Įkraunama...
Įkraunama...

Auklių agentūros

nerealus pinigai, bet shnipshtas-atsakomybes mulis, aukles-kaip chia pasakius... doh.gif
Atsakyti
Mes patys ieskom taip vadinamos darzelinuko aukles, kad si pabutu su vaikuciu kai jis serga. Niekad nemaniau, kad taip sunku susirasti gera aukle schmoll.gif Jau dabar prarandu bet kokia vilti kazka atrasti. Agenturos pasiulytos moterytes man ne toli nepanasios i normalias aukles schmoll.gif O ir pinigai dideli...
Atsakyti
Sveikos,
Savo pirmajam suneliui ieskojom aukles per agenturas, tai labai nusivylem, nes buvom jauni tevai, galejom moketi ne daugiau 600 LT. Agenturos "Aukle" vadove net i kalbas nesileido, sake, kad uz tokia suma net neieskos, o "Mama ir aukle" taipogi tvirtino, kad uz tokia suma gausime nepatyrusia, rusakalbe arba su akcentu, be issilavinimo ir t.t. - vienu zodziu - Sss......!!!!!!!!!!!Tai ka, 500-600 Lt. tai ne pinigai?Mano pazistami valstybes tarnyboj dirba uz 600-700 LT. O cia aukle! Sakyciau, kad nesamoningai ziurima ir ikainojamas aukles darbas.
Jeigu valandos ikainis 3 ar 4 LT., o vaikas puse dienos miega, tai kiek ji realiai dirba? Ka, jai moketi uz spoksojima i telika? As cia kalbu apie tas aukles, kurios daugiau nieko nedaro, tik ziuri vaika.
Dabar mergytei per skelbimus radau aukle, moku jai 600 LT., o ji ne tik priziuri dukryte, daro jai valgyti, bet ir mums ka nors pagamina, eina i lauka, pasivalo namus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif ,

Šiandien as gavau viliojantį darbo pasiulymą, bet pradėti dirbti turėčiau, kai mažylei sukaks 6mėn. Svarstau šią galimybę ir kilo mintis samdyti profesionalią auklę iš agentūros. Galvojau, sumokesiu dvigubai daugiau nei pagal skelbimus internete ar laikraštyje, bet jau turesiu tikrai patikimą ir profesionalią savo vaikelio prižiūrėtoją.
Tačiau paskaičiusi jūsų atsiliepimus, vargu ar iš vis kreipčiausi į kokią nors agentūrą schmoll.gif . Tikriausiai būtų kur kas protingiau padaryti darbuotojo atranką pačiai, paieškoti kokių nors psichologinių testų, pasikviesti į pokalbį, nuvykti į svečius pas būsimą auklę, na žodžiu padaryti tikrą konkursą į darbo vietą.
Atsakyti
Sveikutės, mano pirmoji auklė buvo iš agentūros "Auklė". Galiu tiesiai šviesiai pasakyti, jog pinigai šuniui ant uodegos. O direktorė Neringa pasirodė tikra aferistė. Ta auklė taip ir dingo sunkiausiu momentu su visais mūsų raktais, net agentūra jai neprisiskambino. Vėlai sužinojau, kad ta pati agentūra ją vėl kažkur įdarbino, o ji megėja pavagiliauti buvo. Žodžiu ta agentūra tikrai nieko gero, jei domintų , galėčiau papsakoti smulkiau.
Atsakyti
O as nepatarciau ieskoti pagalbos agenturoje "MANO AUKLĖ".

