Įkraunama...
Įkraunama...

Auklių agentūros

Jei įdomu, paskaitykite apie naują "Mamos ir auklės" paslaugą - "Auklė su garantija". Visa info "Mamos ir auklės" interneto puslapyje.
Atsakyti
Aš naudojausi ir va dabar naudojuosi agentūros "Mama ir auklė" paslaugomis. Nė vieno blogo žodžio negaliu pasakyti. Atsiliepimai tik labai geri. Pirmąkart pasamdėm auklytę pačią pirmą su kuria susitikome (tai buvo prieš 2,5 metų). Dabar ieškom antros auklytės ir esam labai patenkinti agentūros darbu. Labai rūpinasi, labai išsamiai atsako į visus klausimus, nuramina, sklaido visas abejones, jei tokios kyla ir draugiškai pataria. Gal pasirodys kaip liaupsinimas, bet man tikrai sekasi bendraut su šia agentūra. Esu mačiusi kažkokią TV laidą, esu skaičiusi ir blogų atsiliepimų, bet man jokie blogi dalykai nevyksta, jokių priekaištų neturiu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,visi
As taip pat esu kreipusis i "Mama ir aukle"agentura.Tai jau tikriausiai kaip menesis ir dar nei su viena aukle nebuvom susitike.Gan daznai paskambindavo,pranesdavo,kad planuojama aukliu atranka ir t...t,taciau kol kas man dar nieko nepasiule.Tiesa is pradziu pati konsultante "nesugalvojo"kurioj vietoj randasi mano gatve ir rajonas kuriame mes gyvename(nors tikriausiai yra toks dalykas kaip zemelapis.lt),nors ir siaip tikriausiai nelabai atsirastu kaunietis kuris nezinotu kur yra eiguliai ir Siaures pr.
Na bet vis dar laukiu kol ka nors pasiulys.
Gal jus,mamytes galetumet ka nors pasiulyti,Aciu
Atsakyti
Iš tiesų, aukles surasti ir auklių agentūrai darosi vis sunkiau, juolab kad auklės turi atitikti agentūros nusistatytus kriterijus. Dėl to prireikus nuolatiniam klientui auklės, gali būti, jog naujiems (tik užpildžiusiems anketą) neturėsime ką pasiūlyti. Tai labai erzina ir trukdo ne tik klientams, bet ir agentūrai, kuriai reikia išsilaikyti. Tačiau atrankos kriterijų žeminti arba netinkamų kandidačių siūlyti tikrai nenorime. Labai tikiuosi, kad tėveliai tai supras...
Atsakyti
Ir Guste, tu gal dirbi aukliu agenturoje ...., toks ispudis susidare... rolleyes.gif gal zinai , kokie tie auklem keliami reikalavimai? kokias garantijas suteikia agentura savo darbuotojuj? as pati zadu ieskoti aukles darbo.
Atsakyti
Sveiki, Rita-x, žinoma, dirbu, tai rodo puslapis, nurodytas prie mano info.
Gana platus klausimas...
Šiauliuose nedirbame, ir Šiaulių agentūros gali turėti kitokių reikalavimų ir kitaip atrinkinėti aukles nei mes. Jei trumpai - reikalinga: reali patirtis su mažais vaikais, psichologinis stabilumas, supratimas apie vaikus. Per agentūrą auklei darbintis saugiau, nes į ją kreipiasi klientai, galintys mokėti sutartą atlyginimą, o iškilus problemoms jas galima spręsti kartu su agentūra. Gerai užsirekomendavusios agentūros klientų šeimose auklės labai vertinamos. Tikiuosi, šiek tiek paaiškinau smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif
Gal galit parasyti koks mokestis yra agenturoje? ax.gif Mokama kas menesi,ar yra vienkartinis koks mokestis..As pradedu aukles paieskas taigi rankioju visokia info. rolleyes.gif Galvoju gal kreiptis i agentura? Ar verta? Ar Kaune yra kokia aukliu agentura?
Atsakyti
sveikos visos mamos smile.gif
mano mazylei jau irgi tuoj metukai ir pradedu galvot apie aukle. paciai ieskotis lyg ir sunkoka ir nezinau nuo ko pradet. Gal kas zino kokia agentura Vilniuje. Kokie ten reikalavimai teveliams ir t.t. ir pan. Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ireba @ 2006 09 25, 12:38)
Sveikos mamytes, 4u.gif
Gal galit parasyti koks mokestis yra agenturoje? ax.gif  Mokama kas menesi,ar yra vienkartinis koks mokestis..As pradedu aukles paieskas taigi rankioju visokia info. rolleyes.gif Galvoju gal kreiptis i agentura? Ar verta? Ar Kaune yra kokia aukliu agentura?


