Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie aukles

QUOTE(*penelope* @ 2005 04 12, 10:17)
Jums irgi sėkmės 4u.gif ir , kad Jūsų auklė būtų thumbup.gif Parašyk kada kaip su ja seksis mirksiukas.gif

Būtinai, nes nerimauju tai labai - tiek visko prisiskaičiau SM, kad net mano laki vaizduotė tiek nesukurtų. Naktim sapnuoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamairute: 12 balandžio 2005 - 16:00
QUOTE(mamairute @ 2005 04 12, 15:59)
Būtinai, nes nerimauju tai labai - tiek visko prisiskaičiau SM, kad net mano laki vaizduotė tiek nesukurtų. Naktim sapnuoju.

Puikiai Tave suprantu man tas pats, vat artėja pirmadienis kai pradės dirbti naujoji auklė, tai nerimas tik auga auga g.gif , nors ji man įspūdį gerą paliko, o kaip bus pažiūrėsim.Aš optimistė -VISKAS BUS GERAI thumbup.gif Ir visoms mamytėms to linkiu, nes kai apie blogą galvoji, tai blogai ir nutinka, todėl reikia tikėti, kad bus viskas gerai, bet statyti kameras diktofonus ir pan., kad įsisitikinti jog viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas girdejot apie MARGARITA is Gelezinio vilko gatves? Na pagal viska tai neturejot girdeti, nes ji, pasak jos, 9 metus isdirbo pas kailiu salono NIJOLES anukus. Rode ir nuotraukas, kad patiketume biggrin.gif Faina bobike!
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2005 04 14, 07:23)
Gal kas girdejot apie MARGARITA is Gelezinio vilko gatves? Na pagal viska tai neturejot girdeti, nes ji, pasak jos, 9 metus isdirbo pas kailiu salono NIJOLES anukus. Rode ir nuotraukas, kad patiketume biggrin.gif Faina bobike!

O tu paprašyk tėvelių telefono, kad žinotum tėvelių nuomonę
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 04 14, 11:13)
O tu paprašyk tėvelių telefono, kad žinotum tėvelių nuomonę

As irgi taip galvoju. Paziuresim ka pasakys!
Atsakyti
Neilgai pasidziaugem sita Margarita cry.gif cry.gif Vakar buvo pirmoji diena, kai ji pas mus dirbo, o vakare drebanti ji man paskambino ir pasake, kad jos dukra papuole i avarija ir ji turi islekti i Kauna cry.gif cry.gif Kaip gaila! Ir dukros, ir aukles, kokios mes ieskojom ir radom cry.gif Taigi jeigu kada si moteriske pas ka kreiptus del darbo, galiu pasakyti, kad nors trumpai, bet buvau ja labai patenkinta. Buvom pas ja namuose, laaaabai svaru, tvarkinga, ir pas mus vakar viska sutvarke. Oi kaip gaila cry.gif cry.gif
Atsakyti
Pusiau per pazistamus susiradau viena aukle Jadvyga is Seskines g. Buvau pas ja nuomuose, ji buvo pas mane. Is pat pradziu suzavejo tvarkingumas jos namuose. Taciau po apsilankymo pas mane, ji man pradejo kelti itarimu. Pastoviai akcentuoja tai, kad be galo myli vaikus, nemegsta gerti, neruko, kiekviena diena maudosi po dusu ir t. t. Ji jau 8 men. nedirba, motyvuodama tuo, jog iesko patikimu, rimtu seimininku ir jai darbas tik malonumas. Teigia, jog pinigu jai nereikia, taciau kalbedama visuomet pabrezia ju trukuma. Negaliu apie ja pasiteirauti zmoniu, pas kuriuos ji anksciau dirbo, nes esa jie yra isvaziave i Amerika. Ji turi drauge Dana, kuri priziuri berniuka Rugiu g. Gal kas nors ka nors girdejote ar zinote apie p. Jadvyga? Be galo neramu palikti savo vaika nepazistamam zmogui...
Atsakyti
QUOTE(Rutaza @ 2005 04 20, 11:51)
Pusiau per pazistamus susiradau viena aukle Jadvyga is Seskines g. Buvau pas ja nuomuose, ji buvo pas mane. Is pat pradziu suzavejo tvarkingumas jos namuose. Taciau po apsilankymo pas mane, ji man pradejo kelti itarimu. Pastoviai akcentuoja tai, kad be galo myli vaikus, nemegsta gerti, neruko, kiekviena diena maudosi po dusu ir t. t. Ji jau 8 men. nedirba, motyvuodama tuo, jog iesko patikimu, rimtu seimininku ir jai darbas tik malonumas. Teigia, jog pinigu jai nereikia, taciau kalbedama visuomet pabrezia ju trukuma. Negaliu apie ja pasiteirauti zmoniu, pas kuriuos ji anksciau dirbo, nes esa jie yra isvaziave i Amerika. Ji turi drauge Dana, kuri priziuri berniuka Rugiu g. Gal kas nors ka nors girdejote ar zinote apie p. Jadvyga? Be galo neramu palikti savo vaika nepazistamam zmogui...


Zinai, pas mane irgi buvo atejusi (nemanau, kad ta pati) akcentavo, kad labai myli vaikus ir t.t. ir pan. Nezinau kodel, bet man tokios pasitikejimo nekelia. Iš turetų keleto auklių susidariau nuomonę tokią, kad kuo labiau tik atėjusi puola prie vaiko ir rodo jam "savo meilę" ir meilę vaikams, tuo prastesnė auklė.
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2005 04 22, 13:11)
Zinai, pas mane irgi buvo atejusi (nemanau, kad ta pati) akcentavo, kad labai myli vaikus ir t.t. ir pan. Nezinau kodel, bet man tokios pasitikejimo nekelia. Iš turetų keleto auklių susidariau nuomonę tokią, kad kuo labiau tik atėjusi puola prie vaiko ir rodo jam "savo meilę" ir meilę vaikams, tuo prastesnė auklė.

Pritariu Tau 100 procentų!Tikrai, iš tų "saldžių" auklių nieko gera nelauk schmoll.gif kalbu iš patirties doh.gif
Atsakyti
Gal kas ka nors girdejo apie Nijole Markeviciute is Justiniskiu Ir Ala is Gabijos g. ?
Atsakyti
Sveiki,

Esu nukentėjęs tėvelis. Papildysiu juodųjų auklių sąrašą dar viena aukle, kurios testavimas brangiausiai kainavo mano mažyliui. Ech.. Noriu įspėti jus apie itin blogą auklę, kuri traumuoja mūsų mažylius: nuolatos gąsdina, kad jei nedarys to ar kito, ar priešingai darys – tai muš vaiką (nuolatos gąsdina kad muš, ir muša). Sunku buvo patikėti, kad ji tokia baisi, bet kai mažylio elgsena pasikeitė: jis pasidarė irzlus, dirglus, nustojo kalbėti (“pabaisa” neleisdavo jam kalbėti, rėkdavo iš karto ant jo), blogai naktimis pradėjo miegoti, mums trūko kantrybė ir mes ją pradėjome sekti. Mama negalėjo žiūrėti, apsiverkė po 20 minučių, o aš neigiamų emocijų sukeltą energiją nukreipiau į informacijos apie ją paviešinimą.

Iš karto po atsisveikinimo su ja, mažylis pradėjo elgtis kaip įprastai – tikiuosi, kad ji daugiau niekam nepakenks. Ji pavojinga tuo, kad sudaro apie save geros auklės įspūdį: apie save yra labai geros nuomonės ir prašo daug didesnio, nei vidutinio auklės atlyginimo. Kaip ją atpažinti:

Prisistato kaip Genutė (Genovaitė Butkienė, gim. Radviliškio raj., 1955 02 05), 2005 m. gyveno L. Giros g., Fabijoniškėse, Vilnius. Apie savo patirti teigia, kad užaugino 7 berniukus, kad dirba jau 14 metų su vaikais, turi daug rekomendacijų. Mėgstama frazė apie savo darbštumą “pirmoj vietoj žiūriu vaiką, kiek yra salygų aš nepalieku šiukšlyno po savęs” (mol jei ko ir nesutvarkys – tai tik iš meilės, rūpestingumo), pabrėžia kad su vaikais “skaitom knygutes, dėliojam žaisliukus”, nors ištikrųjų nieko nežaidžia – tik mums grižtant iš darbo “dėl akių” pažaidžia. Giriasi apie savo profesionalumą, nekukli, daug ir skardžiai šneka. Nors nesmagu apie tai rašyti, bet ji taip pat turi problemų su sveikata (sunku/nemėgsta lankstytis, taip pat nekenčia lyginti (ir nelygina) vyriškų marškinių – teigia, kad jai labai nepatinka lygintuvo karštis). Reikli pinigams, be 750 – 800 lt nesitikėkite, kad pas jus dirbs ilgesnį laiką. Tačiau ar kas leistų ir už dyką traumuoti savo vaiką?

Jos paskutinis mob. telefonas - žinoma gali būti pasikeites (868010297, kitaip užrašius 8 680 10297, dar kitaip (8*680) 1 02 97).


Auklė, aukle Genute, G.Butkienė, Genovaite Butkiene, G. Butkiene, smurtas, žala, juodas aukliu sarasas, juodas auklių sąrašas sarašas.


------------------------------------------------------------
Kadangi vadovaujantis įstatymais mes neturime teisės platinti asmens nuotraukų o juolabiau paso nuotraukų be asmens sutikimo, nuotraukas ištryniau.

Moderatorė Auges
Atsakyti
Sveikos,
Ieškau ir aš auklės savo džiaugsmeliui, bet kuo daugiau skaitau, tuo baisiau darosi. Noriu pasiteirauti, gal kas ką girdėjote apie Viktoriją Šerpetienę? ir Danutę (taip vadinasi Kaune, gyvena Partizanų gale) arba Dalią (taip vadinosi kai dirbo Vilniuje, Antakalnyje) g.gif
Atsakyti