Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinės virtuvės,

Aciu uz grazius zodzius mano virtuvei 4u.gif blush2.gif tesinys bus tik po kokio menesio
Gamino Lenkijoje, pas gamintojus ir rankeneles rinkausi, bet kainos tai net nezinau blush2.gif
Elitarai, kranas thumbup.gif senovisko ir as norejau, bet norejau ir krano su issitraukiancia zarnele, tai pasirinkau pastaraji. Kalbant apie orkaites, pritariu Kashaya, Ardo nesirinkciau, parduotuvej ja apziurejau, kokybe prastoka schmoll.gif , o kaip veikia tai nezinau. Pas mane Smeg , tai net nezinau kuo labiau patenkinta esu, virtuve ar orkaite smile.gif
Atsakyti
www.Gritija.lt,va pas juos ir perku rankeneles,buvau ju ofise doh.gif akys raibsta nuo klasikos elementu,skulptureliu ir viso kito good.gif
Papildyta:
del ARDO jau gavau ziniu is kitur,kad nekokia ju kokybe...,teks kitko rinktis.Bet kaip reikia doh.gif negalvojau ,kad taip sunku,namas lengviau statosi,nei vidus grazinasi,ar gi ne tiesa? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 05, 21:25)
www.Gritija.lt,va pas juos ir perku rankeneles,buvau ju ofise doh.gif akys raibsta nuo klasikos elementu,skulptureliu ir viso kito good.gif
Papildyta:
del ARDO jau gavau ziniu is kitur,kad nekokia ju kokybe...,teks kitko rinktis.Bet kaip reikia  doh.gif negalvojau ,kad taip sunku,namas lengviau statosi,nei vidus grazinasi,ar gi ne tiesa? smile.gif

Oi kaip ačiū, Elitarai, už šitą nuorodą thumbup.gif Kokių superinių rankenėlių radau bigsmile.gif
Elitarai, rinkis Smeg buitinę, neapsiriksi rolleyes.gif
Atsakyti
kristina-buziene - oi, atsiprasau, kad nepalaukiau blink.gif blush2.gif tikiuosi, smarkiai nepyksi bash.gif pomidorai2.gif
mergaites, o smeg buitines technikos imanoma senukuose rasti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 06, 11:10)
kristina-buziene - oi, atsiprasau, kad nepalaukiau  blink.gif  blush2.gif tikiuosi, smarkiai nepyksi  bash.gif  pomidorai2.gif
mergaites, o smeg buitines technikos imanoma senukuose rasti?  mastau.gif

Taigi buzienė pajuokavo biggrin.gif biggrin.gif Viskas gerai gi biggrin.gif

Senukuos neužmačiau Smeg'o g.gif
Papildyta:
Kad kas nesukurtų dar vienos temos, tai įmetu pakartotinai nuorodą naujos temos 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=418372

Atsakyti
ginava, super virtuve tavo wub.gif
musu rankeneles panasios. Nededu nuotrauku, nes truksta dar orkaites su gartraukiu doh.gif: niekaip neapsisprendziu kokios noriu, lyg vyra rinkciausi doh.gif
Atsakyti
vaje vaje, baldai jau uzsakyti, bet technikos dar nepirkome blink.gif thumbup.gif kokia laime! Jei kas pirktumete smeg ir zinotumete "taskus", buciau labai dekinga aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar yra Bosch'o va tokios retro
user posted image
Papildyta:
Ir Whirlpool
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 06 kovo 2009 - 10:47
Smegu prekiauja www.buitima.lt , čia tos firmos, kuri smeg'us į Lietuvą veža, internetinė parduotuvė. Graži ir gera jų technika, ale kainos kanda unsure.gif Labai noriu orkaitės su pirolize, bet nuo paprastos, identiško dizaino apie 1800 Lt skirtumas gaunasi mastau.gif
Atsakyti
Mano virtuvę surinkinės savaitgalį thumbup.gif Bet kadangi tai darys vyras, ko gero greito rezultato nesulauksiu schmoll.gif Buitinę techniką mes seną kol kas naudosim. O ir paskui norėsiu garinės orkaitės, o tokių retro stiliaus nemačiau... Bus pusiau klasikinė virtuvė vansi smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti