Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiukas negali užmigti be...

maniskis tai tik supamas.. verysad.gif jeigu vezimas nepadeda - tai lieka imti ant ranku.. siulau kas dar nepradejot supti tai ir nepradekit.. lelius kasdien sunkeja, o mano rankos irgi ne gelezines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibri @ 2008 01 11, 22:04)
O mums reikia ir soskes ir merliuko ir dar vezimelije pasupti lotuliukas.gif

maniske iki 9menesiu,nebudavo visai vezimeli
Atsakyti
maniskis migdosi ivairiai.tiesa nosyte iremti minkstai irgi megejas yra.kol buvo leliukas tai merliuka dedavom,paskui kuri laika nereikejo,o dabar minksta kepuryte atrado ir su ja migdosi.diena vezimuke pavezioju lengvai,pietu ir nakciai keliaujam i lovyte,padedam kepuriuka,paglostom,daznai tenka rankytes palaikyti arba po dekiuku paslepti ir tada uzmiega.tiesa jungiam migduka su lopsinem ax.gif be abejo soskiukas butinas atributas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 15 sausio 2008 - 15:49
maniškis, dienos miegui reikalauja tik soskutės ir merliuko prie žanduko, užsimigdo pats, nereikia nei supti, bet vakare pas maniški užauga ragiukai, tad užmigdyti nakčiai reikia pastangų, tuo užsiima tėtis, guli pas tėtį ant rankų kartu su merliuku ir migdosi, paprastai taip į lovytę jo nenuneši, pradeda ožiuotis, prie supimų nepratinam, nes rankeles jau sopa ir taip nuo dažno kelnojimo, dar padeda lopšinė, kurią aš jam nuniuoju.
Atsakyti
Mums jau beveik 8,5 mėn., o migdomės prie papuko, jokių soskių, jokių merliukų nepripažįsta schmoll.gif buvo laikas, kai supom vežime, dabar jau didelis, tai su vežimu sudėtinga, todėl gudom tik į lovytę. Beje, labai nenorėjau vaiko supti ir pratinti prie to, bet tiesiog kitaip neužmigdavo, galėjau nors ir visą naktį sėdėt doh.gif taip, kad nemažai ir nuo vaiko priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2008 01 19, 09:53)
Mums jau beveik 8,5 mėn., o migdomės prie papuko, jokių soskių, jokių merliukų nepripažįsta schmoll.gif buvo laikas, kai supom vežime, dabar jau didelis, tai su vežimu sudėtinga, todėl gudom tik į lovytę. Beje, labai nenorėjau vaiko supti ir pratinti prie to, bet tiesiog kitaip neužmigdavo, galėjau nors ir visą naktį sėdėt doh.gif taip, kad nemažai ir nuo vaiko priklauso.

mano zirniukas ir nepripazista jokiu skudureliu, merliuku. pabandziau kelis kartus duot, bet kai tik turi dingsta noras miegot, ciulpia, zaidzia, urzgia doh.gif bet kai nori mieguciu ar su papu ar be uzdenge akytes su ranka ir po minutes vaikiukas jau toli toli sapnu saly thumbup.gif
Atsakyti
Mano mazyle uzmigdavo nakciai pavalgiusi prie kruties, o dabar jau beveik savaite valgo valgo, po to pradeda verkti, steneti ir tenka viska uzbaigti ilgu nesiojimu... Gal kai susitvarkys viduriai, vel ramiai uzmigs prie kruties.
Atsakyti
QUOTE(rava @ 2008 02 01, 16:56)
Mano mazyle uzmigdavo nakciai pavalgiusi prie kruties, o dabar jau beveik savaite valgo valgo, po to pradeda verkti, steneti ir tenka viska uzbaigti ilgu nesiojimu... Gal kai susitvarkys viduriai, vel ramiai uzmigs prie kruties.


Mano mazyle tokio pat amziaus, ar tikrai pilvukas? Putimai tokio amziaus jau kaip ir turetu buti susitvarke g.gif Mums lygiai taip pat. Iki triju menesiu uzmigdavo be dideliu pastangu - diena budavo ivairiai, bet nesunkiai, nakciai - lovyteje viena po paskutinio valgymo (pratinau nuo pat pirmu dienu). Merliukas irgi draugas smile.gif
O nuo triju menesiu tarsi kas vaika butu sukeite... Nakciai dar siaip taip sukaupe visa kantrybe stengiames islaikyti ta pacia tvarka, o diena net supimai ant ranku nepadeda... Uzmiega tik siek tiek paverkus, tiksliau paklykus, kai paskutines jegas atiduoda... Ir nors tu ka...
Tikimes, kad dygsta dantukai, nes daugiau jau nzn...
Atsakyti
Maniškiu žindukas ir merliukas geriausi draugai užmigimui - tik paduodi, ir akytės merktis pradeda wub.gif
Atsakyti
Mano kleckui vis dar geriausiads migdukas MP
Atsakyti
Užmiega tik su soskyte.
Atsakyti
O mano dukrytė soskės neima, ir merliukų nepripažista su jais tik žaidžia, o užmiegam su papuku.
Atsakyti