal turite zinios apie si darzeli?
Atsakyti
to paties jusu norejau paklausti, nes mes ir nuo rugsejo lankyt turetume pradeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(multosh @ 2014 06 15, 00:14)
Sveiki, mes nuo rugsejo lankysim, gal turite zinios apie si darzeli?


Mes taip pat lankysime rusu grupe Piestuku bet jokios info nerandu gal ir gerai jei nieks neraso tai reiskia viskas ten gerai smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gyvename Pašilaičiuose ir mūsų abu vaikučiai lanko darželį „Vėjelis“ Gabijos g. 21.

Berniukas gimęs 2011 m. lanko grupę nuo 1,5 iki 3 metų. Rudenį šita grupė skaitysis nuo 3 iki 4 metų.
Mergaitė gimusi 2009 m. lanko grupę nuo 4 iki 5 metų. Rudenį šita grupė skaitysis nuo 5 iki 6 metų.
Išsikraustom į Pilaitę, tad norėtume keistis į bet kurį darželį Pilaitėje. Taip pat siūlykite darželius Karoliniškėse, Viršuliškėse.

Rašykite arba skambinkite 8 699 23505.
Atsakyti
Sveiki, gal kas Vejelyje lankote Skruzdeliuku grupe?
Atsakyti
QUOTE(tieshka @ 2014 08 29, 12:59)
Sveiki, gal kas Vejelyje lankote Skruzdeliuku grupe?

Lankom, lankom:)
Atsakyti
Sveikos,mamytes,
noreciau pasidalinti patirtimi apie Jusu darzeli ,,Vejelis,,. Manau kam nors bus aktualu.
Siandiena vaiksciojom su dukryte kieme. Dukryte pamacius,kad darzely daug vaikuciu,zinoma uzsimane su jais pazaisti. Nuejom pasilabinti. O pamatem labai nesmagu vaizda: aukletojos visiskai nekreipe demesio i vaikus. Vaikai sloguoti,snargliukai net i burnytes teka,bet aukletojos tipo nemato. Kazkurioje grupeje buvo dvi 2metuku mergytes dvynukes (aprengtos rozinem kepurytem ir lb graziais paltukais). Viena is ju sedejo ant zemes ir labai verke,kepuryte buvo nusmukusi ant akiu,snargliukas baisiai bega, i burna kisa pati sau smeliir t.t. Uz 2 zingsniu sedi 2 aukletojos. Ir visvien tipo nemato. Man truko kantrybe ir pati pakeliau ta mergyte nuo zemes,sutvarkiau ir ji nusiramino. Po kiek laiko tos dvynukes susedo ant zemes ir pradejo viena kitai i burna smeli kisti. O aukletojos,esancios ant suoliuko,visai salia ju,aisku nieko nenori matyti. Mergytes aprengtos pedkelnem ir su pampersais ,kurie nekeisti nuo pat ryto,nes jos juos jau vos panese. As savo dukrai neleidziu sedeti rudeni ant zemes. O aukletojos leidzia,nes jeigu jos nesedes,tai joms bus daugiau darbo...reiks lakstyti paskui. Na negaledama ziureti i toki abejiinguma as paklausiau kuriai aukletojai priklauso tos dvynukes. Viena nusisuko ir padakius,kad nezinau nuejo ( tokia su akinukais pustrumpiais plaikais ir zemo ugio),kita aukletoja (tamsi,liekna)pasake, siu vaiku aukletoja nuvede kitus i tualeta. Tuomet as paklausiau ar joms nepriklauso bent jau aki uzmesti i ne jos grupes vaikus...ar joms neva ne mano grupei ir man dzin. Po tokiu klausimu ji paeme tas mergytes uz ranku ir nepaleido kol nepasirode ieskoma aukletoja (auksta,trumpais sviesiais plaukais ir su akinisiais) pasiskundus,kad kazkas atejes aiskina,kad reik vaikus priziuret,pastarajai labai nepatiko. Bande man aiskinti,kad cia negalima ateiti ir is viso kas jus tokia. Na as turejau ka pasakyti kas as tokia. Pakeitus gaida ji pradejo man aiskinti,kad vaiku daug,o aukletoju mazai.
Dar uzstrigo ir tai,kad vaikai aprengti bet kaip...ko gero kaip vaikas sugebejo pats apsirengti taip ir isejo. O dauguma sloguojantys. Aukletojoms velgi kam i tai kreipti demesi....susirgs vaikas ir bus maziau grupeje...o kai maziau,tai ir galva ne taip skauda. Buvo keletasmergaiciu verkianciu mamytes,tai ta pati aukletoja sugebejo joms tik atrezti,kad mamos nera. Jokio nukalbinimo ar uzuojautos.
Kitos vadinamos aukletojos tik stauge ant tu vaiku ir daugiau nieko.
Pasakoju tik apie 3 aukletojas,nes kitu nemaciau:). Gal jos ir geros. Tikiu,kad dar yra geru aukletoju. O vaikai..mjue mazuciai ir visi labai geri. Reik tik noro su jais uzsiimti.
Atsakyti
QUOTE(Kuistukelis @ 2014 09 17, 12:27)
Sveikos,mamytes,
noreciau pasidalinti patirtimi apie Jusu darzeli ,,Vejelis,,. Manau kam nors bus aktualu.
Siandiena vaiksciojom su dukryte kieme. Dukryte pamacius,kad darzely daug vaikuciu,zinoma uzsimane su jais pazaisti. Nuejom pasilabinti. O pamatem labai nesmagu vaizda: aukletojos visiskai nekreipe demesio i vaikus. Vaikai sloguoti,snargliukai net i burnytes teka,bet aukletojos tipo nemato.  Kazkurioje grupeje buvo dvi 2metuku mergytes dvynukes (aprengtos rozinem kepurytem ir lb graziais paltukais).  Viena is ju sedejo ant zemes ir labai verke,kepuryte buvo nusmukusi ant akiu,snargliukas baisiai bega, i burna kisa pati sau smeliir t.t. Uz 2 zingsniu sedi 2 aukletojos. Ir visvien tipo nemato. Man truko kantrybe ir pati pakeliau ta mergyte nuo zemes,sutvarkiau ir ji nusiramino. Po kiek laiko tos dvynukes susedo ant zemes ir pradejo viena kitai i burna smeli kisti. O aukletojos,esancios ant suoliuko,visai salia ju,aisku nieko nenori matyti. Mergytes aprengtos pedkelnem ir su pampersais ,kurie nekeisti nuo pat ryto,nes jos juos jau vos panese. As savo dukrai neleidziu sedeti rudeni ant zemes. O aukletojos leidzia,nes jeigu jos nesedes,tai joms bus daugiau darbo...reiks lakstyti paskui. Na negaledama ziureti i toki abejiinguma as paklausiau kuriai aukletojai priklauso tos dvynukes. Viena nusisuko ir padakius,kad nezinau nuejo ( tokia su akinukais pustrumpiais plaikais ir zemo ugio),kita aukletoja (tamsi,liekna)pasake, siu vaiku aukletoja nuvede kitus i tualeta. Tuomet as paklausiau ar joms nepriklauso bent jau aki uzmesti i ne jos grupes vaikus...ar joms neva ne mano grupei ir man dzin. Po tokiu klausimu ji paeme tas mergytes uz ranku ir nepaleido kol nepasirode ieskoma aukletoja (auksta,trumpais sviesiais plaukais ir su akinisiais) pasiskundus,kad kazkas atejes aiskina,kad reik vaikus priziuret,pastarajai labai nepatiko. Bande man aiskinti,kad cia negalima ateiti ir is viso kas jus tokia. Na as turejau ka pasakyti kas as tokia. Pakeitus gaida ji pradejo man aiskinti,kad vaiku daug,o aukletoju mazai.
Dar uzstrigo ir tai,kad vaikai aprengti bet kaip...ko gero kaip vaikas sugebejo pats apsirengti taip ir isejo. O dauguma sloguojantys. Aukletojoms velgi kam i tai kreipti demesi....susirgs vaikas ir bus maziau grupeje...o kai maziau,tai ir galva ne taip skauda. Buvo keletasmergaiciu verkianciu mamytes,tai ta pati aukletoja sugebejo joms tik atrezti,kad mamos nera. Jokio nukalbinimo ar uzuojautos.
Kitos vadinamos aukletojos tik stauge ant tu vaiku ir daugiau nieko.
Pasakoju tik apie 3 aukletojas,nes kitu nemaciau:). Gal jos ir geros. Tikiu,kad dar yra geru aukletoju. O vaikai..mjue mazuciai ir visi labai geri. Reik tik noro su jais uzsiimti.



