Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

Jei apie KurDingoPinigai, tai ten yra galimybė įvesti ateities išlaidas. Prie nebalansuojamų įrašų vadinasi "mokėjimų įsipareigojimai" berods. Va ten ir sėdi mūsų akmenėlis - paskola. Ir kiekvieno mėnesio pradžioje nugąsdina. Natūralus stabdis visam mėnesiui gaunasi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Poli1 @ 2009 12 30, 19:24)
Aš kaip tik ten irgi viską susigrupavau ir jau nuo sausio 1 d. pradėsiu vesti savo išlaidas ir pajamas. Žiūrėsim kaip bus.


Iš asmeninės patirties sakau - pradžioje bus oi baisu :| . Paskui, jei nemesit, po truputį turėtų gerėt.
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2009 12 30, 21:20)
Internetinėm svetainėm nesinaudoju, bet į lentelę mėnesio pradžioj suvedu planuojamas pajamas, kad mėnesiui bėgant būtų lengviau valdyti išlaidas smile.gif


Aha, aš irgi taip dariau kol nenusprogo kompiuteris su visais duomenimis. Ačiū, bet gal tada jau geriau sėdi internete. Galų gale ir dėl duomenų per daug nepergyvenu - tegul žino, kad vakar pirkau snickersą už 1,39 ar tais kuro filtrą automobiliui už 39 ltl.
Atsakyti
berods šioje temoje esu radus nuorodą ir parsisiuntus xls failiuka (atsiprašau, negaliu padėkot merginai, nes nepamenu nick'o, o ypač jos broliui, padariusiam šį failą). Super failiukas: antras mėnuo vedu išlaidas ir pajamas ir matau, kam daugiausia išleidžiu, ko - deja - negaliu pakeisti (įvairių įsipareigojimų mokesčių sumų) ir ką turėčiau sumažinti. Galėčiau pasisharinti failu, rašykit į AŽ savo mailus arba į skype mcfiesta1
Atsakyti
Liagushka, šią temą jau tuoj tuoj uždarys, teks kurti naują. Vat jos pirmame lape reiktų surašyt nuorodas į įvairias svetaines, programas, ekselio failus, kadangi 3/4 temos dabar susideda iš "nu davai duok ir man tą failą"
Atsakyti
QUOTE(Liagushka @ 2009 12 30, 23:24)
Super failiukas: antras mėnuo vedu išlaidas ir pajamas ir matau, kam daugiausia išleidžiu, ko - deja - negaliu pakeisti (įvairių įsipareigojimų mokesčių sumų) ir ką turėčiau sumažinti.

drinks_cheers.gif Šitas failiukas per pusmetį man padėjo sutaupyti tikrai ne vieną šimtinę - gal jau ir visa tūkstantinė būtų, nes lašas po lašo...
Atsakyti
QUOTE(Liagushka @ 2009 12 31, 00:24)
Super failiukas: antras mėnuo vedu išlaidas ir pajamas ir matau, kam daugiausia išleidžiu, ko - deja - negaliu pakeisti (įvairių įsipareigojimų mokesčių sumų) ir ką turėčiau sumažinti. Galėčiau pasisharinti failu, rašykit į AŽ savo mailus arba į skype mcfiesta1


Noreciau pasitikslinti, kokiu negalite sumazinti sumu? Nes sumas tai visi ivedinejame patys.

P.S. tikiuosi greitu metu pavyks baigti truputi tobulesne versija. Ji neturetu buti tokia griozdiska, kur kiekvienas gales pats pasirinkti kokias grupes ar duomenis suvedineti.
Atsakyti
QUOTE(MuntasAs @ 2010 01 02, 15:59)
P.S. tikiuosi greitu metu pavyks baigti truputi tobulesne versija. Ji neturetu buti tokia griozdiska, kur kiekvienas gales pats pasirinkti kokias grupes ar duomenis suvedineti.

Oi, laukiam laukiam 4u.gif

Su Naujais visus, su naujom išlaidom drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MuntasAs @ 2010 01 02, 14:59)
Noreciau pasitikslinti, kokiu negalite sumazinti sumu? Nes sumas tai visi ivedinejame patys.

Tubūt turimos galvoj išlaidos smile.gif
QUOTE
P.S. tikiuosi greitu metu pavyks baigti truputi tobulesne versija. Ji neturetu buti tokia griozdiska, kur kiekvienas gales pats pasirinkti kokias grupes ar duomenis suvedineti.

įdomu - nors jau pradėjau 2010-uosius pildyt į seną lentelę ax.gif

Atsakyti
na tikiuosi kad sie nauji metai bus zymiai taupesni visu tu lenteliu pagalba ax.gif
dar klausimelis besinaudojancioms kurdingopinigai lentele: o pirkiniu sarasas kaip pildomas?ar ten rasomi pirkiniai kurie jau nupirkti ar tie kurios tik dar planuojama pirkti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti