Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie aukles

QUOTE(liepa27 @ 2007 07 19, 13:48)
4u.gif man atrodo tau tiesiog patinka gincytis ax.gif galeciau isvardinti, kodel teikciau pirmenybe jaunai auklei, bet tingiu su tavimi gincytis



Ginciuose gimsta tiesa:)) kam tada buvo kuriamas forumas kur zmones gincijasi,dalinasi patirtim ir t.t. As irgi galeciau isvardint kodel nuo siol teiksiu pirmenybe vyresnem auklem..
Atsakyti
4u: as- uz protinga nuomones issakyma, bet kai, pvz., pradedama irodineti, kad 50-55 metu dar nepagyvevenes zmogus, suprantu, kad tuomet kazka irodineti, tai tas pats kas galva i siena dauzyti.be to pati esu gan kategoriska, bet metams begant, pradedu suvokti, kad juoda -ne visada juoda, o balta -ne visada balta ax.gif gal todel man ir uzkliuna kategoriski, griezti, stereotipiski pasisakymai.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2007 07 19, 13:46)
Jūs uždavėte klausimą, ar normalus auklės noras gauti užmokestį kas savaitę ir, mano bei dar kelių pasisakiusių nuomone, tame nėra nieko nenormalaus  mirksiukas.gif  O kaip susitarsite su savo aukle- jūsų pačios reikalas, remtis svetima nuomone laimei neprivaloma  biggrin.gif Tik aš visiškai nuoširdžiai nesuprantu, kodėl jums taip užliuvo toks auklės pageidavimas  g.gif


