Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

Sveikos visos...
Vis paskaitineju, paskaitineju, tik va su parsymu to laiko nelabai....
Del skiepu... manau, kad turit su gydanciu neurologu tartis, o ne su vietiniu. Gydantis neurologas tikrai pasakys ka galima o ko ne. Mums tai labai aiskiai ir suprantamai patare.
Del Depakine. As tai paprastai laikau kambary ir visai nesuku galvos, nes is saldytuvo, tai biski saltas.....Nesinori, kad ir taip gerklyte nepradetu skaudeti.
Del maisto KMUK. Tai liuxiskas ir vaikui ir mamai. Na tikrai kazkaip bedos nemaciau. Nezinau kaip kitiems. O siaip tai nuostabus dalykas saldytuvas virtuvej. Na Kaune neuruose tai nuostabus skyrius, na kaip namuose... ir kolektyvas liux.
Stiprybes visoms. 4u.gif
Kai yra toks pabendravimas, kazkaip geriau... Ar ne? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2008 05 14, 12:40)
sveikutes,

mano panelyte irgi sveria apie 17 kg, drucke kaip turi buti  bigsmile.gif

zinot, mergaites, turiu klausimeli, kur jus laikote Depakina? g.gif  as visa laika laikiau saldytuve ir apie tai net nesusimasciau, kol jis nesugedo  doh.gif o dabar galvoju, gal visai nebutina ten ji laikyti  g.gif

VAISTUS LAIKAU SALDYTUVE,NES KAI KARSTA DIENA,TAI SPINTELEJE AUKSTA TEMPERATURA BUNA,VA ZIEMA NIEKO BAISAUS.
Atsakyti
aš vaistus laikau dėžutėje (nuo ledų tokios plastmasinės būna) ant spintelės virtuvėje.
šaldutyve laikau vaistų atsargas (tokius kaip Vigabatriną, nes turim 6 mėn iš Ligonių kasų, vit D, nes amžinai baigiasi nelaikau, tad turiu 2 buteliukus atsargai )

nesugedo nei karto, nors kaip tą sugedimą pamatysi?
Atsakyti
mes ir vel siandien/vakar po ligonines duodames doh.gif mano leliukei primad. uzkilo temp. iki 40 ir niekaip numusti iki sio ryto nesiseke... itaria,kad slapimo taku infekc. doh.gif jau antras kartas! ( sirgom pries menesi ) tipo sako,kad gal kepenu skana reik daryt,kad atseit gal kas abnormalaus,bet tipo su antiepilep.vaisais nesieja doh.gif oi nezinau!!! man nervai nebelaiko su ju medicina! vakar MB juos apreke,siandien as blush2.gif jauciu prasysimes ir mes pas LT gyd. kazkaip jauciu reik mums antros nuomones unsure.gif niekaip nebaigiam mes su tom ligom unsure.gif jei ne viena,tai kas nors kita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 13, 20:53)
teisingai, jei žindai tai ir nereikia tos košės skubėti.
ateis laikas ir pradės po truputį valgyti, manau ji ne nuo košės skonio vemia, o nuo konsistencijos, jai neįprasta ryti "stambesnį" maistą.
išmoks smile.gif



mes jau nuo 4 men koses valgom, tiesa tik darzovienes valgo net ausys linksta lotuliukas.gif tai kad konsistencija nemanau kad ka nors reiksia, gal mums tos grudines koses visai nelimpa man toks jausmas. Nenori tai ir nereikia, valgysim ka nors kitka. Ka duos ta valgysim, ir tikiuosi nebus balu ant grindu...
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 05 14, 18:21)
mes jau nuo 4 men koses valgom, tiesa tik darzovienes valgo net ausys linksta  lotuliukas.gif  tai kad konsistencija nemanau kad ka nors reiksia, gal mums tos grudines koses visai nelimpa man toks jausmas. Nenori tai ir nereikia, valgysim ka nors kitka. Ka duos ta valgysim, ir tikiuosi nebus balu ant grindu...

paragaus ir pamatysi, gal patiks, čia gi visaip būna, bet turėk dėl visa ko pirktinių stiklainiukų, nes jei nevalgys, tai savo pašildysi.
Atsakyti
ryt eisiu i skyriu skambinti, tai pasakys data kada atvykti, tai reiks manta susikrauti, pasiimti ir kosyciu pupai jei jau tu nevalgys, o gal visai patiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 14, 16:47)
aš vaistus laikau dėžutėje (nuo ledų tokios plastmasinės būna) ant spintelės virtuvėje.
šaldutyve laikau vaistų atsargas (tokius kaip Vigabatriną, nes turim 6 mėn iš Ligonių kasų, vit D, nes amžinai baigiasi nelaikau, tad turiu 2 buteliukus atsargai )

nesugedo nei karto, nors kaip tą sugedimą pamatysi?

