Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos teorija ir metodai

QUOTE(Helenee @ 2008 02 05, 21:57)
mano venera ir marsas konjunkcijoje jauciuose... niekaip negalejau suvokti, kodel gaudavau tiek daug butent gaslaus seksualinio demesio nuo pat paauglystes (dar net ir paaugliskai spoguota tada buvau lotuliukas.gif )..  po to astrologe paaiskino, kad konjunkcija marso ir veneros visada labai stipriai traukia priesinga (ir ne tik) lyti. Be to Venera jauciuose yra savo namuose, kaip ir svarstyklese. Tik svarstykles yra grazi "dieviska" meile, o jauciuose "gaslumas".. .  Ir man paciai tikrai ilga kelia reikejo nukeliauti, kad "pakelti meiles suvokima is Jaucio iki Svarstykliu"... g.gif
O dar dvyniuose 4 planetos, 4 x 2 - jau 8 personos... vajei, kiek reikejo stengtis, kol surinkau save is siu fragmenutu lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o kadangi mano venera oziaragyje, tai mano vyras vyresnis uz mane 17metu blush2.gif ir siaip, didele planetu sankaupa oziaragyje...
dar blogai aspektuotas marsas skorpione 7 buste... verysad.gif cia mano karma kaip supratau.. verysad.gif ir supratau tik astrologijos pagalba... jau baigiu atidirbti, reikejo tik "neaug" kantrybes... jau po pirmu metu jauciau progresa..
Atsakyti
o koks jusu poziuris i ASC?

man tai jis labai svarbus. Perkeldama i psichologijos kalba ASC ir Saules balanso siekima laikau zmogaus individuacijos procesu. Man net gi atrodo, kad kuo vyresnz zmogus, tuo sunkiau turi buti jam "diagnuozuojamas" jo zodiakas. Jei 30 ties zmogus vis dar ryskiai panasus i savo saule - jis nei trupucio neugtelejo...

Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2008 02 06, 10:01)
o koks jusu poziuris i ASC?

man tai jis labai svarbus. Perkeldama i psichologijos kalba ASC ir Saules balanso siekima laikau zmogaus individuacijos procesu. Man net gi atrodo, kad kuo vyresnz zmogus, tuo sunkiau turi buti jam "diagnuozuojamas" jo zodiakas. Jei 30 ties zmogus vis dar ryskiai panasus i savo saule - jis nei trupucio neugtelejo...


man patiko tavo pasisakymas.
kiekvienoj planetoj yra "uzprogramuota" uzduoti, kuria "atidirbus" zmogui lengviau reikstis aplinkoje. tai ir yra progresas. o apie asc.. pvz, mano asc yra jautyje ir mano vyras jautis. as oziaragis. mano plutonas ir marsas 7buste(dsc) skorpione. kai sutikau savo vyra, mano gyvenimas apsiverte, teko nemazai kenteti, bet tai man buvo i nauda. as buvau priversta keistis, kitaip sakant, atidirbti blogus planetu aspektus, todel daznai zmogaus astrologini amziu reikia matuoti ne metais, o patyrimais (patvirtina tavo paskutinis sakinys). tik nemanau, kad zmogus gali "labai nutolti" nuo savo saules, juk tai jo prigimtis, o asc zenklas tik papildo.
Atsakyti
Eisiu rusiškai mokintis, kad galėčiau visą čia pateiktą informaciją perskaityti rolleyes.gif o gal yra norinčių pavertėjauti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 02 07, 16:11)
Eisiu rusiškai mokintis, kad galėčiau visą čia pateiktą informaciją perskaityti rolleyes.gif  o gal yra norinčių pavertėjauti? biggrin.gif


