Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinis išprusimas

tai ko tas protingas dėdė neatėjo anksčiau ? unsure.gif o tik tada kai pilietiniai nepaklusnumai prasidėjo? GERUOLIAI царь батюшка tik Rusijoje vienąkart suveikė - kai baudžiavą panaikino. už pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 01 10, 12:39)
Aš taip nemanau. Būtų atėjęs protingas dėdė ir pasakęs, kad baikit tyčiotis iš žmonių, visi mes lygūs ir laisvi.


Ar tik ne prancūzų Didžiosios revoliucijos gaideles girdžiu... biggrin.gif

Gerai, kodėl tuomet tas "geras dėdė" neateina į Indiją ir to nepasako? Milijardas gyventojų, iš kurių 80 procentų visiški skurdžiai ir beraščiai... O jų prezidentai - brahmanai-Gandžiai...
Jei jų karmų-kastų sistema yra gera ir dvasiškai stipri bei patikima, kodėl Rytai karikatūriškai kopijuoja Vakarus? Visame kame...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 10 sausio 2008 - 11:49
QUOTE(Karusia @ 2008 01 10, 11:46)
tai ko tas protingas dėdė neatėjo anksčiau ? unsure.gif o tik tada kai pilietiniai nepaklusnumai prasidėjo? GERUOLIAI  царь батюшка tik Rusijoje vienąkart suveikė - kai baudžiavą panaikino. už pinigus.


Viskam yra savas laikas ir būdas. Man įdomiau, ką veikė Bažnyčia tuo metu, kai vergija Amerikoj klestėjo? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Urartu @ 2008 01 10, 11:47)
Gerai, kodėl tuomet tas "geras dėdė" neateina į Indiją ir to nepasako? Milijardas gyventojų, iš kurių 80 procentų visiški skurdžiai ir beraščiai... O jų prezidentai - brahmanai-Gandžiai...


Vadinasi, nereikia. Kažkaip visi nuvažiavę ten pajaučia, kad net ir skurdžiai gyvenantys yra laimingi, o mes net visko aptekę tokiais nesugebam būti.
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2008 01 10, 13:47)
Ar tik ne prancūzų Didžiosios revoliucijos gaideles girdžiu... biggrin.gif

Gerai, kodėl tuomet tas "geras dėdė" neateina į Indiją ir to nepasako? Milijardas gyventojų, iš kurių 80 procentų visiški skurdžiai ir beraščiai... O jų prezidentai - brahmanai-Gandžiai...
Jei jų karmų-kastų sistema yra gera ir dvasiškai stipri bei patikima, kodėl Rytai karikatūriškai kopijuoja Vakarus? Visame kame...

nugis rašo tau kad viskam savas laikas smile.gif kai ateina krikščioniškoji kultūra į Indiją, tai biski ir atsilaisvina ir jų "karmų sistemA"
Atsakyti
QUOTE
tai ko tas protingas dėdė neatėjo anksčiau ?

Kodėl kodėl...todėl, kad tokia juodukų karma lotuliukas.gif
QUOTE
Gerai, kodėl tuomet tas geras dėdė neateina į Indiją ir to nepasako? Milijardas gyventojų, iš kurių 80 procentų visiški skurdžiai ir beraščiai... O jų prezidentai - brahmanai-Gandžiai...
Ant Indijos jūs man nevarykit, bo varlėmis apleisiu
bash.gif
O kažin kodėl Vakarai tekini varo į Rytus?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 10, 11:52)
nugis rašo tau kad viskam savas laikas smile.gif kai ateina krikščioniškoji kultūra į Indiją, tai biski ir atsilaisvina ir jų "karmų sistemA"

Ateina, ateina...prieš tai ten nuėję ir ten mokslo ir proto įgauna, paskui jau gali jiems padėti šviestis
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 01 10, 12:51)
Kažkaip visi nuvažiavę ten pajaučia, kad net ir skurdžiai gyvenantys yra laimingi, o mes net visko aptekę tokiais nesugebam būti.

Mmjooo... Dar oro uoste nukniaukei baltąjam turistui piniginę iš kišenės ir gerai... O jei dar nesijauti iki galo laimingas - pasiunti savo vaikus, kad tą turistą kaip musės sekiotų ir išmaldos kaulytų.... O jei tie išmaldos nesurenka - pačiam mažiausiąjam reik porą kojų sulaužyt ir neleist normaliai sugyt... Va tokiam Delio gatvėj nelaimingi baltieji tai tikrai išmaldos duos... Ką jie ten su savo žmogaus teisėm ir laisvėm apie tikrąją laimę supranta, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 01 10, 13:56)
Ateina, ateina...prieš tai ten nuėję ir ten mokslo ir proto įgauna, paskui jau gali jiems padėti šviestis

njo. motine Teresė matyt irgi karmų vienuolyne tarnavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 01 10, 12:53)

O kažin kodėl Vakarai tekini varo į Rytus?

Lietrytyj vis rašė, kad tai nelegalūs pabėgėliai iš Rytų ciūgliais traukia į supuvusius ir nedvasingus Vakarus... Žiūrėk tu man, pasirodo, neteisybę rašė... bigsmile.gif
Atsakyti
Aš dar dėl tų juodukų.sunervinot.
Karma garantuoja, kad kiekvienas noras privalo būti išpildytas.Juodukai matyt saldžiai mėgo, prisisvajojo apie cukrų ir cukranendrių laukus, baltieji apsėjo mat apie dolerius svajojo,(ko visi ten sulėkė), tai ir abiems gerai buvo- juodukai cukranendrėmis džiaugėsi, o baltieji pinigus skaičiavo. Atidirbo savo norus-iškirto visus laukus- karma atsilaisvino ir gali dabar kaip žmonės gyventi.Kas neaišku? lotuliukas.gif
QUOTE
Žiūrėk tu man, pasirodo, neteisybę rašė...

jūsų linijinis protas turi 2 galimybes- arba įtykti arba pasitraukti. O gal čia aš linijinis? turbūt aš, nes susinervinau verysad.gif
Einu keist poliarizaciją lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 10 sausio 2008 - 12:12
QUOTE(barsukele @ 2008 01 10, 12:53)
Kodėl kodėl...todėl, kad tokia juodukų karma lotuliukas.gif 


Bet nebloga tokia, sakyčiau.... bigsmile.gif
Atsakyti
Toks juodaodžių vaidmuo buvo.
Atsakyti