Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai vaikams

Laba diena, mielos mamos. smile.gif 4u.gif
Atėjo laikas dar vienai temai - šįkart apie kvepalus vaikams. ax.gif Kuo kvepia jūsų mažieji? Kelių metų būdami gavo savo pirmuosius kvepalus? Kokius? O gal neskubat jų atvesti į parfumerijos pasaulį? Kokius pirmuosius rimtus kvepalus jūsų manymu vertėtų vartoti jau paaugusiam jaunimėliui? Kodėl?

Apie visa tai ir plačiau diskutuokime šioje temoje. mirksiukas.gif 4u.gif


user posted image user posted image user posted image




Atsakyti
Turbūt daugeliui čia besilankančių aktuali ir įdomi tema, nes vis tai vienur, tai kitur užsimezga diskusijos šiuo klausimu. Aš neturiu daug ką pasakyti - mano "mažoji" ką tik įžengė į pilnametystę, sūnus vyresnis, tai vaikiškų kvepalų etapas liko istorijoj. Tiesą sakant, jie jų neturėjo, tik dukrai nuo berods 16 metų kasmet padovanodavau kokius "skanius" vaisinius iš Yves Rocher. Pirmuosius tikrus kvepalus gavo 18-ojo gomtadienio proga bigsmile.gif , o sūnui padovanojau turbūt 20-o gimtadienio proga ar per Kalėdas...
Tai nereiškia, kad aš prieš vaikiškus kvepalus ir jų naudojimą. Bet vis tik baisiuosi, kai kokioj Sarmoj 10-13 metų mergaitė su mama ar be jos purškiasi ant savęs viską kone iš eilės ir tirštais debesim... Bet jei pauosto, pamąsto, palygina įvairius kvepalus namie ar parduotuvėj - kodėl gi ne, skonio lavinimui tik į naudą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2008 01 03, 20:52)
Turbūt daugeliui čia besilankančių aktuali ir įdomi tema, nes vis tai vienur, tai kitur užsimezga diskusijos šiuo klausimu. Aš neturiu daug ką pasakyti - mano "mažoji" ką tik įžengė į pilnametystę, sūnus vyresnis, tai vaikiškų kvepalų etapas liko istorijoj. Tiesą sakant, jie jų neturėjo, tik dukrai nuo berods 16 metų kasmet padovanodavau kokius "skanius" vaisinius iš Yves Rocher. Pirmuosius tikrus kvepalus gavo 18-ojo gomtadienio proga bigsmile.gif , o sūnui padovanojau turbūt 20-o gimtadienio proga ar per Kalėdas...
Tai nereiškia, kad aš prieš vaikiškus kvepalus ir jų naudojimą. Bet vis tik baisiuosi, kai kokioj Sarmoj 10-13 metų mergaitė su mama ar be jos purškiasi ant savęs viską kone iš eilės ir tirštais debesim... Bet jei pauosto, pamąsto, palygina įvairius kvepalus namie ar parduotuvėj - kodėl gi ne, skonio lavinimui tik į naudą mirksiukas.gif

O Yves Rocher skaitiosi nelabai tikri g.gif ? Su komentaru sutinku.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 01 03, 21:03)
O Yves Rocher skaitiosi nelabai tikri  g.gif ? Su komentaru sutinku.

tai jie ne tai, kad netikri, tiesiog paprastesni. as maciau vien monoaromatinius. gal ne ten ziurejau.
Atsakyti
as galvoju, kad vaikai ir turi kvepintis vaikiskais kvepaliukais (bet neprivalo) turetu kvepintis edt, kad kvapas nebutu intensyvus ar juolabiau sleifinis... paaugliukai jeigu yra poreikis gali turet tu kvepaliuku , ju kokybe priklauso nuo galimybiu....
siaip mazoms mergaitems norincioms kvepintis tai faini bon bons, as savo kriksto lialiai pirkau tokius abrikosinius biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukra pirmuosius "kvepalus" gavo būdama 3 ar 4 metų blush2.gif , tiksliai nepamenu. Tai buvo Bon Bons kažkoks žydras buteliukas, po to dar kažkios spalvos. Paskui jau iš jų "išaugo" cool.gif , tai naudojo Bratz kvepalus, kurių kvapas mane be galo erzino. Dabar visa nelaiminga, nes pasibaigė kvepalai, o pažiūrėjus į mamos išteklius, ją ima pavydas rolleyes.gif .
Va, pasisakiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano berniukas jau 4 metu gavo kazkokius kvepalus vaikiskus dovanu.Zinau,kad buteliukas buvo suo ir kad laaabai man nekvepejo lotuliukas.gifO dabar jau jam 6metukai ir visada,eidamas i darzeli,jis pasikvepina clinique 'happy' biggrin.gif Nei leidziu,nei draudziu,cia jo reikalas smile.gif
Atsakyti
Aš turiu puseserę kuri man kaip sesuo (12-os metų) tai jai esu dovanojusi Snoopy Let's mango; paskui Snoopy merry berry 4u.gif
Šiaip ir man pačiai jie labai patiko. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 01 03, 22:04)
Mano dukra pirmuosius "kvepalus" gavo būdama 3 ar 4 metų  blush2.gif , tiksliai nepamenu. Tai buvo Bon Bons kažkoks žydras buteliukas, po to dar kažkios spalvos. Paskui jau iš jų "išaugo"  cool.gif , tai naudojo Bratz kvepalus, kurių kvapas mane be galo erzino. Dabar visa nelaiminga, nes pasibaigė kvepalai, o pažiūrėjus į mamos išteklius, ją ima pavydas  rolleyes.gif .
Va, pasisakiau  lotuliukas.gif


Obuoliuku tai gali pasidalint. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 01 03, 21:03)
O Yves Rocher skaitiosi nelabai tikri  g.gif ? Su komentaru sutinku.

Na, ne fufliakai ar poddielkos (tokių kategoriškai neleisčiau naudot), bet turėjau omeny, kad paprasti, monoaromatiniai kažkokie uoginiai ar vaisniai. Šiaip YR yra ir "tikrų" kvepalų - ta prasme, sudėtingų, su visais trim aukštais natų.
Atsakyti
QUOTE(Africa @ 2008 01 03, 22:40)
Obuoliuku tai gali pasidalint.  biggrin.gif

Senų senovėj nebeturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 03, 22:09)
Mano berniukas jau 4 metu gavo kazkokius kvepalus vaikiskus dovanu.Zinau,kad buteliukas buvo suo ir kad laaabai man nekvepejo lotuliukas.gifO dabar jau jam 6metukai ir visada,eidamas i darzeli,jis pasikvepina clinique 'happy' biggrin.gif Nei leidziu,nei draudziu,cia jo reikalas smile.gif

unsure.gif nu jooo... idomu, kas jo reikalas bus, kai jam kokiu 16 bus lotuliukas.gif
mazu maziausiai "idomiai" nuskambejo man sis postas rolleyes.gif
Atsakyti