Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

Mums tuoj reiks skambintis kada i skyriu guldys, o norejau paklasuti, reikes vel siuntimo ar kazko panasaus?
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 05 13, 09:06)
Mums tuoj reiks skambintis kada i skyriu guldys, o norejau paklasuti, reikes vel siuntimo ar kazko panasaus?

siuntimo reikia visada. (tinka ir pediatrės)
tvarka ta pati.
su siuntimu važiuojate į priėmimo skyrių (aišku prieš tai reikia būtis užsirašius į neurologinį) ten apžiūri gydytoja ir einat į neurologinį, o ten jau viskas aišku.
Atsakyti
Labas rytas

noriu paklausti ar galima skiepyti nuo erkių sergantį epilepsija?
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 05 13, 10:30)
Labas rytas

noriu paklausti ar galima skiepyti nuo erkių sergantį epilepsija?


mum gydytoja sakė, kad negalima unsure.gif .
aš ir dėl vėjaraupių klausiau,bet šitais sakė geriau natūraliai persirgti...
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 05 13, 10:30)
Labas rytas

noriu paklausti ar galima skiepyti nuo erkių sergantį epilepsija?


mes buname kekviena diena miske,tai as irgi galvojau paskiepyti,nors ir taip neskiepytas nuo 5men,bet kaip paskaiciau viska apie tas erkes nusiraminau,galvoju apziuresiu kekviena karta ir viskas,nes tiek daug skirtingu nuomoniu...o paskiepyti,tai irgi nezinai ar ta doze musu vaikams nebus per didele...kai skaitai apie tuos skiepus,tai atrodu be ju neimanoma,bet taip pat baisiai raso ir apie gripa,ir apie kitus dalykus nuo kuriu vaikai neskiepyti...nu pagalvojau geriau susilaikysiu..........
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 12, 18:43)
1.Infantiliniai spazmai tai čia rūšis tokia traukulių.
įsitempia visa rankas kojas į šalis, ir paskui trūkčioja, kaip lyg plasnotų, linkčioja...na nenupasakosi čia taip paprastai.
negeri jie labai.

gulamės 14d skyriun tyrimam, jau baisu kas do traukuliai puola...miega paskui ilgiausiai... verysad.gif

*************
2.aš Brigitą žindžiau iki 2 metų tongue.gif geriausias nusiraminimas būdavo...


1. console.gif stiprybes tau Mamyte 4u.gif 4u.gif

2. tai va va ir as vis dar tempiu su atjaukinimu,nes labai padeda tas zindymas nusiramint blush2.gif ir jai ir man gerai ax.gif bet bijau,kad po to bus sunku labai atjaukint,kai bus didesne,sako iprotis pasidaro g.gif o kaip jums sekesi uzristi sita reikala? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2008 05 13, 10:55)
1.  console.gif stiprybes tau Mamyte  4u.gif  4u.gif

2. tai va va ir as vis dar tempiu su atjaukinimu,nes labai padeda tas zindymas nusiramint  blush2.gif ir jai ir man gerai  ax.gif bet bijau,kad po to bus sunku labai atjaukint,kai bus didesne,sako iprotis pasidaro  g.gif o kaip jums sekesi uzristi sita reikala? smile.gif

1.ačiū už gerą žodį 4u.gif

2. nutraukiau natūraliai, mažinau žindymus ir tiek.
pirma neduodavau dieną, tada liko tik vakariniai-naktiniai-rytiniai, tada liko tik vakare užsimigdymui, o paskui kelis kartus užmigo ir be pienuko, ir viskas baigėsi.

