Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinės virtuvės,

Ginava,seile bega,vat man plyteliu kaip jusu panasiai reikejo,bet jau kvit.....na o dabar papasakokite apie orkaite,nes as renkuosi dar g.gif ,ir rankeneles kur pirkote,kokia kaina,nes as Gritijoje nusiziurejau ,tokias lyg ir kaip jusiskes,bet dar noriu pagalvoti.
Atsakyti
Jei kam būtų įdomu pažiūrinėt, čia idedu nuorodą itališkų, klasikinių virtuvių. Ten daug seriju, tik aš nuotraukų nemoku įkelt. Labai jau dailios ir kainos normalios. Yra įmonė, kuri prekiauja jais Vilniuje.

http://www.aranworld...amp;divisione=2
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2009 03 05, 09:33)
Paziurek www.denzis.lt, ten sioks toks pasirinkimas yra, na ir kainos zmoniskos.
O virtuve - pasakiskai grazi thumbup.gif

aciu,radau kas man tinka 4u.gif
....ir reiketu jau naujos temos,K.Buziene nesirodo,gal kuri kita galite?as nemoku g.gif
Atsakyti
gerai, as pabandysiu sukurti nauja tema, jei nesigaus, gal moderatoriai istrins blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 05, 16:04)
gerai, as pabandysiu sukurti nauja tema, jei nesigaus, gal moderatoriai istrins  blush2.gif

Neskubėkit su temų kūrimu, kai pasibaigs ši, bus ir nauja, dar pusantro puslapio šitos temos užpildyti reikia. Nes nauja tema nusimes ir bus bOrdakas biggrin.gif

Elitarai, kokį kraniuką išsirinkai?
Atsakyti
NAUJA TEMA
http://www.supermama...howtopic=418372

Pirmajam puslapiui pasiskolinau Kristinos-Buzienes idetas foto, nes geresnes pradzios tikrai nerasciau blush2.gif
Issisaugokite nauja tema ir pribaikime senaja mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
nu lyg gundausi sita
Papildyta:
user posted image
orkaite
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 05, 16:55)
user posted image
nu lyg gundausi sita
Papildyta:
user posted image
orkaite

Aš irgi tokį kraniuką sau nusižiūrėjau, tik man spalvos jų nelabai. Juodo "pasenusio" norėčiau.
O orkaitės spalva tai gryn kaip tamstos baldų, spalviškai labai tinka, tik gamintojas (Ardo lyg, jei gerai įžiūriu) neimponuoja man smile.gif
Atsakyti
elitarai, man spalva kraniuko tai patinka, tik rinkciausi truputi lygesni, bet siaip grazus thumbup.gif
Atsakyti
Kur tokiu kraniuku pirkt randate? wub.gif
Jau radau...www.denzis.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo risa: 05 kovo 2009 - 17:14
o as pavelavau, nepagalvojau, ir mes labai iprastus nusipirkom verysad.gif na nieko, isgyvensim ir su jais unsure.gif bet rankeneles tai klasikines baldams reiks rinkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 05, 16:11)

Ei ! Kodėl manes nepalaukėt ? umn.gif

biggrin.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(ginava @ 2009 03 05, 09:43)
Kvieciu pasmalsauti, stalvirsi isivaizduokite juoda ax.gif

Man šviesios labiau prie dūšios , bet tavoji ginava virtuvė atrodo thumbup.gif thumbup.gif Viskas patiko ,ir plytelės ir spintelių rankenėlės ...
Tikriausia ir mes sau rinksimės tokio stiliaus rankenėles wub.gif

QUOTE(elitarai @ 2009 03 05, 14:29)

Labai ... wub.gif Kai pabaigsit nepamiršk daugiau nuotraukų parodyti 4u.gif
Papildyta:

oi tos rankenėlės wub.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 05 kovo 2009 - 18:32