g.gif CIA JAU SEIMOS IR AUKLES SUSTARIMAS-PAGAL APLINKYBES g.gif
Atsakyti
na, as jauna, bet jau kad taip cia pasake kazkuri mama, kad jaunos, tik uzsidirbti... verysad.gif
dirbu ir pinigeliu uztenka, bet daug laisvo laiko buvo, tai ziurejau vaikus, o be to negaliu atsispirti, kada labai praso blush2.gif man sunku, jau buvau nusprendusi, kad neziuresiu, nes noreciau jau kauptis gal savam maziui (aisku jo dar nera, bet jau noriu wub.gif ), bet iklabejo, sakaiu, kad neziuriu jau bet moka tos mamytes ikalbeti, ir negali atsakyti smile.gif kaip mokes neturi jokio skirtumo, bet patys teveliai daznai netgi pasirenka toki buda kaip moketi kas savaite, jei ziuriu visa diena, o jei tik kai kada ateidavu, tai ta pacia diena atsiskaitydavo. Aisku, jaunas zmogus dar ir taupyt nemoka gal, tai gal del to mergaite ir praso dazniau ismoketi ax.gif
Papildyta:
nepagalvokit, kad kokia nepilnamete, kai cia jauna pasivadinau lotuliukas.gif , 23 siaip man lotuliukas.gif
Papildyta:
negaliu nepasisakyti, bet yra viena tokia aukle, nezinau vardo, bet jei ka domins galesiu gal netycia uzklaust. Na, dar tokio zmogaus neteko sutikti, priziuri mergaite jeruzaleje, kaip suprantu vaidina labai inteligentiska, pagyvenusi, tamsiaplauke, pas toviai kaip matau batai su platforma, bet ne cia beda lotuliukas.gif taip apsnekinejancio zmogaus dar nemaciau, ta aukle, dar pernai maciau zaidimo aiksteleje, siemet vel sutikau, nes vel tam paciam rajone priziuriu trumpai, ji nei su mergaite zaidziai, nei bendrauja, bet tik sneka paie seima, ateina kokia pazistama ar nepazistama, kuri klauso, tai atrodo ir kiek galima, kol prabuvome su mazyle zaidimo aiksteleje pora val, ji be perstojo snekejo, su viena, po to atejo kita, su kita, jau net moterys tarpusavyje susidairo, kai ja pamato ir stengiasi neprieiti, mergaites net gaila, kas cia per aukle, tik supa ant supyniu, ir tai jau nors gerai, bet net negali vaiko pasodint ant supyniu, kai kada kai tokia pletkais uzsiemusi buna, gaila tevu, nes kaip ji giriasi, kad jai tokius pinigus moka, o mergyte ji tik kad priziuri, net siandien pagalvojau, kad niekada tokios nesamdyciau.
taip pasipiktinau, nes mergaite labai miela, ir kaip kiekvienas mazylis manau nusipelno didesnio demesio, ot idomumas tik supa, o kur smelio deze, bendravimas, svarbiausia, kad taip negraziai apsneka tevelius, ir dar net juokinga, jau tokia ji gera, kad jei ne ji tai si mergaite visiskai nieko nemoketu, nes ji ja visko ismoke, idomu kada laiko turejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane kieme irgi yra tokiu aukliu doh.gif kai iseinu su savo darzeliuku stengiuosi eiti ten kur ju nera,nes tuoj pristos,kalbins,apkalbes ir t.t.o as neturiu tam nei noro,nei laiko schmoll.gif Buvome karta smelio dezeje su vaikais ir atejo viena aukle su savo priziurimu vaikuciu.Kadangi nebuvo kur dingti,tai turejau daug ka isklausyti cool.gif daug ka cool.gif Per ta laika mes su vaikais suspejome pastatyti pili,israusti duobe,prikepti "pyragu",kartu aisku itraukeme i zaidimus ir tos aukles priziurima vaikuti.O ji tuo metu sedejo ant suoliuko prie smelio dezes ir.........kalbejo,kalbejo,kalbejo,kokia ji gera,kaip ja myli vaikas,kaip ja patenkinti teveliai ir t.t.Iterpdama komandas savo priziurimam vaikuciui--neimk,atsistok,atiduok,zaisk ir t.tt.Galu gale supratusi,kad is manes menka pasnekove biggrin.gif atsistojo,istraukusi vaika is zaidimo ir tarusi"na einu pasiieskoti savo kitu aukliu draugiu,ko tai jos dingusios siandiena"............isejo. blink.gif Taip ir likau nesupratusi vaika isveda i lauka,bet su juo nezaidzia tik iesko kompanijos pasigirti,apsneketi ir t.t.t
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 07 19, 19:17)
Pas mane kieme irgi yra tokiu aukliu doh.gif kai iseinu su savo darzeliuku stengiuosi eiti ten kur ju nera,nes tuoj pristos,kalbins,apkalbes ir t.t.o as neturiu tam nei noro,nei laiko schmoll.gif Buvome karta smelio dezeje su vaikais ir atejo viena aukle su savo priziurimu vaikuciu.Kadangi nebuvo kur dingti,tai turejau daug ka isklausyti cool.gif daug ka cool.gif Per ta laika mes su vaikais suspejome pastatyti pili,israusti duobe,prikepti "pyragu",kartu aisku itraukeme i zaidimus ir tos aukles priziurima vaikuti.O ji tuo metu sedejo ant suoliuko prie smelio dezes ir.........kalbejo,kalbejo,kalbejo,kokia ji gera,kaip ja myli vaikas,kaip ja patenkinti teveliai ir t.t.Iterpdama komandas savo priziurimam vaikuciui--neimk,atsistok,atiduok,zaisk ir t.tt.Galu gale supratusi,kad is manes menka pasnekove biggrin.gif atsistojo,istraukusi vaika is zaidimo ir tarusi"na einu pasiieskoti savo kitu aukliu draugiu,ko tai jos dingusios siandiena"............isejo. blink.gif Taip ir likau nesupratusi vaika isveda i lauka,bet su juo nezaidzia tik iesko kompanijos pasigirti,apsneketi ir t.t.t

gal ta pati, nes ji taip ir daro smile.gif
mergyte arba viena pati arba su kitomis auklytemis ar vaikais, gaila tikrai mergaites, as isivaizduoju, kaip vaikui yra nuobodu, kur dziaugsmas, emocijas, gaudynes, tik paskui pliurpiancia aukle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ynksster @ 2007 07 19, 17:39)
gal ta pati, nes ji taip ir daro  smile.gif
mergyte arba viena pati arba su kitomis auklytemis ar vaikais, gaila tikrai mergaites, as isivaizduoju, kaip vaikui yra nuobodu, kur dziaugsmas, emocijas, gaudynes, tik paskui pliurpiancia aukle  doh.gif