šiaip Žindymo skyrelyje yra tema apie maitinimo nutraukimą, galėtum ten pažiūrėti, gal kas naudingo bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 05 13, 10:53)
mes buname kekviena diena miske,tai as irgi galvojau paskiepyti,nors ir taip neskiepytas nuo 5men,bet kaip paskaiciau viska apie tas erkes nusiraminau,galvoju apziuresiu kekviena karta ir viskas,nes tiek daug skirtingu nuomoniu...o paskiepyti,tai irgi nezinai ar ta doze musu vaikams nebus per didele...kai skaitai apie tuos skiepus,tai atrodu be ju neimanoma,bet taip pat baisiai raso ir apie gripa,ir apie kitus dalykus nuo kuriu vaikai neskiepyti...nu pagalvojau geriau susilaikysiu..........



as tai manau cia tie kai kurie skiepai,tai tik komercija doh.gif o kokia tikimybe yra susirgti ta laimo liga ar dar kuo? nu nzn... juk nuo visu pasaulio negandu nepasiskiepysi unsure.gif ai nzn... blush2.gif likimas viskam turbut...
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2008 05 13, 11:00)
as tai manau cia tie kai kurie skiepai,tai tik komercija  doh.gif o kokia tikimybe yra susirgti ta laimo liga ar dar kuo? nu nzn... juk nuo visu pasaulio negandu nepasiskiepysi  unsure.gif ai nzn... blush2.gif likimas viskam turbut...

va ir aš manau, kad baisu dalykas skiepai, bet ir reikia...gal...
dvyniai skiepyti viskuo, kas priklauso. Btigita tik gimus ir 1mėn

bet va kai draugė pasakojo, kad dukrai pirko skiepus (kurie ten, kur 3 reikia), ir vaikas du kartus vos ne reanimacijoje su baisia reakcija buvo...atsisakė trečiojo, nors ją ten durna išvadino...
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 13, 08:51)
siuntimo reikia visada. (tinka ir pediatrės)
tvarka ta pati.
su siuntimu važiuojate į priėmimo skyrių (aišku prieš tai reikia būtis užsirašius į neurologinį) ten apžiūri gydytoja ir einat į neurologinį, o ten jau viskas aišku.



parase mums musu neurologe, neurologo konsultacijai, tikiuosi tiks ax.gif
taip nesinori i ta ligonine tokiais orais, liudna ten verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 13, 11:07)
va ir aš manau, kad baisu dalykas skiepai, bet ir reikia...gal...
dvyniai skiepyti viskuo, kas priklauso. Btigita tik gimus ir  1mėn

bet va kai draugė pasakojo, kad dukrai pirko skiepus (kurie ten, kur 3 reikia), ir vaikas du kartus vos ne reanimacijoje su baisia reakcija buvo...atsisakė trečiojo, nors ją ten durna išvadino...


as kazkaip uz tuos butinuosius skiepus,bet visi kiti... tai ka as zinau... aisku,jei yra didesne tikimybe kazkuria konkrecia liga susirgti,tai gal ir verta pagalvoti ( cia gal su ta mintim ir egzistuoja tie papildomi skiepai ),bet siaip kad skiepyt nuo visko is eiles schmoll.gif
apie tuos pirktinius siepus,tai irgi esu girdejusi,kad sureaguoja vaikuciai dar skaudziau unsure.gif gal jie kokie per daug jau isgryninti unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(sandritalt @ 2008 05 13, 11:20)
parase mums musu neurologe, neurologo konsultacijai, tikiuosi tiks  ax.gif
taip nesinori i ta ligonine tokiais orais, liudna ten  verysad.gif



o mes turim siuntima pas okulista ir siandien einam doh.gif o lelkai temp.38 doh.gif ir is vis nzn.ko ten mus siuncia blush2.gif ji man tada kai zvairavo,tai pediatras turbut galvojo,kad jai kazkas su akim blush2.gif ir israse,o neurologo ir pamirsau paklaust ar vis dar reik eit pasirodyt lotuliukas.gif
Atsakyti
klausyma sugalvojau ax.gif

o kaip ligonineje su maistu? kai gulejome 5 men. tai pienuko uzteko, o db jau busim didesnes, koses valgom, tiesa tik mamos darytas. Tai nzn kaip bus ligonineje, juk nevaziuosiu su maisu bulviu lotuliukas.gif korkom ir kopustais lotuliukas.gif
Atsakyti