Man skubiai reikėjo auklės. Aš kreipiausi telefonu, pildžiau anketą, vėl skambinau, dar ir rašiau į el. paštą. Telefonu man buvo pažadėta kitą savaitę - pirmadienį -susitikimai su kandidatėm. Aš jiems pasakiau, kad pasiūlytų įvairių variantų, t.y. ir tų, kurios reikalauja didesnių atlyginimų jei neturėtų pigesnių auklių bei pan. Tačiau niekas nieko niekur. Toks vaizdas, kad nei anketos pildžiau, nei skambinau, nei rašiau. Nu nieko. Suprantu, kad galėjo neturėti agentūra auklių, tačiau tokiu atveju galėtų perskambinti, atsiprašyti bei pan. Žodžiu jų įkainiai pigesni, todėl ir jų darbas tiktų galbūt tik sovietmečiu.
Atsakyti
"Auklės" agentūra taip pat siūlo nemažą pasirinkimą - tiesiog " rinkis iš vienos" ar palaukite keletą mėnesių kol atsiras kita. Nava visos dabar į užsienį išvažiavo....
Atsakyti
Apie "Aukle" lygiai taip pat galiu pasakyti, kaip ir Rasa pasakojo - buvau pasisamdziusi pagal tos agenturos rekomendacijas aukle - viskas buvo gerai iki to laiko kol ant sprando man neatsisedo, tai yra pradejo tingeti dirbti - svarbiausiai buvo tik pinigeliai pasiimti - paskutinis lasas buvo suduotas, kai per kaimynus suzinojau, kad i namus svetimu zmoniu isileidzia.... Atleido ja - agenturai viska pasakiau nespeldama. Ir visai netycia, per si foruma, vel suzinojau, kad ta pati agentura mano ismestaja aukle rekomenduoja kitiems zmonems kaip nepriekaistinga ir labai gera aukle, kuria buvo patenkintos visos seimos sad.gif(.......... Komentaru, manyciau daugiau nebereikia..... Tad, mano nuomone, aukle per agentura susirasti yra lygiai taip pat nepatikima, kaip ir per "Alio reklama".........
Atsakyti
Jau esu rašiusi, kad mano auklė iš agentūros "Auklė". Man jinai pasakojo, kad visas auklės pasirinkimas yra grynas šou. Gerai, jei agentūra turi vieną tinkamą variantą, o kitas pakviečia šiaip sau padalyvauti. Taip ir man nutiko. Dar savo auklę samdau iki šiol, bet agentūra per pusantrų metų paskambino tik 1 kartą, kad primintų, kad aš esu nesumokėjusi mėnesinio mokesčio. Niekada nepaklausė, ar man patinka auklė ar ne. Auklė irgi vieną dieną pasakė, kad gavo kelialapį į sanatoriją ir išvažiavo mėnesiui.
Ši auklė pas mane iki šiol...
Atsakyti
Tiesa, dar tas neaiškus mėnesinis mokestis. Žodžiu pati agentūra neapsisprendžia kam 30Lt mokėti, kam 40Lt, dabar pasirodo pabrango iki 50Lt. Su agentūra vyras susitarė, jog jam primintų internetu kada reikia atsiskaityti ir jis pavedimu sumokės. Pasirodo, jie taip nesugeba, tai kiekvieną mėnesi ateidavo mergička prie namo tvoros, tai vaizdas neblogas turėdavo atrodyti, kai aš mokėdavau tuos pinigus, ji išsitraukdavo kažkokią užrašų knygutę ir liepdavo pasirašyti - jokio kvito - jokios apskaitos.
Kai paklausiau už ką tas mokestis, tai tipo už psichologinius testus ir už auklės pakeitimą, kai ši susirgs.
Man auklė pati išsidavė, jog jei tėveliai klaus, tai jiems sakyti, jog tikrai buvo testai atlikti, o ištikrųjų jokio ten psichologinio testo nėra. O be to, kai aš grįžau su kūdikiu po gimdymo iš ligoninės, tai pakraupau, ji taip ir atvarė su raudona nosimi, visa sloguojanti ir čiaudanti, dar ir kosėjo baisiausiai, tik kažkodėl niekas jos taip ir nepakeitė.
Ir dar smulkmena,bet kažkokia keista - kai agentūra nori susisiekti su aukle, jei "numeta majaką" ir auklė pati privalo paskambinti į agentūrą smile.gif
Jei ką , tai susidūriau su Nina ir Nijole - tai auklės iš tos agentūros.
Atsakyti
Aš kas mėnesį moku po 30 lt. Nusiderėjau, nes man auklės tik kas antrą dieną reikėjo. Šiaip tai lupikauja baisiai, o sutartį irgi surašo gudriai. Pagal ją, jos tik įsipareigoja auklę surasti, bet už ją visiškai neatsako. Taigi, jei jinai jus apvogs ar bjauriai elgsis, ar vieną dieną nuspręs nebedirbti, čia ne agentūros problema, o tik auklės.
Mano kaimynė ieškojo labai geros auklės. Galvojo jai mokėti virš 1000 Lt (jai tai lašas jūroje). Agentūra "Auklė" tipo jai atsiuntė pačią geriausią, tai ji po poros dienų ją išvarė. Sakė, iš vis vaiku nesirūpina, tik savęs žiūri. Tai va. Toks ten ir pasirinkimas....
Man toks pajautimas, kad tos agentūros tų auklių labai mažai turi, todėl ir lupikauja. O kai giriasi, kad tos auklės su patyrimu, tai meluoja. Pati mačiau "Mama ir auklė" skelbimą "Alio reklamoje", kad reikia auklių, gali būti ir be patirties. Taigi manau, ar laikrašty ar agentūroj, tas pats š...tik kitoj rankoj. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneA @ 2005 11 11, 09:51)
Aš kas mėnesį moku po 30 lt. Nusiderėjau, nes man auklės tik kas antrą dieną reikėjo. Šiaip tai lupikauja baisiai, o sutartį irgi surašo gudriai. Pagal ją, jos tik įsipareigoja auklę surasti, bet už ją visiškai neatsako. Taigi, jei jinai jus apvogs ar bjauriai elgsis, ar vieną dieną nuspręs nebedirbti, čia ne agentūros problema, o tik auklės.
Mano kaimynė ieškojo labai geros auklės. Galvojo jai mokėti virš 1000 Lt (jai tai lašas jūroje). Agentūra "Auklė" tipo jai atsiuntė pačią geriausią, tai ji po poros dienų ją išvarė. Sakė, iš vis vaiku nesirūpina, tik savęs žiūri. Tai va. Toks ten ir pasirinkimas....
Man toks pajautimas, kad tos agentūros tų auklių labai mažai turi, todėl ir lupikauja. O kai giriasi, kad tos auklės su patyrimu, tai meluoja. Pati mačiau "Mama ir auklė" skelbimą "Alio reklamoje", kad reikia auklių, gali būti ir be patirties. Taigi manau, ar laikrašty ar agentūroj, tas pats š...tik kitoj rankoj. sad.gif

Truputi supainiojote, "Mama ir aukle" neraso, kad gali buti be patirties. Eina tas pats tekstas "Geras aukles idarbiname nemokamai" smile.gif Telefonai, interneto puslapis. Kai norima is tiesu rasti geras aukles, reikia ju ieskoti biggrin.gif
Atsakyti