Sveiki,
apie mokesčius galiu parašyti tik mūsų agentūroje. Auklės parinkimas Vilniuje - 490 Lt (suma skeliama į dvi dalis, 150 Lt per pirmąjį susitikimą su kandidatėmis, likusi dalis - 340 Lt, kai nuspręsite, kurią auklę kviestis bandomajam laikotarpiui). Kaune auklės parinkimas 390 Lt, pirmoji suma irgi 150 Lt.
Dėl kasmėnesinio mokesčio sprendžiate patys - ar jums bus reikalingos pakeitimo garantijos, o Vilniuje - dar ir "Mamos ir auklės akademija". Tuomet mokama 35 Lt/mėn.
Kiek žinau, mūsų konkurentai Vilniuje už paslaugas prašo brangiau, o Kaune specializuotų auklių agentūrų daugiau nežinau.

Ar verta kreiptis į agentūrą? 4u.gif Tai labiausiai priklauso nuo to, kaip vertinate auklių paieškos riziką, pagal mūsų darytą statistiką Vilniuje atrankos efektyvumas - 95%. T.y. 5% rizikos lieka net ir imant auklę iš agentūros, taip pat agentūra negali pakeisti auklės charakterio, padaryti jos tylios ir paklusnios, jei tokia iš prigimties nėra.
Paieškos būdo pasirinkimas (per agentūrą ar draugus, pažįstamus, skelbimus, testavimus etc.) priklauso nuo žmogaus. Ne taip svarbu kaip rinksitės, svarbu kad auklė gera būtų smile.gif
Atsakyti
ziurejau karta per rusu kanala laida apie aukles ir aukliu agenturas, rode filmuotas medziagas kaip aukles baisiai elgiasi su vaikais, visaip tyciojasi ir musa blink.gif taip pat dare bandyma ir pacios televizijos parinkta mergina su mini vaizdo kamera ejo isidarbinti i aukliu agentura, tai prieme per pora minuciu blink.gif be jokiu psichologiniu testu, be nieko blink.gif kazko uzklause [ dabar nebepamenu doh.gif ] ir pasake jus priimta, tai ta laida ir norejo parodyti kaip paprasta yra isidarbinti i aukliu agenturas, manau, kad pas mus lietuvoj tas pats, o gal beveik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aziza: 30 rugsėjo 2006 - 11:14
QUOTE(aziza @ 2006 09 30, 11:06)
ziurejau karta per rusu kanala laida apie aukles ir aukliu agenturas, rode filmuotas medziagas kaip aukles baisiai elgiasi su vaikais, visaip tyciojasi ir musa  blink.gif  taip pat dare bandyma ir pacios televizijos parinkta mergina su mini vaizdo kamera ejo isidarbinti i aukliu agentura, tai prieme per pora minuciu  blink.gif be jokiu psichologiniu testu, be nieko  blink.gif kazko uzklause [ dabar nebepamenu  doh.gif ] ir pasake jus priimta, tai ta laida ir norejo parodyti kaip paprasta yra isidarbinti i aukliu agenturas, manau, kad pas mus lietuvoj tas pats, o gal beveik  biggrin.gif

Iš tiesų, Aziza, pabandykite ateiti į atranką mūsų agentūroje ir papasakokite visoms mamytėms, kaip ten "lengvai" priima lotuliukas.gif O paskui internete paskaitau, kokios šlykščios tos agentūros, apkrauna durnais testais, tikrina kaip kosmonautus...
Atleiskite už emocingą žinutę. Kiekviena agentūra turi savo specifiką ir viskas be galo priklauso nuo ten dirbančių žmonių sąžinės.
Atsakyti
"Dėl kasmėnesinio mokesčio sprendžiate patys - ar jums bus reikalingos pakeitimo garantijos, o Vilniuje - dar ir "Mamos ir auklės akademija". Tuomet mokama 35 Lt/mėn."

IrGuste, turbut nereikia priminti, kad 4 menesius nesumokejus menesinio mokescio Jus parasete elektronini laiska, kad nutraukiate sutarti smile.gif
Atsakyti