Įkraunama...
Įkraunama...

Medeinos pradinė mokykla

QUOTE(Aja Lt @ 2016 01 28, 12:23)
laba diena, mane irgi domina atsiliepimai apie mokytojas, šiemet 1 - okų mokytojos bus šios:
Vida Mikulkienė (vyr. mokytoja), darbo stažas: 15 m. ir daugiau;
Aušra Benediktavičienė (metodininkė), darbo stažas: 15 m. ir daugiau;
Jolita Lapinskienė (vyr. mokytoja), darbo stažas: 15 m. ir daugiau;
Asta Čičelytė – Grybienė (mokytoja), darbo stažas: 4 – 9 m.

gal turite kokių atsiliepimų apie šias mokytojas? mano būsimas pirmokas yra jautrus berniukas, reik mokėti prie jo prieiti, tad noriu ir tinkamą mokytoją atrasti, kiek man sakė, kad kovo 23 d, 18 val. bus atvirų durų diena ir bus visos šitos mokytojos, bet labai norėčiau kieno vaikučiai mokėsi pas šias mokytojas, parašytų savo atsiliepimus. ačiū  4u.gif

Asta nuostabi mokytoja. Jauna, draugiska, vaikams labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Aja Lt @ 2016 01 28, 11:23)
gal turite kokių atsiliepimų apie šias mokytojas? mano būsimas pirmokas yra jautrus berniukas, reik mokėti prie jo prieiti, tad noriu ir tinkamą mokytoją atrasti, kiek man sakė, kad kovo 23 d, 18 val. bus atvirų durų diena ir bus visos šitos mokytojos, bet labai norėčiau kieno vaikučiai mokėsi pas šias mokytojas, parašytų savo atsiliepimus. ačiū  4u.gif


Vida - vyresnio amziaus, maloni, bendraujanti. Butent tokios ir norejau savo jautriam vaikui.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2016 02 02, 15:56)
Vida - vyresnio amziaus, maloni, bendraujanti. Butent tokios ir norejau savo jautriam vaikui.

As tai nepernesu Vidos garsaus snekejimo. Pamenu dar nuo 1-2 klases papildomos grupes. Nu man butu mirtis salia jos puse dienos isbut. Bet gal tik as garsui jautri :-)
Atsakyti
QUOTE(_mamka_ @ 2016 02 02, 19:21)
As tai nepernesu Vidos garsaus snekejimo. Pamenu dar nuo 1-2 klases papildomos grupes. Nu man butu mirtis salia jos puse dienos isbut. Bet gal tik as garsui jautri :-)


Jus apie Vida is prailgintos grupes?
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2016 02 02, 20:07)
Jus apie Vida is prailgintos grupes?

Taip.
Atsakyti
Cia visiskai dvi skirtingos Vidos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2016 02 02, 20:15)
Cia visiskai dvi skirtingos Vidos  ax.gif

Supratau tada :-)
Atsakyti
Mes taip pat ruošiamės i Medeinos moykla 2016 rugsėjį, būtu naudinga bet kokia info apie mokytojas.
Ačiū
Atsakyti
Moterytes,paaiskinkit man ,i atviru duru diena gali eiti visi ar tik tie,kurie jau pridave prasyma?
Pasiskaiciau atsiliepimus,visai noreciau susipazinti su mokykla,sunus siemet suoliuos i 1klase,mokykla mums nepriklauso,bet norim bandyt laime. Apsvieskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 03 21, 09:30)
Moterytes,paaiskinkit man ,i atviru duru diena gali eiti visi ar tik tie,kurie jau pridave prasyma?
Pasiskaiciau atsiliepimus,visai noreciau susipazinti su mokykla,sunus siemet suoliuos i 1klase,mokykla mums nepriklauso,bet norim bandyt laime. Apsvieskit smile.gif

Gali eiti kas nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamytes,gal kurios vaikutis papuole i 1aja klase siemet? 06.02 zinau,kad bus vaikuciu susipazinimas,domina ar jau zinote kuri aukletoja bus pas Jusu busima pirnoka ar skelbs 2diena? smile.gif
Atsakyti
Mes buvome pamokėlėse. Mano vaikui labai patiko. Jau žinome ir mokytoją, sakė pavaduotoja, kad sąrašai nesikeis. Valiooo, mes patenkinti. Einam atostogauti smile.gif
Atsakyti