Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinis išprusimas

Ir kaip tos vapsvos tau dar neįgėlė? Bėgi vis, bėgi...lotuliukas.gif Mokslininkai darbuojasi savo materiam lygmeny, ir čia jų nieks nekeikia. Bet kai neigia tai, ko savo prietaisais negali išmatuoti, nes tokių prietaisų dar nesukūrė, o aš matau, o kita dar ir jutimais matuoja, tada jie lochai, įlenda ne į savo reikalą ir neigia mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinau, kas keikė.
STAIGA
jos vyras fizikas, todėl ir keikė, kai kada supyko lotuliukas.gif
Baik man, daugiau nekeik ant mokslininkų lotuliukas.gif
Atsakyti
Klausau ir vykdau tongue.gif
ir dar-mano vyras dabar juokiasi iš kaikurių tuomet besimokytų dalykų, daug kas tiesiog paneigta, neatitinka dabartinių žinių. Ir stebisi, kad virgulę valdo. O gal aš jam teleportavau tas mintis? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 10 sausio 2008 - 13:36
QUOTE(Lane @ 2008 01 10, 13:33)
Nežinau, ką gero duoda viso pasaulio nelaimėlių apverkinėjimas g.gif

Tai galiu pasakyt: įvairiapusę humanitarinę pagalbą, kai anie per visus TV kanalus stambiu planu sriūbauja ir savo skarmaluotus, nuo bado ištinusius vaikus rodo... Ir kas keisčiausia, kad tie visi, nė kiek nesirūpina tuo svo karmos gerinimu... Punta ryžius, nedvasingų vakariečių iš lėktuvų mėtomus, vaikus savo tempia pas gydytojus, katrie peniciliną jiems skiria... mirksiukas.gif



Papildyta:
QUOTE(Staiga @ 2008 01 10, 13:51)
O kas pasaulyje esminius sprendimus padarė?

Nežinau, ką turite omenyje sakydamos "pasaulio esminiai sprendimai"... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 10, 14:18)
kas čia atsitiko kad keiktieji mokslininkai ir jų gerbėjai staiga patapo argumentais? bigsmile.gif

Taigi sakiau, kad pasikeičiau proto poliarizaciją- jan teigiamas lotuliukas.gif
QUOTE
Ir stebisi, kad virgulę valdo.

Tegu moksliškai pagrindžia virgulės valdymą ir Nobelio premija garantuota.Aš žinau gerą straipsnį, galiu įdėt nuorodą apie tokius visokius info gavimo būdus mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 10 sausio 2008 - 13:42
O jei rimtai, JAV jau ištisi moksliniai institutai dirba tirdami ir moksliškai įrodinėdami dvasinius dalykus. Ar žinote, kad jau eilėje Amerikos ligoninių operacijos atliekamos dalyvaujant ekstrasensui, kuris valo paciento energetinį lauką, dirba su šviesos energijomis, kai tuo metu pacientą mėsinėja? Ar žinote, kad ten prieš operacijas oprecinės energetiškai valomos? Kad operacijos metu stebima paciento aura? Ir tai ne pas bobutę namie, o didelėse ir pripažintose klinikose.
Atsakyti
Takeli - pas mus va Vaižgantė už pinigus karmas diagnozuoja laugh.gif ir nieko irnesakyk.gif

bet vat tos milijardinės premijos į kurią iš "mūsiškė" Lolišvili pretendavo dar niekas neatsiėmė laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Staiga @ 2008 01 10, 15:23)
Bet kai neigia tai, ko savo prietaisais negali išmatuoti, nes tokių prietaisų dar nesukūrė, o aš matau, o kita dar ir jutimais matuoja, tada jie lochai, įlenda ne į savo reikalą ir neigia mirksiukas.gif

bigsmile.gif matai dar būna trumparegystė ir šizofrenija, kurių realių pojūčių ir matymų jokia reali aparatūra nefiksuoja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 10 sausio 2008 - 14:02
QUOTE(barsukele @ 2008 01 10, 15:38)
Tegu moksliškai pagrindžia virgulės valdymą ir Nobelio premija garantuota.Aš žinau gerą straipsnį, galiu įdėt nuorodą apie tokius visokius info gavimo būdus mirksiukas.gif  biggrin.gif  4u.gif


Pavėluota. Ir virgulės judėjimas jau pagrįstas moksliškai, nieko čia antgamtiško nėra. smile.gif
Atsakyti
Is asmenines patirties - kai mediaki buvo nurase mano koja (issokes is vaziuojancio traukinio siaubingai patempiau raiscius, su langete 3 men vaiksciojau, masazai, mirkymai, sildymai ... nepadejo, raisciai issikyre, ciurna plati, skauda - beveik metu procesas) tik akupunktura atsate raiscius i vieta. Nejus pas masaziste po kurio laiko - ta net zagtelejo, sako viskas savo vietoj biggrin.gif
Va tau ir netradicine, mokslu nepagrista medicina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 10, 14:03)
bigsmile.gif matai dar būna trumparegystė ir šizofrenija, kurių realių pojūčių ir matymų jokia reali aparatūra nefiksuoja  bigsmile.gif

Reiškia nėra nei šizofrenijos, nei trumparegystės. NĖRA, arba čia šizofrenikų svaičiojimai. O vat kai užfiksuos, tai ir atsiras ir trumparegystė, ir ...
Atsakyti
thumbup.gif yahoo.gif Laaaabai tiksliai užkabinai.
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2008 01 10, 15:25)
Va tau ir netradicine, mokslu nepagrista medicina  doh.gif

Kas ir kada tau sakė, kad akupunktūra nepagrįsta mokslu? Va jei tave "užkalbėtu" šikpopierium būtų "pagydę"... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 10 sausio 2008 - 14:49