Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 4

QUOTE(Alchemie @ 2008 01 20, 20:22)
bet faktas toks, ka ji kai tik mato, kad maniskis uzsiveda, uztenka jai uzdeti ranka ant peciu ir jis nurimsta..mano prisilietimas taip neveikia. Zinokit ziurejau ir tirpau is laimes, kad vaikas turi tokius siltus santykius wub.gif

thumbup.gif
Pradedu gavoti, kad yra kažkokių žmonių, kurie vieni kitiems na gal tinka ar ką, na gal bangos...,ar tik jausmo užtenka, o gal tikrai, kai meilė viduj "gaminasi" nervas "miršta"?...Nu bet jėga tokias naujienas skaityti 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Roga @ 2008 01 20, 19:37)
bet kas svarbiausia mes neesame beviltiški biggrin.gif tikrai gera girdėti tai iš mokytojos ir psichologės,  biggrin.gif

Roga, jūs - beviltiški doh.gif , jūs - viltį teikiantys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vario @ 2008 01 24, 10:46)
Mergaitės  4u.gif
Aš kaip ir daugelis iš mūsų geraisiais periodais stengiuosi neužsukti čia, bet šiandien neištvėriau ir nusprendžiau kartu pasidžiaugti.

Na ir dienelė thumbup.gif , vien geros naujienos thumbup.gif
Na o aš po truputį...vakar mano vaikis (čia gavau patarimą riteriu jo nevadinti, nes sako, ko stebiesi, kad kovoja, pati jį tokiu "darai"... unsure.gif ) taigis mano angelas biggrin.gif nusipirko parduotuvėj tokį bjaurų žaislą, kur limpa visur, aš taip pajuokauti norėjau, oi bijau, fui, koks limpa...kaip jis akivaizdžiai nusivylė, tau nepatinka tipo, ką aš išsirinkau doh.gif , tai visaip "taisiau" padėtį, tai nurimo, sakė, man tikrai taip liūdna liūdna pasidsarė. Jo, galvoju, vaikas grįžo visas švytintis, o motina doh.gif , o jis dar pas mane toks daiktinis, jis tikrai per daiktus aplink save, save mato, (jei jo daiktą sukritikuoju, tai kaip ir jį gaunasi sukritikuoji doh.gif unsure.gif ) kuo daugiau kardų tuo jis kietesnis (nors ir kaip giriu jį kaip žmogų, kaip jį patį, bet... unsure.gif ), na va taip žodžiu, nuo smulkmenų prie globalinių problemų ir gyvenu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 24 sausio 2008 - 12:35
QUOTE(norako @ 2008 01 24, 12:49)
thumbup.gif
Pradedu gavoti, kad yra kažkokių žmonių, kurie vieni kitiems na gal tinka ar ką, na gal bangos...,ar tik jausmo užtenka, o gal tikrai, kai meilė viduj "gaminasi" nervas "miršta"?...Nu bet jėga tokias naujienas skaityti  4u.gif

Papildyta:

Roga, jūs - beviltiški  doh.gif , jūs - viltį teikiantys  biggrin.gif


aha mes beviltiški hihihi.gif


QUOTE(norako @ 2008 01 24, 13:30)
Na ir dienelė  thumbup.gif  , vien geros naujienos  thumbup.gif
Na o aš po truputį...vakar mano vaikis (čia gavau patarimą riteriu jo nevadinti, nes sako, ko stebiesi, kad kovoja, pati jį tokiu "darai"...  unsure.gif ) taigis mano angelas  biggrin.gif nusipirko parduotuvėj tokį bjaurų žaislą, kur limpa visur, aš taip pajuokauti norėjau, oi bijau, fui, koks limpa...kaip jis akivaizdžiai nusivylė, tau nepatinka tipo, ką aš išsirinkau  doh.gif , tai visaip "taisiau" padėtį, tai nurimo, sakė, man tikrai taip liūdna liūdna pasidsarė. Jo, galvoju, vaikas grįžo visas švytintis, o motina  doh.gif  , o jis dar pas mane toks daiktinis, jis tikrai per daiktus aplink save,  save mato, (jei jo daiktą sukritikuoju, tai kaip ir jį gaunasi sukritikuoji  doh.gif  unsure.gif ) kuo daugiau kardų tuo jis kietesnis (nors ir kaip giriu jį kaip žmogų, kaip jį patį, bet...  unsure.gif ), na va taip žodžiu, nuo smulkmenų prie globalinių problemų ir gyvenu  ax.gif



kaip sakoma meilės galia viska nugali, o ypač mamos meilė yra neįveikiama bigsmile.gif stiprybės tau, gera girdėti, kad viskas po truputuka geryn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2008 01 24, 12:30)
Na ir dienelė  thumbup.gif  , vien geros naujienos  thumbup.gif

Sveika. 4u.gif
mano žiogas irgi yra daiktinis vaikas, taigi tavo vaiką suprantu pilnai biggrin.gif Ir gerai, kad susipratai greitai ir ištaisei padėti.

O apie vadinimus, tai aš nesutinku. tada negalima vadinti nei žiogu, nei zuikiu, nei dar kt. Bet čia tik mano nuomonė. Ir tam, kad vaikams mūsų būtų geriau, aš galiu padaryti viską. netgi žiogu nevadinti doh.gif


Alchemie wub.gif Kaip jautiesi? wub.gif
Atsakyti
Nora, na va matai..vaizdines priemones..maniskis gi atrodo ir tvarkoj kas link saviverte, bet tik pamato zmones nesisypsancius, kad ir per pamoka, kai reikia pavaizduoti emocijas teigiams ir neigiamas ir jam visiskai iki isterikos nepriimtina, kad zmones gali buti pikti ar liudni..rekia, verkia, bega is klases doh.gif kartais visai neklauso mokytojos, reikia istisai salia buti, kad rasytu..tai liudina..nors siip vaikas subrendo, ale vis tiek kyso kazkur kazkokie siulgaliai, kurie ji isskiria is kitu ir kaip juos sutvarkyti, nezinau verysad.gif
O mano vaikis neleidzia jo zuikiu ar katinu vadinti, jis tada sako, as ne katinas as zmogus, arba pasivadina vardu ir pavarde thumbup.gif identifikacija stipri..tik, kai jau as ji ten meiliai vadinu suneliu,tai tas tinka, net jei kurmiuku vadinu, jis ginasi, nors tas personazas jam labai patinka.
Vario, nu gyvenimas eina, darbe tingiu, nes tokie nuobodus darbai, kad vietoj 2 dienu padarau per 2 savaites, kai jau visai spaudzia rezultatu pateikimas. paskui namie tik miegoti nori, nei teliko, nei kompo, nebent paskaityti ka nors..labai laukiu pavasario, taip saules norisi.
Vario, o gal atvaziuosi vel i Vilniu?kazkaip labai norisi susimatyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 25 sausio 2008 - 10:24
Į LT yra planų atvažiuot, bet nieko tikslaus. Jei būsiu, manau tikrai susimatysim. Pasiilgau tavęs, Noros, o ir su Roga norėčiau susipažinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 01 25, 11:19)
Nora, na va matai..vaizdines priemones..maniskis gi atrodo ir tvarkoj kas link saviverte, bet tik pamato zmones nesisypsancius, kad ir per pamoka, kai reikia pavaizduoti emocijas teigiams ir neigiamas ir jam visiskai iki isterikos nepriimtina, kad zmones gali buti pikti ar liudni..rekia, verkia, bega is klases doh.gif kartais visai neklauso mokytojos, reikia istisai salia buti, kad rasytu..tai liudina..nors siip vaikas subrendo, ale vis tiek kyso kazkur kazkokie siulgaliai, kurie ji isskiria is kitu ir kaip juos sutvarkyti, nezinau verysad.gif
O mano vaikis neleidzia jo zuikiu ar katinu vadinti, jis tada sako, as ne katinas as zmogus, arba pasivadina vardu ir pavarde thumbup.gif identifikacija stipri..tik, kai jau as ji ten meiliai vadinu suneliu,tai tas tinka, net jei kurmiuku vadinu, jis ginasi, nors tas personazas jam labai patinka.
Vario, nu gyvenimas eina, darbe tingiu, nes tokie nuobodus darbai, kad vietoj 2 dienu padarau per 2 savaites, kai jau visai spaudzia rezultatu pateikimas. paskui namie tik miegoti nori, nei teliko, nei kompo, nebent paskaityti ka nors..labai laukiu pavasario, taip saules norisi.
Vario, o gal atvaziuosi vel i Vilniu?kazkaip labai norisi susimatyti



Sveikos,
va ir pas bena tas pats jį vardu gali tik vadinti, o va pavardės jau metus kai nenori, mat jo tikras tėvas per daugiau nei metus nei karto nepaskambino, štai ir liūdi benutis, sako man mama gal galiu tavo pavardė turėti Roga, sakau benui tu esi tu ir jokia pavardė nekeičia žmogaus, tai kol kas ramu g.gif
o kas blogiausia jis taip suregavo antradienį, draugą gynė ( tai paėmė vaiko galva ir į siena davė unsure.gif ) kita dieną buvo iš šokių išvarytas doh.gif kažkokia krizė mus užpuolė g.gif
kažin, kaip Benas reguos, kai mane antradienį paguldys į ligonine g.gif nors viska papasakojau ką man darys, bet labai jau dirglus mano vaikas g.gif

Alchemie, kaip laukiu aš pavasario mano jau organizmui taip reikia saulės bigsmile.gif šilumos, tos energijos unsure.gif bet jau nebedaug liko ir jau pavasaris


