Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 nėštumo mėnesiai

Nu tie gimdymai tokie superiniai!As jau is viso nebebijau...Rituk,radau viena buda MB nuraminti-apsvieciau is protingos literaturos kaip pas maziuka viskas vyksta pirmomis dienomis,ka kokiu periodiskumu reikia daryti ir pan...Taip sakant bandziau vadovautis vyriska logika! Lyg tai biski padejo rolleyes.gif
Papildyta:
laugh.gif blink.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 04 16, 14:50)
o man galima prisijungt pati tuoj busiu 8menesiuke....  nestuke.gif  noriu pasiteiraut kokie jausmai siap laikotarpi? apie skausmus irgi?nes pati nezinau dabar kuo griebtis ...pilvuko apacioj skauda...nakti neissimiegu vartaliojuos  .... nestuke.gif  verysad.gif


Prasom.prasom, sveika prisijungus! 4u.gif
Kiekvienai tas menuo (kaip ir visi kiti) gana skirtingas. As jauciausi gerai-galejau ir miegoti,ir skausmu dideliu nebuvo, netgi i WC naktimis nevarydavo(ko nepasakysiu dabar)...Tik vat emociskai tai labai dramatizuodavau daug ka!Net kelis kartus pagavau save besijauciant kaip nestumo pradzioj,kai hormonai siautejo ir tas mazas zirnelis mano pilvelyje tampe mano emocijas kaip lele uz siulu doh.gif ...Ai dar skubejau viska isigyti-atrode,kad tiek nedaug teliko iki jo atejimo....O dabar ir tas 10dienu atrodo kaip uz kalnu...Stai tokie tie mano prisiminimai is astunto menesiuko bigsmile.gif (nors gali buti,kad daug ko nepaminejau,nes skleroze pas mane tai ziauri issivyste blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 04 16, 14:50)
...pilvuko apacioj skauda...nakti neissimiegu vartaliojuos  .... nestuke.gif  verysad.gif


Svarbiausia tai turetum pasistengti nusiraminti, priimti tuos skausmelius kaip naturalu reiskini(aisku jei daktarai nepasake kitaip), kuo daugiau kalbetis su savo mazyliu ir dziaugtis kiekvienu jo judesiu ir tada bet koks skausmas atrodo niekis!!! O nakti pabandyk pagalvemis apsideti,paremti pilvuka ir gal bus ramiau... smile.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes!!! smagu cia daznai uzsukti, bet daugiau skaitau nei rasau biggrin.gif , kaip prailgsta laukimas, noretusi pasiteirauti, ar skausmai ir maudimai pilvo apacioje vadinami paruosiamieji? g.gif kaip noretusi jau greiciau isipereti nestuke.gif
Atsakyti
Na bent jau mane pilvo skausmai nuo kokio 7men vis kankindavo..... Dabar gal jau siek tiek apmazejo, bet jau dabar tai nugara pradejo skauduliuoti, kuo visa nestuma sesiskundziau ir labai dziaugiausi, kad su nugara viskas tvarkoj..... o dabar pradejo.... Bet as manau ir gyditojai sake, kad cia viskas normalu..... Taip ir turi buti........ ax.gif


Beje Dziauxmuk sveikinu isigijus transporta.... Mes tai jau lovyte pasistatem, tik kolkas ji labai patiko katinui, tai jis ten ir guli doh.gif bigsmile.gif

Niu Rituk, fainas pas tave gimdymas... ir as taip lengvai noriu, tik epiduro bijau, tai jauciu ir neprasysiu..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 16 balandžio 2008 - 15:14
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 04 16, 12:50)
o man galima prisijungt pati tuoj busiu 8menesiuke....  nestuke.gif  noriu pasiteiraut kokie jausmai siap laikotarpi? apie skausmus irgi?nes pati nezinau dabar kuo griebtis ...pilvuko apacioj skauda...nakti neissimiegu vartaliojuos  .... nestuke.gif  verysad.gif

junkis junkis 4u.gif ir kuo daugiau bendrauk mirksiukas.gif gal tau reikia dirzo pilveliui palaikyti g.gif

QUOTE(Akasha @ 2008 04 16, 15:11)
Niu Rituk, fainas pas tave gimdymas... ir as taip lengvai noriu, tik epiduro bijau, tai jauciu ir neprasysiu..... blush2.gif


irnesakyk.gif epidura man is 3 karto tepataike
as tik uz epidura thumbup.gif jei pasaulis sukure TOKI DALYKA busimoms mamytems palengvinti, tai ko nepasinaudojus tuo thumbup.gif



o neminejau, kad gimdyme dalyvavo dvi praktikantes gathering.gif tai gimus leliukui ir jos apsibliove wub.gif kaip ir as wub.gif ta diena visos gimde su cezariais, o jos norejo pamatyti naturalu gimdyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dziaugsmux @ 2008 04 16, 14:04)
Nu tie gimdymai tokie superiniai!As jau is viso nebebijau...Rituk,radau viena buda MB nuraminti-apsvieciau is protingos literaturos kaip pas maziuka viskas vyksta pirmomis dienomis,ka kokiu periodiskumu reikia daryti ir pan...Taip sakant bandziau vadovautis vyriska logika! Lyg tai biski padejo rolleyes.gif


mb itampoj visas pilnas buvo biggrin.gif strikinejo daugiau uz mane biggrin.gif
viskas susitvarkys savaime irnesakyk.gif leliukas verkia tik tada kai :
1. nori valgyti
2. nepakeistos sauskelnes
3. pilvo diegliai

o miega be galo daug biggrin.gif tik reikia moraliskai save paruosti busimom bemiegem naktelem bigsmile.gif tai dabar visu pirma visoms nestuke.gif linkeciau kuo daugiau miegoti vacation1.gif ir issimiegoti vacation4.gif
Atsakyti
Sveikos prisijungusios 4u.gif