ne ten berniukas buvo,bet kiek zinau ta vaikuti isleidzia i darzeli ir kad kita jau tures tam paciam name.Bet mes Seskineje ax.gif Laisves pr gatveje kas zino. mirksiukas.gif
Man irgi tokiu vaikuciu gaila,kad taip neatsakingai ziuri i vaiko prieziura verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 07 19, 19:48)
ne ten berniukas buvo,bet kiek zinau ta vaikuti isleidzia i darzeli ir kad kita jau tures tam paciam name.Bet mes Seskineje ax.gif Laisves pr gatveje kas zino. mirksiukas.gif
Man irgi tokiu vaikuciu gaila,kad taip neatsakingai ziuri i vaiko prieziura verysad.gif

na nors berniukui pasiseke, jau bent darzeli pasidziaugs su vaikais smile.gif o kazkam vel nepasiseks, galetu mamytes geriau pasiklausineti aplinkiniu, bet aisku, jei ji gera aktore, tai tada itikins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ynksster @ 2007 07 19, 18:00)
na nors berniukui pasiseke, jau bent darzeli pasidziaugs su vaikais smile.gif o kazkam vel nepasiseks, galetu mamytes geriau pasiklausineti aplinkiniu, bet aisku, jei ji gera aktore, tai tada itikins  doh.gif

Tai vat butent,tokios aukles buna geros manipuliatores,ir geros aktores cool.gif Moteris pagyvenusi,matosi,dar gyvybinga,galetu tikrai su vaiku geriau uzsiimti,tik va .....geriau paplepeti,o dar kai apie seima pasakoja cool.gif kazkaip neisivaizduoju,kad apie mano apatinius kas nors kalbetu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 07 19, 20:24)
Tai vat butent,tokios aukles buna geros manipuliatores,ir geros aktores cool.gif Moteris pagyvenusi,matosi,dar gyvybinga,galetu tikrai su vaiku geriau uzsiimti,tik va .....geriau paplepeti,o dar kai apie seima pasakoja cool.gif kazkaip neisivaizduoju,kad apie mano apatinius kas nors kalbetu cool.gif

tai jei jau tai pasakoja, tai zinot, manau, kad dar tada ir pasirausia, apziurineja ka nors, nu kad ka papasakot gal dar turetu, o jetau, tikiuosi, kad man aukles neprireiks, bent svetimos doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Noriu perspeti, kad Klaipedoje arba Gargzduose iesko darbo aukle vardu Albina. Ji pati yra is Skuodo, bet darbo ieskosi siuose miestuose. ATSARGIAI, tai zmogus visiskai be atsakomybes ir turintis problemu su psichika. Is pradziu kalba labai maloniai ir saldziai....atrodo, kaip tikra mociute, bet paskui Jei ka domins konkreciau, rasykit i AZ.
Atsakyti
Aukle Jadvyga is Seskines.
Dirbo pas mus nepilnus 2 menesius. Pastato savo salygas kada ateis i darba kada iseis, nors pradzioj ir kitaip ciulba. Sako, kad myli vaikus, tas tiesa, bet visa diena pratampo ant ranko, o jei jau nepanesa tai atsisedus pralaiko ir nioko kito neveikia tik dainuoja dainas ir taip visa diena. Kitu darbu dirbti nenori. Mamos nuomone neidoni, ji turi tik savo nuomone kaip aukleti, kaip maitinti ir tt.
Po 2 savaiciu aplamai mums nustate savo salygas ir mes turejom gyventi pagal ja. Kai vyras neiskentes po men darbo jai issake pastabas, ji pasake, kad pas mus nedirbs:)
Reziume: vaikus myli, bet su jais dirbti nemoka: nei aukleti, nei bendrauti.
Atsakyti