Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie aukles

Kažkaip neradau tokios temos kur būtų aptarinėjamos auklės, kurios nėra gal super geros (jų į baltą sąrašą neįrašysi), nėra labai blogos (juodajam sąrašui taip pat netinka), todėl užvedu naują temą, kurioje galima būtų aptarinėti konkrečias aukles.
Atsakyti
Ruošiuosi susitikti su aukle vardu VIDA, jai 40 metų, gyvena kažkur už Fabijoniškių, link Tarandės/Avižienių. Sakė, kad dirbusi jau keliose šeimose. Todėl įdomu būtų sužinoti, gal pas kažkurią iš jūsų dirbo? Papasakokit apie ją...
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Gal kuri ka girdejote apie aukle Gitana Stankeviciene, gyvena Jeruzaleje Bitininku gatveje, sako ziurejusi vaikiuka Santariskese ir pries savaite likusi be darbo, nes tevai nusprende vaika leisti i darzeli.Buciau labai dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Gal kuri ka girdejote apie aukle Gitana Stankeviciene, gyvena Jeruzaleje Bitininku gatveje, sako ziurejusi vaikiuka Santariskese ir pries savaite likusi be darbo, nes tevai nusprende vaika leisti i darzeli.Buciau labai dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Gal pas kurią nors iš kauniečių dirbo auklė Valė iš Panemunės? Labai norėčiau sulaukti atsiliepimų. Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
O gal pas ką iš Kauniečių dirbo Lionė Jančiauskienė(bent jau taip prisistatė), gyvena Rasytės g-vėje, pensijinio amžiaus, su akiniais?
Atsakyti
Sveikutes,

Prasau ir as pagalbos, kadangi renkuose aukles ne per pazistamus, o is alio reklamos doh.gif. Gal ka nors zinot ar girdejot apie: Liuda is Lazdynu, Alma is Pilaites, Snaige is Antakalnio, Vida (gyv. prie stoties)? Buciau labai dekinga uz informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smalsute2 @ 2005 09 19, 16:57)
Sveikutes,

Prasau ir as pagalbos, kadangi renkuose aukles ne per pazistamus, o is alio reklamos doh.gif. Gal ka nors zinot ar girdejot apie: Liuda is Lazdynu, Alma is Pilaites, Snaige is Antakalnio, Vida (gyv. prie stoties)? Buciau labai dekinga uz informacija mirksiukas.gif


Uzjauciu tave, zinau koks tai sunkus darbas doh.gif
Del Vidos, tai kazkiokia Vida, gyvenanti prie stoties yra itraukta i Juodaji sarasa, pasiskaityk.Nezinau, gal cia ir ne ta, bet del visa ko pasiziurek.O apie kitas negirdejau
Sekmes paieskose 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

apie Vida gyv stoties rajone - parasyta, kad girta atejo vaiko priziureti blink.gif

gal teko ka nors girdeti apie Vida is Baltupiu? siaip labai atrodo faina moteris, bet po visu skaitymu apie aukles, jau baisiu darosi, visai niekuo nebepasitiki doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyte xxx: 19 rugsėjo 2005 - 19:27
Oi, aukliu paieska daugiau negu kosmaras cry.gif, jau mane neviltis apeme. Perskambinau gal kokiom 40 moteriskiu doh.gif, is ju atsirinkau sesias blink.gif. O dabar ir vel nezinau, ka daryti. Kas is ju kalbu, kai viska pamatysi tik tada, kai prades dirbti...

Apie ta Vida ir as maciau, kad yra sarase, bet ten tiek puslapiu prirasyta, kad nezinau, kur rasti konkrecios situacijos aprasyma...Nes nezinau, ar ten ta pati, ar kita.

Sekmes likimo draugems 4u.gif

Katyte xxx, matau irgi ieskai Baltupiuose. Kazkaip sunku rasti sitoj miesto pusei, bent as kiek ieskojau, tai visoms cia nepatogu.
Atsakyti
Ta Gitana siūlėsi ir man, bet man ten su patirtim nelabai aišku. Sako, rkomendacijos neturiu, bet galiu gauti. Sakau, man popieriuko nereikia, reikia telefono buvusių šeimininkų, taip ir baigėsi mūsų pokalbis.
Atsakyti
QUOTE(leuleu @ 2005 09 23, 21:01)
Ta Gitana siūlėsi ir man, bet man ten su patirtim nelabai aišku. Sako, rkomendacijos neturiu, bet galiu gauti. Sakau, man popieriuko nereikia, reikia telefono buvusių šeimininkų, taip ir baigėsi mūsų pokalbis.

Man irgi ta pati sake, bet ji man kazkiokia "keista" pasirode- pasakoja, maisosi pasakojimuose. g.gif Tai pasirinkau kita zmogu, kol kas viskas thumbup.gif
Atsakyti