QUOTE
noriu pasiteiraut kokie jausmai siap laikotarpi? apie skausmus irgi?nes pati nezinau dabar kuo griebtis ...pilvuko apacioj skauda...nakti neissimiegu vartaliojuos ....

Man tokiam laike užeidavo tokie momentiniai mėnesinių skausmai, kurie nuslinkdavo į apačią (į kirkšnis). Dabar pilvas kietėja viršuj - sušoka į akmenį, bet neskausmingai... Pilvo apačioje jaučiu tokius kaip adatėlės bakstelėjimus...

QUOTE
epidura man is 3 karto tepataike  as tik uz epidura  jei pasaulis sukure TOKI DALYKA busimoms mamytems palengvinti, tai ko nepasinaudojus tuo

na pasiklausius artimų mamyčių pasakojimų apie epidūrą, aš ėmiau vis labiau prie jos linkti... Gal tikrai geriau su ja rolleyes.gif Juk paprastai žmonės bijo to ko neišmano, o čia naujas dalykas... Tos kurios nesidarė epidūro neatsiliepė apie gimdymą taip gražiai kaip Ritukas smile.gif (išskyrus Mejja, bet jai gal jaunystė daugiau jėgų suteikė mirksiukas.gif )...

Atsakyti
kazkaip keistai jauciuos. skaitau kaip jus aprasot savo busena ir taip keista kad pati pilvuko nebeturiu bigsmile.gif ir dziaugsmas ir liudesys kartu biggrin.gif

zinokit gal man tikrai ta jaunyste jegu pridejo,kas cia bezino g.gif tiesiog viskas vyko neitiketinai sklandziai. nespejo net man paprastu nuskausminamuju suleisti nors ir ketino biggrin.gif tada buciau neatsisakius,nes jau "linksma" daresi lotuliukas.gif aciu Dievui kad tik valanda rimtai kankinausi ax.gif visa kita iki tol tas pats kaip menesiniu metu pamaudenimai cool.gif

rituk,tai jau tikrai,sunku moraliskai buvo tam pasiruosti kad gali tekti ir visa nakti nemiegoti del savo angeliukes doh.gif bet ji kaip kada,viena nakti tik viena karta tepabunda,kita ir po kelias valandas nemiega biggrin.gif nesuprasi cia biggrin.gif aj beja musu vaikai skiriasi lygiai viena savaite bigsmile.gif

man idomu kodel yra toks nusistatymas kad jaunos mamos nieko nemoka? g.gif kas tik pas mus atvaziuoja vis klausia ar as ar mano mama prie Saules keliames,kas sauskelnes keicia ir pan... ir juokas ir pyktis ima... kaip as galeciau nemoketi savo vaiko priziureti? blink.gif man rodos tai igimta tiesiog.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 16 balandžio 2008 - 16:31
iš 3 karto pataikyti epidura...siaubas koks unsure.gif tai labai rezikinga mano manimu g.gif



Atsakyti
pasiskaicius Mejjos ir Rituko gimdymo istoriju pati jau noreciau gimdyt taip graziai apraset smile.gif nors su didziausiu nerimu laukiu tos dienos nuosirdziai jums pavydziu kad jus jau supat savo auksiukus
Atsakyti
QUOTE(mejja @ 2008 04 16, 16:30)
beja musu vaikai skiriasi lygiai viena savaite  bigsmile.gif

thumbup.gif gerai zinosim kada vienos kitos vaikus sveikinti thumbup.gif
tai sveikinu su dviem savaitelem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas696: 16 balandžio 2008 - 17:55
Sveikos hi.gif

Dažnai čia užsuku paskaityt pašnekesių, tik į viešumą neišlindau ph34r.gif

Dabar ir aš nusprendžiau išlįsti į viešumą ax.gif
Jau kaip ir lipu į 9-tą mėnesį. Turėčiau džiaugsmuko susilaukt gegužės antroj pusėj.

tikiuos neprailgs tas laikas su mamukais 4u.gif
Atsakyti
Sveika prisijungusi Kvaki 4u.gif smile.gif
Atsakyti
sveikutes,as turbut, kaip ir dauguma, kol neperskaitai visos temytes tol neprisiruosi parasyt, blush2.gif
Taip pat ir as persuosi pas jus i kompanija, man dabar 31sav. ([COLOR=yellow]man 20m.[COLOR=yellow])
pojuciai tai panasus kaip pas dauguma mamyciu tokiu laikotarpiu drinks_cheers.gif
Atsakyti