Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

Dovilepp, išsiunčiau aš prašančioms mergaitėms savo programėlę, gal nesupyksi? Jos juk labai panašios. Norėčiau ir aš nors kokio komentaro - ar tiko, juk jos labai paprastos ir jas ten galima pasidaryt kiekvienai pagal savus poreikius... Gal kuri gali ką nors pasiūlyti jų patobulinimui. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal galeciau ir as gaut programele?Buciau labai dekinga,nes sunku tvarkit pinigelius siuo metu tapo kai kainos kyla.ingucia@inga.lt
Atsakyti
QUOTE(mamy5 @ 2008 06 13, 09:04)
Sveikutes,gal galeciau ir as gaut programele?Buciau labai dekinga,nes sunku tvarkit pinigelius siuo metu tapo kai kainos kyla.ingucia@inga.lt

Atsakyti
Nijona Tai va. Programėlė man tiko, pasikeičiau tik pagal save išlaidų pavadinimus. O dėl patobulinimų, tai manau besinaudojant iškils kokios nors mintys, tai parašysiu. Kol kas man gerai kaip yra. Dar kartą ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dovilepp,labai prasau nepagaileti ir man to exelinio namu buhalterijos vedimo failiuko bigsmile.gif irmina@telesat.lt AČIŪ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėgrąža23: 13 birželio 2008 - 13:51
QUOTE(saulėgrąža23 @ 2008 06 13, 13:47)
Dovilepp,labai prasau nepagaileti ir man to exelinio namu buhalterijos vedimo failiuko  bigsmile.gif irmina@telesat.lt AČIŪ

arba atsiųskite tos kurios jau east gavusios tą exeliuką bigsmile.gif
Atsakyti
visoms issiunciau, sekmes su finansu tvarkymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 06 13, 18:07)
visoms issiunciau, sekmes su finansu tvarkymu 4u.gif

Gal galėtum pakartoti nes negavau notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
As irgi noreciau tos programeles:)
renacikas78@yahoo.com

DIDELIS DIDELIS ACIU:)
Atsakyti
gal galima ir man blush2.gif kr_ka79@yahoo.com

ačiū wub.gif
Atsakyti
issiunciauuser posted image
Atsakyti
berods gavau. dėkui biggrin.gif einu žiūrėti
Atsakyti