что ты имеешь в виду?
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helenee: 07 vasario 2008 - 17:36
QUOTE(Helenee @ 2008 02 07, 17:36)
что ты имеешь в виду?
lotuliukas.gif

ką? nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 02 07, 22:49)


supratau jau tongue.gif
tiesiog galvojau, kad reikia pagalbos su tam tikrais terminais, taciau itariu, kad reikalas kiek daugiau "apleistas" g.gif
galima ir angliskai rasti
pvz www.alabe.com- sudaro nataline korta ir duoda glausta paaiskinima
lietuviskai: www.vytautus.com
taciau rusu tinklalapiai yra dosniasni informacijos atzvilgiu
Atsakyti
QUOTE(dovil-e @ 2008 02 04, 23:17)
eola, kai galesi, atsiliepk, nes kazkur radaui tavo pasisakyma "Jeigu nori pasižiūrėti kaip vyksta bendras asmenybės vystymasis, tai reikia žiūrėti visų planetų judėjimą, vadinamą progresija: tada viena diena atitinka vienus metus po gimimo. Pavyzdžiui, jei tau 20 metų, tai prie gimimo datos pridedi 20 dienų, ir žiūri, kaip progresuoja tavo asmenybė, kur link reikėtų pasisukti arba "pristabdyti arklius". "
gal gali pasakyti kurioje vietoje reikia pridet tas dienas? prie foniniu ar pagrindiniu datu?
ir gal gali trumpai pasakyti ka reiskia dvyniuose chironas 10laips, antras bustas prasideda 8laispny. ir jautyje asc 4laips, rahu 6.
aciu

Kaip tik prie gimimo dienos ir reikia pridėti metų skaičių. Tai parodys kur pasislinko saulė ir bendrą progresiją - kur to periodo labiausiai akcentuotos problemos, interesai.
Chironas Dvyniuose: santykiuose su žmonėmis jūs labiausiai linkusi lyginti juos su savimi, lenktyniausti su jais, kas trukdo tikroviškai bendrauti. Reikia stengtis fiksuoti ne mažas smulkmenas, trumpas akimirkas, bet pamatyti aukštesniąją gyvenimo tvarką, visumą.
Socialiniame gyvenime Chironas Dvyniuose akcentuoja aktyvų dalyvavimą kultūriniame gyvenime, kultūros įsisavinimą bei skleidimą kitiems. Chironas Dvyniuose yra kritęs, todėl reikia stiprinti bendrą gyvenimo modelį. Bet žmogus vis nukreipia dėmesį į smulkmenas arba praktiškumą. T.y. trūksta tvirto pasaulėžiūros fundamento, žmogus nuolatos svyruoja, nepastovus.
Istoriškai Chironas Dvyniuose (1984 - 1988) pasireiškė "perestroika", naujų kultūrinių santykių tarp žmonių pradžia - atvirumas (glasnost), posūkis link vakarų kultūros, bet tas naujadaras neturėjo rimtos bazės, įstatymų, nuolat kito žaidimo taisyklės. Tame pačiame fone, bet tik 1934 - 1938 m. Vokietijoje į valdžią atėjo nacistai.
Chironas 2 būste: "+" miklumas ir gera uoslė materialiniuose klausimuose, žino kiekvieno daikto vertę, iš visko moka išpešti naudą.
"-" painūs materialiniai reikalai, galite tapti maklerių ir apgavikų auka, po to seka neturtas. Bet tai dvasinio turto rodiklis, žmogus turi gerų minčių - tai žinojimo turtai. Dvasiniame lygmenyje būtent per Chironą vyksta Ketu perėjimas į Rachu, bet tai daroma per daiktų ir reiškinių daugiabriauniškumo suvokimą, viso pasaulio vientisumo suvokimą. Chironas - tai visada vystymasis, kai svarbiausia yra ne kokiais rūbais apsirengęs, bet koks tavo suvokimas. Juk 2 būstas - tai resursai, bet akcentas turi būti ne pinigai, o mintys.
Sekmės moksluose! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2008 02 08, 09:48)
Kaip tik prie gimimo dienos ir reikia pridėti metų skaičių. Tai parodys kur pasislinko saulė ir bendrą progresiją - kur to periodo labiausiai akcentuotos problemos, interesai.
Chironas Dvyniuose: santykiuose su žmonėmis jūs labiausiai linkusi lyginti juos su savimi, lenktyniausti su jais, kas trukdo tikroviškai bendrauti. Reikia stengtis fiksuoti ne mažas smulkmenas, trumpas akimirkas, bet pamatyti aukštesniąją gyvenimo tvarką, visumą.
Socialiniame gyvenime Chironas Dvyniuose akcentuoja aktyvų dalyvavimą kultūriniame gyvenime, kultūros įsisavinimą bei skleidimą kitiems. Chironas Dvyniuose yra kritęs, todėl reikia stiprinti bendrą gyvenimo modelį. Bet žmogus vis nukreipia dėmesį į smulkmenas arba praktiškumą. T.y. trūksta tvirto pasaulėžiūros fundamento, žmogus nuolatos svyruoja, nepastovus.
Istoriškai Chironas Dvyniuose (1984 - 1988) pasireiškė "perestroika", naujų kultūrinių santykių tarp žmonių pradžia - atvirumas (glasnost), posūkis link vakarų kultūros, bet tas naujadaras neturėjo rimtos bazės, įstatymų, nuolat kito žaidimo taisyklės. Tame pačiame fone, bet tik 1934 - 1938 m. Vokietijoje į valdžią atėjo nacistai.
Chironas 2 būste: "+" miklumas ir gera uoslė materialiniuose klausimuose, žino kiekvieno daikto vertę, iš visko moka išpešti naudą.
"-" painūs materialiniai reikalai, galite tapti maklerių ir apgavikų auka, po to seka neturtas. Bet tai dvasinio turto rodiklis, žmogus turi gerų minčių - tai žinojimo turtai. Dvasiniame lygmenyje būtent per Chironą vyksta Ketu perėjimas į Rachu, bet tai daroma per daiktų ir reiškinių daugiabriauniškumo suvokimą, viso pasaulio vientisumo suvokimą. Chironas - tai visada vystymasis, kai svarbiausia yra ne kokiais rūbais apsirengęs, bet koks tavo suvokimas. Juk 2 būstas - tai resursai, bet akcentas turi būti ne pinigai, o mintys.
Sekmės moksluose! 4u.gif

