Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 4

Sveikos 4u.gif , aš iš principo šiandien galiu, treč - ne, ketv - ne (Alchemie mirksiukas.gif ), na ir penk po klaustuku g.gif
Atsakyti
Gal cia ka tik "atvyko" nauja mama, kuriai reikia pagalbos ir ji nezino ka daryti, tai jai reiktu psiskaityti visas temas, jos labai vertingos.
http://www.supermama...howtopic=127499
http://www.supermama...?...159472&st=0

O siaip, tai neseniai skaiciau "Zvirbliu taka" ir labai patiko man vienas, labai aiskus teiginukas, kuri priderinsiu musu vaikams:
Mokslininku teigimu, vaikai mokosi sekmingai, jam sekasi, kai:
mirksiukas.gif jauciasi sotus, nepavarge, nesusale;
mirksiukas.gif turi visas priemones veiklai atlikti;
mirksiukas.gif jauciasi esa saugus, o ju pastangos vertinamos;
mirksiukas.gif gali susieti nauja informacija su igyta patirtimi;
mirksiukas.gif suvokia, kad mokymosi procese klaidos neisvengiamos, bet jos padeda tobuleti;
mirksiukas.gif mokymosi veikla idomi, suvokia jos prasminguma, zino kuriu tikslu turi pasiekti, gerai supranta uzduoti;
mirksiukas.gif jiems niekas netrukdo ruosti namu darbus. Nesupratus laiku gauna reikiama pagalba.

Dabar pasakysiu ka as darau savo vaikui (ko seniau daug is tu punktu nedariau).
1. Ryte vaikas gauna siltus pusrycius (reikia pamaitinti smegenis), laiku eina miegoti, na o rubai...elementarus dalykas.
2. Karta savaiteje (jis penktokas) suziuriu visus mokyklinius daiktus. Nebegailiu pinigeliu pamestiems daiktams nupirkti(rasikliams, piestukams ir t.t. Jis atskiro dalyko knugas ir sasiuvinius yra susidejes i permatoma papkute su knopkute. Vienu zodziu - turi visas priemones veiklai atlikti.
3. Po mokytojos skambucio as neberekiu ant jo, o mes kalbames, didziuojuosi juo, kai jam sekasi, daug giriu.
4. Susieti informacija su igyta patirtimi? blush2.gif Nedarau.
5. kalbames kodel jis eina i mokykla, kam ji yra svarbi ir t.t.
6. Labai daznai parodau, kad ne viska pati zinau, kad darau begale klaidu, o ir pavyzdys esu dabar neblogas - pati studente.
7. blush2.gif Tik tiek, kad jo lietuviu kalbos mokytoja dirba su juo papildomai 2 kartus per savaite, as uz tai moku.
8. Kai mano vaikas ruosia namu darbus, musu namie garsiai nekalbama, yra isvedintas kambarys, kartais jis namu darbus ruosia ant grindu ( pasileides muzika), kartais tiesiog atnesu pieno kokteili, ar arbatos su saldainiu...Tiesiog parodau, kad man labai svarbu, kad jis ruosia pamokas, jis tada jauciasi reiksmingu.

Gal ir jums pravers? mirksiukas.gif
Atsakyti
Aukse labai teisingas tas momentas del isvedinto kambario..jau nekalbant apie kitus momentus, bet anie man iauge i krauja nuo mano mamos aukeljimo. Bet faktas, akd grynas oras irgi maistas smegenims.
beje, noriu pasigirti blush2.gif mano vaikas parase matematikos testa ir is 37 surinko 35 balus ir tai tuos du nubrauke tik, kad cm parase didziosiomis, o suskaiciavo viska teisingai...vaikstau isdidi kaip kalakutas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 01 15, 17:09)
vaikstau isdidi kaip kalakutas wub.gif

Ale tu matai, vaiko pasiekimai mamą kalakutu paverčia biggrin.gif , - jėga thumbup.gif .
Roga, o kokia tau operacija, ar rimta, aš kažkaip ne kontekste unsure.gif
Atsakyti
Saunus tas tavo vaikis Alchemie smile.gif
Gal ir pas mus Klaipedoje bus toks reikaliukas? Tikrai ir pati nueiciau ir savo vaiki nuvesciau.
http://www.tropikusa....php?panthermal
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Senokai nebuvau, nes kai paskaitau apie jusu hyperiukus, tai man pasidaro geda savo vaikiu skustis. Bet vakar gailejaus, kad nepasiemiau kameros i varzybas, nezinau kas jam pasidare visas sokineja, kratosi, matau, kad negali visiskai ramiai pasedet. Nezinau nuo ko priklauso, bet tokios "blogos" dienos uzeina, sakiau uzvesiu kalendoriu, gal cia nuo menulio fazes... biggrin.gif . Is mkyklos grizo su pastaba, namie niekaip nesusikaupe pabaigt namu darbu, gerai kad nors per krepsinio varzybas issikrove kazkiek... Pergalvojau viska nuo ko jam cia toks aktyumas padidejes, ir nieko naujo apart Omega rugsciu vitaminu vaikams, naujo negauna. Ar gali but nuo ju?? g.gif .

Ar kuri domejotes/taikete specialas dietas: kai stengiamas islaikyt pastovus cukraus lygis kraujyje ir pan. Ar yra kokia veiksminga?
Atsakyti
Sveikos mano operacija nieko sudėtinga, tikiuosi unsure.gif operuos puliuojančia angina, tik keistai pasakė kad butinai reikia daryti pilna narkozę, kažkas negerai su gerkle, kai išoperuos ir pasakys, kas yra g.gif bet kaip sako po operacijos turėčiau jaustis geriau bigsmile.gif

Aukse labai gerai surašei, labai trumpai ir aiškiai aš taip negalėčiau parašyti blush2.gif bet dauguma visų šių punktų naudojuosi ir aš biggrin.gif

o dėl susitikimo tai vis dar laukiu labai labai bigsmile.gif


Rockwa aš savo vaikui duodu beveik viska išskyrus neduodu ten kur yra dažiklių tai kas jį negerai veikia, kaip čipsai, coca cola, bambomkės ar panašiai. o va kartais po sočios vakarienės duodu gero šokolado gabaliuko, tai tikrai mums nekenkia, mes taip susitarę, po valgio galima ir skanėsto suvalgyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 15 sausio 2008 - 20:51
Menulio fazes veikia jautruma, o jau visi tie, kur minejo Roga, tai tiesiog akyse vaika keicia. Maniskis darosi irzlus ir nepakantus. Be to saules trukumas irgi veikia.
Norako..nu toks tas ir isdidumas, akd vaikas tai sugeba, mano ten nuopelno mazai, cia jo vidine sistema veikia, tai dziaugiuosi, nes kitur tai sunkiau ir pasigirti negaliu.
Beje, zvengem su vyru, kaip islindo vaiko "politines" paziuros:
Vyras grizo pabegiojes ir prakaituotas, mes su vaikiu saukiam:
-Eik praustis!
Vyras:
-Nu nebukit tokie radikalus, is karto praustis.
Vaikis:
-Nevadink musu ridikalais! mes ne ridikalai, ridikalai neskanu, jie tinka tik sunims doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 01 16, 14:52)
Menulio fazes veikia jautruma, o jau visi tie, kur minejo Roga, tai tiesiog akyse vaika keicia. Maniskis darosi irzlus ir nepakantus. Be to saules trukumas irgi veikia.




sveikos,
būtent, labai gamta veikia vaikus, ir kaip saulės trūksta, vaikas sako mama jau pavasaris nebetoli ir saulytė ir žolytė žaliuoti pradės bigsmile.gif


va neseniai suorganizavome susitikimą su mokytoja psichologe ir aš, ilgai kalbėjomės ir vienas dalykas aišku einame tinkame linkme, aišku viskas dar prieš akis, bet mes augame ir visko dar bus, bet kas svarbiausia mes neesame beviltiški biggrin.gif tikrai gera girdėti tai iš mokytojos ir psichologės, biggrin.gif

manau tiesiog mūsų dabar pusmečio krizė, o dar lyg ir ankstyvoji paauglystė blink.gif prisideda, bet susitvarkysime visi kartu ax.gif
Atsakyti
Roga, sakoma, kad tokiam amziuje vaikas kaip ir nutraukia rysi su mama, kaip buves vienetas, dabar tampa savarankiskesnis, viso apsaulio suvokimas keiciasi, tai jiems sunku, ypac, kaip rysys buves labai stiprus. taigi taip prasideda ta paauglyste, bet tai naturalus procesas..as irgi laukiu to laiko, nes kol kas jis labai maminukas.
O dabar dar pasidziaugsiu. Sventeme su vakais gimtadieni, ir atejo mano vaikio meile i jo gimtadieni. tai uz ranku susikibe, tai jis ja kilnojo, tai apsikaibnes, tai buciavo doh.gif wub.gif bet faktas toks, ka ji kai tik mato, kad maniskis uzsiveda, uztenka jai uzdeti ranka ant peciu ir jis nurimsta..mano prisilietimas taip neveikia. Zinokit ziurejau ir tirpau is laimes, kad vaikas turi tokius siltus santykius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 01 20, 20:22)
Roga, sakoma, kad tokiam amziuje vaikas kaip ir nutraukia rysi su mama, kaip buves vienetas, dabar tampa savarankiskesnis, viso apsaulio suvokimas keiciasi, tai jiems sunku, ypac, kaip rysys buves labai stiprus. taigi taip prasideda ta paauglyste, bet tai naturalus procesas..as irgi laukiu to laiko, nes kol kas jis labai maminukas.
O dabar dar pasidziaugsiu. Sventeme su vakais gimtadieni, ir atejo mano vaikio meile i jo gimtadieni. tai uz ranku susikibe, tai jis ja kilnojo, tai apsikaibnes, tai buciavo doh.gif  wub.gif bet faktas toks, ka ji kai tik mato, kad maniskis uzsiveda, uztenka jai uzdeti ranka ant peciu ir jis nurimsta..mano prisilietimas taip neveikia. Zinokit ziurejau ir tirpau is laimes, kad vaikas turi tokius siltus santykius wub.gif




žinau, kad taip viskas turi būti, ir jau susitaikiau su mintimi, kad mano vaikis yra savarankiškas žmogutis, kuris viska pats turi išmokti daryti ir gyventi, priimti sprendimus, spresti problemas ir džiaugtis gyvenimu.


va kaip gerai bigsmile.gif mano vaikį tai mergaitės net užveda dar labiau g.gif džiugu girdėti, kad nurimsta bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės 4u.gif
Aš kaip ir daugelis iš mūsų geraisiais periodais stengiuosi neužsukti čia, bet šiandien neištvėriau ir nusprendžiau kartu pasidžiaugti.
mano vaikui puikiai sekasi. mokykloj giria, o ir namie aukselis. Žinoma, dar yra visokių kabliukų, bet....
Gydytoja rekomendavo vaikui kraniosakralinę terapiją. Vežiojam privačiai. Kainuoja nemažai, bet vaikas pasikeitė jau po pirmo seanso. Va čia radau truputuką lietuviškai. Pasakitykit, gal ir jums padės 4u.gif http://www.naturalim...aline_terapija/
Atsakyti