Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos teorija ir metodai

QUOTE(aukso^gysla @ 2013 01 10, 18:20)
Aciu Danute. Ir as kiek skaiciau visur negatyviai atsiliepia knygose....... O va Palmyra ypac gerai vertina ir laiko tai reciausiu, netgi likimo zenklu, tarsi likimo dovana toki zenkla horoskope sinastriniame.... va kaip .... ir neismastau kur cia suo pakastas


Aš tai tai taip supratau, jog reikia žiūrėt visumą...ir žiūrėt, kokie zodiako ženklai tą opoziciją sudaro.. nes jie viens prieš kitą turėtų būti...o kaip jaučiasi tie du žmonės su tom Saulem?
Atsakyti
laba diena,

Ar turi itakos horoskope,jeigu esu pernesiota 3 savaites ..Esu gimus 1981/11/30 ... tai kai mama sako,kad as gimiau jau buvo zali vandenys net.( ja skatino,nes nesiruosiau isvis pasirodyt,kadangi tais laikais ,kad nebutu gresencio jai labai daug magnio prileido.Tai aisku ,kad as ir nesiruosiau pasrodyt ) .Taigi toks dalykas,kad labai nedidele dalele jauciuosi sauliu. Kad nepriklausoma esu tai faktas(net labai nepriklausoma ir negaliu pakest kas nori supanciot) ..Taigi atciprasau ,kad trugdau,bet ar astrologijoj ar yra kreipiama i tai demesi? .Ar skaitos ,kad gimiai ir viskas..Ir nesvarbu ar pernesiota ar ne? Dekui jum labai jei atrasysit
Atsakyti
QUOTE(Kukūška @ 2013 02 13, 02:09)
ar astrologijoj ar yra kreipiama i tai demesi? .Ar skaitos ,kad gimiai ir viskas..Ir nesvarbu ar pernesiota ar ne? Dekui jum labai jei atrasysit

Astrologijoje svarbiausias faktas - kada gimiai, ir nesvarbu, pernešiota ar nedanešiota, ar per Cezarį atsiradai
Atsakyti
http://www.taroskopa...ne-skaiciuokle/
labai prasau gal kas galit paaiskinti ka rodo si schema.Labai aciu.
Atsakyti
Ji rodo gimimo horoskopo brėžinį.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 02 23, 05:46)
Ji rodo gimimo horoskopo brėžinį.

O gal kas gali pasakyti la reiskia visi tie simboliai kaip suprasti kas ten pavaizduota.Aciu
Atsakyti
QUOTE(xteen @ 2013 02 23, 11:49)
O gal kas gali pasakyti la reiskia visi tie simboliai kaip suprasti kas ten pavaizduota.Aciu

Lygiai taip pat sėkmingai galėtumėte paprašyt, kad kas nors čia paaiškintų kaip persodinti širdį lotuliukas.gif
Atsakyti
ieskau labai gero profesionalaus astrolo/ astrologes paslaugu, horoskopo uzsakymui.

ar kas turit Palmiros kontaktus? kiek mazdaug jos paslauga kainuoja?

norejau uzsisakyti pas Vasilisa Volodina is Maskvos, bet pas ja minimum 2 tukstanciai litu kainuoja. man neikandama suma
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 03 29, 13:15)
ieskau labai gero profesionalaus astrolo/ astrologes paslaugu, horoskopo uzsakymui.

ar kas turit Palmiros kontaktus? kiek mazdaug jos paslauga kainuoja?

norejau uzsisakyti pas Vasilisa Volodina is Maskvos, bet pas ja minimum 2 tukstanciai litu kainuoja. man neikandama suma

ti gi čia forume paieškotite, aš taip radau vieną super esu patenkinta, manau geriau nei Palmyra g.gif
Atsakyti
Apie precesiją arba tą mistinį ženklo pasikeitimą:

http://rozmarino.blo...zenkla-137.html
Atsakyti
sveikos, gal turetumet kuri kokiu astrologiniu rekomendaciju kada palanku pardavineti /pirkti nekilnojamaji turta? g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
kai Jupiteris 4 tranzuoja ar soliare, kai Jupiteris tranzituose sudaro teigiamą aspektą su Mėnuliu.
Atsakyti