QUOTE(vario @ 2008 01 25, 15:39)
Į LT yra planų atvažiuot, bet nieko tikslaus. Jei būsiu, manau tikrai susimatysim. Pasiilgau tavęs, Noros, o ir su Roga norėčiau susipažinti  wub.gif



ir aš labai labai norėčiau su tavimi susipažinti, ir su merginomis susitikti labai jau seniai nebuvome susitikę wub.gif
Atsakyti
Ai merginos..uzsikasiau as su pamokom ir darbais..pas mus irgi kazkoks pablogejimas, neklauso mokykloje, vel susikaputi per pamoka nebegali..cia mayt pries Saules uztemima, kuris vasario 7 bus..taip visiems savijautos ir stogai vaziuoja
Atsakyti
Gerb. hiperaktyviu vaiku mamytes,
siuo metu yra isleista Violet Oaklender knyga, kuri vadinasi "Langas i vaiko pasauli" (apie 30 lt.), kur yra nemazas skyrelis apie vaiku hiperaktyvumo supratima. Nors knyga skirta psichologams,psichoterapeutams, bet stilius labai paprastas. Si autores knyga parasyta seniai, ir yra pelniusi visuotini pripazinima.Pagaliau ja isverte i lietuviu kalba, ilgai ja skaiteme angliskai, rusiskai. Rekomenduoju.
Atsakyti
Vario, aciu uz linka apie masazu terapija. Butinai reiks isbandyt!
Maniskiui baisiai sunkiai sekasi skaityt, vakar susinervavau, siandien skambinsiu , ieskosiu, kad padarytu testus del mokymosi sutrikimo.

Buvom slidinet, mano uzsispyrelis didesniaja laiko dali praleido ant dupces, bet 5 val. nenulipo nuo zalios trasos, ir stengesi ismokt su snieglente slidinet. Mazi kalniukai jam netiko.. biggrin.gif . Pavydziu jam tokio atkaklumo..sporte. Bet ne moksle... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Psichologe @ 2008 01 29, 13:20)
Gerb. hiperaktyviu vaiku mamytes,
siuo metu yra isleista Violet Oaklender knyga, kuri vadinasi "Langas i vaiko pasauli" (apie 30 lt.), kur yra nemazas skyrelis apie vaiku hiperaktyvumo supratima. Nors knyga skirta psichologams,psichoterapeutams, bet stilius labai paprastas. Si autores knyga parasyta seniai, ir yra pelniusi visuotini pripazinima.Pagaliau ja isverte i lietuviu kalba, ilgai ja skaiteme angliskai, rusiskai. Rekomenduoju.

Dekui 4u.gif reikės paieškoti 4u.gif

QUOTE(Rockwa @ 2008 01 29, 17:13)
Vario, aciu uz linka apie masazu terapija. Butinai reiks isbandyt!
Maniskiui baisiai sunkiai sekasi skaityt, vakar susinervavau, siandien skambinsiu , ieskosiu, kad padarytu testus del mokymosi sutrikimo.

Buvom slidinet, mano uzsispyrelis didesniaja laiko dali praleido ant dupces, bet 5 val. nenulipo nuo zalios trasos, ir stengesi ismokt su snieglente slidinet. Mazi kalniukai jam netiko.. biggrin.gif . Pavydziu jam tokio atkaklumo..sporte. Bet ne moksle... unsure.gif

Maniškis skaito sunkiai. Jam nustatyta ir disleksija.

O apie slidinėjimą, tai pas mane tas pats lotuliukas.gif Aš tik vaikiškoj trasoj visas atostogas gyvenau, o jis nuo aukščiausių kalnų be jokios baimės bandė čiuožti. Mums su tevu plaukai piestu stojosi į vaiką bežiūrint, o sustabdyti niekaip nepavyko.
Atsakyti
QUOTE(vario @ 2008 01 29, 19:38)
Dekui  4u.gif  reikės paieškoti  4u.gif
Maniškis skaito sunkiai. Jam nustatyta ir disleksija.

O apie slidinėjimą, tai pas mane tas pats  lotuliukas.gif  Aš tik vaikiškoj trasoj visas atostogas gyvenau, o jis nuo aukščiausių kalnų be jokios baimės bandė čiuožti. Mums su tevu plaukai piestu stojosi į vaiką bežiūrint, o sustabdyti niekaip nepavyko.



Vario, kiek jam metu buvo, kai nustate? Kokius testus dare? Maniskis daug ka atvirksciai raso, jauciu jis ir mato atvirksciai, nes of skaito fo, wow-mom ir pan.
Kalbejau su kazkokios spec. akademijos direktore, sutarem, kad atsiusiu visus kalbos ir kitus darytus testus ir gal balandi pratestuos, nes itariu, kad anksciau nieko nerasiu, eiles cia visur... doh.gif .

Atsakyti