Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinis išprusimas

QUOTE(Staiga @ 2008 01 10, 14:23)
tada jie lochai, įlenda ne į savo reikalą ir neigia mirksiukas.gif

labai dvasiniam išprusimui vertingas tekstas wub.gif Apskritai tema labai dvasinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 01 10, 15:29)
Reiškia nėra nei šizofrenijos, nei trumparegystės.


Tai va, būtent... Anksčiau, jei kokia moteriškė sakydavo, kad ji "mato" auras karmas ir panašius dalykus, anai būdavo diagnozuojama šizofrenija, o dabar - ohoho... Ana paprastai būna žymi būrėja, magė ir ateities pranašautoja beigi ligų gydytoja...
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2008 01 10, 15:36)
Kas ir kada tau sakė, kad akupunktūra nepagrįsta mokslu? Va jei tave "užkalbėtu" šikpopierium būtų "pagydę"... rolleyes.gif

parodyk man Lietuvos SM bent koki dokumenat pripazistanti akupunktura kaip moksliskai pagrista ir priimtina Lietuvos sveikatos sitemai dokumenta lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 01 10, 15:42)
labai dvasiniam išprusimui vertingas tekstas  wub.gif Apskritai tema labai dvasinga  wub.gif

wau, koks dvasingas "tarakoniukas" pasitaike blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 01 10, 14:42)
labai dvasiniam išprusimui vertingas tekstas  wub.gif Apskritai tema labai dvasinga  wub.gif

4u.gif Stengiuosi neatsilikti, žengti koja kojon su dabartiniu jaunimu mirksiukas.gif nes greit anūkus sūpuosiu
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2008 01 10, 17:03)
parodyk man Lietuvos SM bent koki dokumenat pripazistanti akupunktura kaip moksliskai pagrista ir priimtina Lietuvos sveikatos sitemai dokumenta  lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif tu gal iš Mėnulio nukritai ? - akupunktūra kuo sėkmingiausiai naudojama valstybinėse medicinos įstaigose reabilitaciniam ir kitokiam gydymui.


Klausyk, o tu gal gali parodyt kokį dokumentą kur rašytų tą patį ko prašai apie chirurgiją?
Papildyta:
QUOTE(darius333 @ 2008 01 10, 17:05)
wau, koks dvasingas "tarakoniukas" pasitaike  blush2.gif

aha wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2008 01 10, 17:05)
parodyk man Lietuvos SM bent koki dokumenat pripazistanti akupunktura kaip moksliskai pagrista ir priimtina Lietuvos sveikatos sitemai dokumenta  lotuliukas.gif

Jau senų seniausiai ištirta, kad akupunktūriniuose taškuose odos varža yra mažesnė, todėl juos galima rasti ir elektroniniais prietaisais... O Sveikatos apsaugos ministerijos raštų neparodysiu verysad.gif Bo neturiu nė vieno.... verysad.gif Bet galiu šiaip ką nors parodyt... flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 01 10, 17:06)
4u.gif Stengiuosi neatsilikti, žengti koja kojon su dabartiniu jaunimu mirksiukas.gif nes greit anūkus sūpuosiu

Tai čia reikia suprasti į mane kaip į aanūkėlę žiūrite? wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Urartu @ 2008 01 10, 17:14)
Bet galiu šiaip ką nors parodyt... flirt.gif

blink.gif Nerodyk, jis kaip tik šiandien nusprendė kur nereikia nebevaikščiot
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 01 10, 18:18)
Tai čia reikia suprasti į mane kaip į aanūkėlę žiūrite?  wub.gif

tikisi tavąsias anūkytes su savaisiais supiršti wub.gif martytte wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2008 01 10, 17:14)
Jau senų seniausiai ištirta, kad akupunktūriniuose taškuose odos varža yra mažesnė, todėl juos galima rasti ir elektroniniais prietaisais...

Elektroniniais prietaisais jau daug ką galima rasti, ir biolaką, ir smegenų impulsus,vos ne viską, ką tik nori. Jei prieš 50metų būtų kas pasakęs apie akupunktūrą, turbūt nebūtum patikėjus.
Ir dar. Susitarkim, kad apie vadinamų ekstrasensų veiklą mes nediskutuosim, diskutuokim tik apie asmeninį požiūrį, o ne kur kas kokį popierių užkalbėjo.
Atsakyti
čia nereikia diskutuot, čia tik dvasingi tekstai turi būti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 01 11, 15:24)
čia nereikia diskutuot, čia tik dvasingi tekstai turi būti  bigsmile.gif

Ir svarbiausia - neprieštaraujantys... schmoll.gif Pasakyta žodis "dvasia" - ir šventa... Ir nebandyk prieštaraut, kad gal čia nuo šiaip, nuo atdaros fortkės ciongas susidarė... rolleyes.gif
Atsakyti
perkopinu iš čia


Keliaujantys angelai
Du keliaujantys angelai sustojo pernakvoti turtingos šeimos namuose. Šeima buvo gana šiurkšti ir atsisakė
juos priimti nakvoti svečių kambaryje. Vietoj to, angelams buvo duotas mažas plotas šaltame rūsyje. Kai ant kietų grindų jie pasiklojo gultus, vyresnysis angelas pamatė sienoje skylę ir ją užtaisė. Kai jaunesnysis paklausė, kodėl, vyresnysis atsakė:

- Ne visada yra taip, kaip atrodo.

Kitą naktį angelai apsilankė labai neturtingo, bet paslaugaus ūkininko ir jo žmonos namuose. Malonūs žmonės pasidalino trupučiu turėto maisto ir leido angelams miegoti jų lovoje, kad galėtų tinkamai pailsėti. Kitą rytą, tik pakilus saulei, angelai rado ūkininką ir jo žmoną skaudžiai verkiančius. Vienintelė karvė, kurios pienas buvo vienintelis jų pragyvenimo šaltinis, gulėjo lauke negyva. Jaunesnysis angelas nuliūdo ir paklausė vyresniojo, kodėl jis leido, kad taip atsitiktų:

- Juk pirmasis žmogus turėjo viską, o tu jam dar padėjai; antroji šeima turėjo labai mažai, bet noriai su mumis pasidalino, o tu leidai jų karvei nugaišti. - "Ne visada yra taip, kaip atrodo", - atsakė vyresnysis. Kai mes nakvojome rūsyje, aš pastebėjau, kad toje sienoje buvo lobis. Kadangi šeimininkas buvo didelis gobšuolis ir nenorėjo su mumis dalintis savo sėkme, aš užtaisiau skylę tam, kad jis nieko nerastų. Kuomet mes miegojome ūkininko lovoje, mirties angelas atėjo jo žmonos. Aš vietoj jos jam pasiūliau karvę. Ne visada yra taip, kaip atrodo".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 11 sausio 2008 - 21:53