dabar man tai jau aiskiau smile.gif
ziurek, o kas yra :
SEDNA (1bustas, jautyje)
VARUN, PALLA (2bustas, dvynys)
ORCUS (5bustas, LIUTAS)
CERES (6BUSTAS, MERG)
VERTE (6BUSTAS, SVARST)
LXION (7B, SCOR)
QUAOA (7B, SCOR)
JURO (7B SCOR)
VESTA (10B, OZIAR)
ERIS (12B AVIN)
PHOLU (12B JAUTIS)
?
kzkp nieko negirdejau.... verysad.gif g.gif ir nlb kur randu pasiskaityt.... itariu, kad cia kokie planetiodai... gal jie jokios reikemes nevaidina?
jei kas rasit, labai aciu.
Papildyta:
dar norejau paklausti, 11.27 oziaragio laipsnia dar priskiriamas prie karalisku ar jau ne?
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galite paaiškinti, ką reiškia veneros ir chirono jungtis avine? Čia pas vieną vyruką taip yra, bet deja, nežinau gimimo valandos, tad būsto nežinau...

ačiū.
Atsakyti
Labas,
Matau čia yra daug astrologijos žinovų.
Norėčiau paklausti, kodėl tokia svarbi yra gimimo data, o visiškai nesvarbu gyvybės užsimezgimas, ar kažkuris kitas momentas. Juk aiškiai žinoma, kad kūdikis gyvena gerokai ankščiau nei gimsta. Juk dabar ir gimimo laikas gali būti reguliuojamas skatinamaisiais.
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallas @ 2008 02 11, 15:16)
Labas,
Matau čia yra daug astrologijos žinovų.
Norėčiau paklausti, kodėl tokia svarbi yra gimimo data, o visiškai nesvarbu gyvybės užsimezgimas, ar kažkuris kitas momentas. Juk aiškiai žinoma, kad kūdikis gyvena gerokai ankščiau nei gimsta. Juk dabar ir gimimo laikas gali būti reguliuojamas skatinamaisiais.
verysad.gif

Sako, kad siela gyvena jau daug ilgiau nei užsimezga kūnas ir ji iš anksto žino, kaip gims- ar natūraliai, ar su medikų įsikišimu.
Atsakyti