Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

Dar prisiminiau, kad neklausėm ar pats Emilis per EEGFužmigo, ar su vaistais? Per kompiuterinę tai su vaistais reiks...
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 01 08, 14:14)
sveikos

mes jau po tyrimo, pripažino mums epilepija  verysad.gif , bet ji kitokia nei pas mane, paskyrė vaistukus Depakine (kaip supratau 3 metam), dar vakare šnd grįšim į KMUK nes ryte dar padarys kompiuterį
Tai mes traumos dėka sužinojom, kad pas Emilį yra ši liga


labai užjaučiam verysad.gif verysad.gif verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Stiprybės, tau Buriuke ir sveikatytės Emiliukui. Laikykitės.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 01 08, 14:19)
Buriuke, saulele, laikykis console.gif
gaila, kad ta liga išlindo, gal nebūtų traumos ir neikada nebūtų bėdos, bet ką padarysi, kad taip jau nutiko.

Tu benjau žinai, kas per liga, ir nėra tau tokio šoko, kaip mum visom, kurios net gyvenine nesuvokėm, kas čia per siaubas tie traukuliai.

Emilis jau didelis, ir šaunus vaikis, tikiuosi tai bus pirmas ir paskutinis traukulys, vaistukai padės ir nebereikės daugiau patirti tau to košmaro smile.gif


taip man nėra tokio šoko, kai buvo mano tėvams verysad.gif nei iš šio nei iš to man miegant užėjo pirmą kartą

QUOTE(siaubute @ 2008 01 08, 15:27)
Aš tik vieną kartą buvau sutikus mamą kuri pati  paauglystėje sirgo epilepsija, gėrė vaistus ir dabar jau negeria. Ir jos sūnui apie 8 metus irgi nustatė epilepsija, berods Rolando... Nu, ką Buriuke, laikykitės, dabar dviese su šia ligele šeimoj būsit. O kokią epi Jums nustatė? gal išaugama forma? Gerai būt, kad kompiuteris nieko blogo nerastų... console.gif



QUOTE(siaubute @ 2008 01 08, 19:52)
Dar prisiminiau, kad neklausėm ar pats Emilis per EEG užmigo, ar su vaistais? Per kompiuterinę tai su vaistais reiks...


užmigdė jį

QUOTE(zyzala @ 2008 01 08, 19:57)
labai užjaučiam  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif doh.gif



QUOTE(Agnietė @ 2008 01 09, 17:28)
Stiprybės, tau Buriuke ir sveikatytės Emiliukui. Laikykitės.


ačiū visoms už palaikymą
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 01 08, 14:14)
sveikos

mes jau po tyrimo, pripažino mums epilepija  verysad.gif , bet ji kitokia nei pas mane, paskyrė vaistukus Depakine (kaip supratau 3 metam), dar vakare šnd grįšim į KMUK nes ryte dar padarys kompiuterį
Tai mes traumos dėka sužinojom, kad pas Emilį yra ši liga



verysad.gif labai liūdna, kad dar vienam vaikiukui ši liga bet tik lieka tikėti, kad vaistukai sutvarkys ir priepuolių nebebus 4u.gif

Stiprybės Buriuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O kompiuterį Jums šiandien darė, Buriuke? Ką parodė? Ir ar išaugama epi forma?
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2008 01 09, 18:30)
O kompiuterį Jums šiandien darė, Buriuke? Ką parodė? Ir ar išaugama epi forma?


Taip šiandien, kompiuteris nieko neparodė, o apie išaugimą nieks nieko nesakė, tai ir nežinau. Kaip miego EEG parodė, tai kad yra epilepsinių židinukų kairėj galvytės pusej
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 01 09, 18:33)
Taip šiandien, kompiuteris nieko neparodė, o apie išaugimą nieks nieko nesakė, tai ir nežinau. Kaip miego EEG parodė, tai kad yra epilepsinių židinukų kairėj galvytės pusej


Stiprybes Buriuke, ir dideles sveikateles Emiliui 4u.gif

Mums irgi viskas prasidejo nuo epilepsiniu zidinuku kairej galvytes pusej... verysad.gif O dabar perejo prie kriptogenines generalizuotos epilepsijos: polimorfiniu priepuoliu, vaistams atsparios formos. Nors mums irgi nieko nesako, ar musu mazoji isaugs sia baisia liga ar ne... Reikia laukti ir tiketi, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
Skambinau i savivaldybe, tai sake atceit tik vidutinr arba sunki epilepsija aaceit taip parasyta, nu bukit geros paskaitykit ar matot jus tuos zodzius?
vaikas lanko specializuotas grupes bendrosios paskirties įstaigose bei ugdomas bendrose grupėse integruotu būdu arba specialius darželius, skirtus vaikams, turintiems įvairius vystymosi sutrikimus (intelekto, kompleksinius, kalbos ir kitus komunikacijos, kalbos neišsivystymo (vidutinis, žymus), sulėtėjusios kalbos raidos (žymiai arba labai žymiai), sutrikdytos kalbos raidos (afazijos), neprigirdėjimo (žymus, labai žymus), kurtumo, silpnaregystės (žymi), aklumo, judesio ir padėties (vidutinis, labai žymus), emocijų ir elgesio (autizmas), lėtinių somatinių ir neurologinių (onkologinės ligos, diabetas, epilepsija, tuberkuliozė, sunkios formos alergija);
Atsakyti
tai, kad ne savivaldybė duoda tą pašalpą, o pašalpų skyrius g.gif
va įdedu kam duodama.

"Priežūros (pagalbos) išlaidų tikslinė kompensacija – mėnesinė piniginė išmoka, skiriama neįgaliems vaikams iki 18 metų, kuriems nustatytas sunkus ar vidutinis neįgalumas, nedarbingiems ar iš dalies darbingiems asmenims, netekusiems 60 procentų ir daugiau darbingumo, Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymo nustatytą senatvės pensijos amžių sukakusiems asmenims, jeigu jie negauna valstybinės socialinio draudimo I invalidumo grupės pensijos, mokamos Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritorinių skyrių, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis."

iš va čia ištraukiau

www.spcentras.lt
Atsakyti
As tai ne apie pasalpa as apie vaikus kurie lanko darzeli ir serga auksciau isvardintom ligom, jiem maitinimas uz dyka g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2008 01 09, 21:18)
As tai ne apie pasalpa as apie vaikus kurie lanko darzeli ir serga  auksciau isvardintom ligom, jiem maitinimas uz dyka  g.gif

tai kogero jie tave negerai suprato,( matai, kaip ir aš) ir negerai pasakė.
turiu draugę, kurios mergaitė turi lengvą negalę, ir lankė darželį nemokamai maitinama, tik po 50ct už ugdymą mokėdavo (apie 10lt per mėn), o jos liga ortopedinė.

tu neskambink į savivaldybę, reikia čia darželio klausti 9ar mokyklos), jie turi viską žinoti, o jei nežino tai privalo susižinoti.
jei vaikas turi negalę, jis nemoka už maitinimą darželyje.
dėl kitų įstaigų tai nežinau.

nes tos pačios darugės mergaitė jau ketvirtokė šiemet, ir gaudavo nemokamą maitnimą tik dėl to, kad susitvarkydavo laiku domukentus, nes realiai nemokamai maitinami tik soc remtini vaikai, o negalę turi ar neturi tai nesvarbu.
Atsakyti