Na zinot, po jusu tokio pareiskimo, net plaukai siausiasi... Tik vat, kas kliuna, kad jau labai neitiketina situacija... Toks jausmas, kad nemazai cia prikurta, dadeta ir pan.... As esu is tu blaiviu mamu, kur labai aiskiai supranta, kad jokia aukletoja nepasirupins vaiku taip kaip mama, na bet ir taip palikt "likimo valiai" vaikus, kazi ar jau palieka... Tokioje situacijoje, jusu vietoje, ne aukletojoms kazka aiskinciau (kaip dar minejot, nes jus tai "kazkas" kas gali aiskint), o tiesiai pas direktore kulniuociau... Beje, cia ne pirmas forumas, kuriame jusu "tokia" zinute randu... Jei tai tiesa, aisku aciu Jums uz pastabuma...
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 10 07, 11:13)
Na zinot, po jusu tokio pareiskimo, net plaukai siausiasi... Tik vat, kas kliuna, kad jau labai neitiketina situacija... Toks jausmas, kad nemazai cia prikurta, dadeta ir pan.... As esu is tu blaiviu mamu, kur labai aiskiai supranta, kad jokia aukletoja nepasirupins vaiku taip kaip mama, na bet ir taip palikt "likimo valiai" vaikus, kazi ar jau palieka... Tokioje situacijoje, jusu vietoje, ne aukletojoms kazka aiskinciau (kaip dar minejot, nes jus tai "kazkas" kas gali aiskint), o tiesiai pas direktore kulniuociau... Beje, cia ne pirmas forumas, kuriame jusu "tokia" zinute randu... Jei tai tiesa, aisku aciu Jums uz pastabuma...



Cia Jusu reikalas tiketi ar ne. Mano vaikas i si darzeli neina ir neis. Parasiau ka maciau realiai. Ko man eiti pas direktoriu jeigu mano vaiku ten nera ? Parasiau,kad teveliai zinotu kaip yra is tikruju. O kas nores,tai patys issiaiskins.
Zinoma,kad ne pirmas forumas. Kiek bus ju tiek parasysiu.Nes tokio abejingumo vaikams nesu macius.
Atsakyti