Taigi,kad nepamatysi,tai geriau apsisaugoti,o jeigu neveiklus kokie pasidarys.Tiesa covulexa dezuteje laikyti reikia......
Atsakyti
as tai naudojama buteliuka Depakino spinteleje laikau, o kitus tris (kadangi gaunu po keturis) saldytuve. Sakau, gal reiketu vaistineje paklausti, kur jie laiko g.gif

vakar Eurovaistineje pasiemiau Depakina nemokamai thumbup.gif thumbup.gif beje pirma karta nieko nemokejau, visuomet imant 4 buteliukus primoketi reikedavo apie 50 Lt doh.gif

Jetaum, kaip laukiu atsakymo is genetiku, dienas skaiciuoju blink.gif kazkokia vidine nuojauta kuzda, kad bus kazkas su medziagu apykaita, nu nezinau, kazkaip negaliu atsikratyti tos minties ir viskas, nors Endziniene sake, kad pagal KMUK tyrimus del to ji neturi kur prisikabinti g.gif

cia kazkada skaiciau apie netipinius jusu leliuku atvejus, tai zinokit mes irgi visiems esam netipiniai bigsmile.gif priepuoliai lyg ir epi lyg ir kazkokie keisti pasak Endzinienes, ten nuvykus ji vis kraipo galva ir sako, nu jus man kazkokie keisti g.gif parodau filmuota medziaga, nuuuuu nezinau, nu lyg ir epi lyg ir ne g.gif
darzelyje aukletojos su darbo patirtimi 20m. irgi sako kokia gi cia pas jus epilepsija, mes ju sitiek maciusios, tikrai ne schmoll.gif schmoll.gif
nuvykom pas Saniuka, patvirtino, na taip yra VCP, bet ziuri ziuri i ta mano vaika ir sako "nu man kazkaip keista, pagal visus duomenis ji tikrai jau turetu vaikscioti, nu nesuprantu, kazkokia netipine situacija" doh.gif doh.gif nu butu juokinga, jei nebutu graudu doh.gif
o pats geriausias variantas, kad iki metu isvis sveika vaika auginau doh.gif dar dabar skamba neurologes zodziai, "ko cia kabinejiesi ir ligu vaikui ieskai" .........pasirodo, kas iesko tas randa verysad.gif

oijjjjj nu ir ishsiliejau blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2008 05 15, 11:43)
as tai naudojama buteliuka Depakino spinteleje laikau, o kitus tris (kadangi gaunu po keturis) saldytuve. Sakau, gal reiketu vaistineje paklausti, kur jie laiko  g.gif

vakar Eurovaistineje pasiemiau Depakina nemokamai  thumbup.gif  thumbup.gif  beje pirma karta nieko nemokejau, visuomet imant 4 buteliukus primoketi reikedavo apie 50 Lt doh.gif

Jetaum, kaip laukiu atsakymo is genetiku, dienas skaiciuoju blink.gif  kazkokia vidine nuojauta kuzda, kad bus kazkas su medziagu apykaita, nu nezinau, kazkaip negaliu atsikratyti tos minties ir viskas, nors Endziniene sake, kad pagal KMUK tyrimus del to ji neturi kur prisikabinti  g.gif

cia kazkada skaiciau apie netipinius jusu leliuku atvejus, tai zinokit mes irgi visiems esam netipiniai  bigsmile.gif  priepuoliai lyg ir epi lyg ir kazkokie keisti pasak Endzinienes, ten nuvykus ji vis kraipo galva ir sako, nu jus man kazkokie keisti g.gif parodau filmuota medziaga, nuuuuu nezinau, nu lyg ir epi lyg ir ne g.gif
darzelyje aukletojos su darbo patirtimi 20m. irgi sako kokia gi cia pas jus epilepsija, mes ju sitiek maciusios, tikrai ne  schmoll.gif  schmoll.gif
nuvykom pas Saniuka, patvirtino, na taip yra VCP, bet ziuri ziuri i ta mano vaika ir sako "nu man kazkaip keista, pagal visus duomenis ji tikrai jau turetu vaikscioti, nu nesuprantu, kazkokia netipine situacija"  doh.gif  doh.gif nu butu juokinga, jei nebutu graudu doh.gif
o pats geriausias variantas, kad iki metu isvis sveika vaika auginau doh.gif  dar dabar skamba neurologes zodziai, "ko cia kabinejiesi ir ligu vaikui ieskai"  .........pasirodo, kas iesko tas randa verysad.gif

oijjjjj nu ir ishsiliejau  blush2.gif  4u.gif

friends.gif Nu nepasiduokit ir toliau iekokite...kodel taip yra...
Atsakyti
Domicele... ir musiske iki 11 men buvo statistinis vidurkis. Nu biski tingine, ale ir tevai ne sportininkai, tipo sako - isaugs. O paskuj - BUMMMMMMMMMMMMMMM, kaip is giedro dangaus.
O ten kai sako, kad tipo neieskokit ligu - nesamone.... man irgi buvo neramiu dalyku, vis klausinejau, visalaika bandziau issiaiskinti.... nu kitas pasakymas yra "mamos sirdis - jaucia" taip, kad nieko nuostabaus....
Dar ten kazkas rasete del svajojimu, kad neina nutraukti... ir musiskei taip buvo. Uzsiziuri i viena taska, tai daktarai liepe nutraukti, o budas mums budavo pats paprasciausias - stipriai suplodavau delnais. Na tiesiog ji tada taip susipurtydavo ir grizdavo pas mus.... pabandykit, gal ir jums tas pades. Nes, kai svajoja - priepuoliai.
Atsakyti
o kaip su tais svajojimais? ar ilgai jie uztrunka? ar imanoma pastebeti?
Atsakyti