Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas ir dantukai

Aciu,ziogeli,uzpatarimus...Na as irgi pavydziu tomss mamelems ,kurios naktelemis miega...na matai,as auginu vaika ne Lietuvoje-tai ir padet,patart mazai kas man gali...viska pati...
maitinau pagal principa-kada nori,tada ir duoti...o ir pirmosiomis dienomis bijojau,kad nereiketu duoti misinuko,norejau tik savo pieneliu maitinti-tai ir vargdavau nuo pirmuju dienu...na o dabar noreciau atpratinti,nes kuo velaiu-sako sunkaiu...na ir siaip jau saves gaila...atsiduodu visa savo merginai-visai jegu nebeturiu-diena visa laika ant ranku,o nakti keliames kas dvi val.ir dar po to nesioju,kad uzmigtu...
Kas liecia to varianto,kad vaika palikti su tevu -man neiseis,nes pas ji ant ranku neuzmiega nakti,o tik daugiau issiblasko...priprato tik prie manes net svetimus zmones sunkiai priima...
Manau po kokio 1,5 menesio ,kai jau bus pripratusi prie kvieciu koseliu,pratinti nakciai sociau maitinti...labai noreciau,kad padetu,nes artinasi vasaros sezonas...atvaziuos bobutes...galeciau joms vaikuti priziuret kokia nakti palikti...noreciau siek tiek atsipalaiduoti,siek tiek palepinti save...nakti i koki bara,diskoteka nueiti...nes gyvenu as kurorte,kur nuo geguzes iki spalio karsta ir naktinis gyvenimas kunkulioja...
Kas liecia sociau pavalgyti nakciai-tai yra tos Hipp naktines koseles ar dar kas nors???mamytes,parasykite sociu naktipieciu recepteliu!!!Lauksiu clap_1.gif ...
Atsakyti
Aš taip auginu jau antrą ir jokios problemos tame naktiniame maitinime nematau (nors naktį maitinu kokius 3-4 kartus, keliuosi 6 ryto ir lekiu pusei dienos į darbą). Skaičiau, kad maitinančioms mamoms būtent tas naktinis maitinimas skatina pieno gamybą. Nu yra toks laikotarpis ir jį reikia išlaukti. Mano pirmoji naktimis keldavosi iki 2 metų, tai dabar esu nusiteikusi dar bent 1,5metų naktimis ramiai nemiegoti. Nu tokia mamos dalia ir nereikia labai savęs gailėti. Užtat, kad nenuvažiuotų stogas, reikia pamiegoti dieną, kai tik mažoji užsnūsta. Paprasčiausiai reikia keisti požiūrį, juk ne veltui siejami maži vaikai ir bemiegės naktys 2.gif
Atsakyti
na o mano maziukas nuo gimimo nakti gerai miega vakarienei pavalgo kukuruzu koses uzmiega 22 val. nakti misinuka ir vel toliau pucia i aki clap.gif iki 8 val. ryto na, o tu mamyciu kuriu nemiega nakti net nezinau ka patarti sad.gif
Atsakyti
Oi, Patri, nebūk tokia tikra dėl to, kad tėveliui nepavyks biggrin.gif Aš irgi taip galvojau. Manoji užmigdavo tik žįsdama. Galvojau, taip ir migdysiu iki aštuoniolikos (metų) biggrin.gif Bet mano vyras uždarė mane vieną vakarą į rūsį (kad negirdėčiau nieko ir neičiau jų "gelbėti") ir drąsiai pasiliko su mūsų teletabu. Pirmą naktį budinėjo dažnai, antrą irgi, po to busdavo rečiau. Dabar ją tėvelis užmigdo greičiau negu aš biggrin.gif
Pabandykit. Svarbiausia, paleisk tą vaiką mintimis, leisk tėveliui pačiam susitvarkyti. Pamatysi, paskui su tėveliu galėsi vaiką palikti dažniau, mieliau, pati laisvesnė būsi ne tik naktimis.
Beje, kas dvi valandas maitinti naktį man būdavo rojus. Kartais mano mergina busdavo kas pusvalandį, o kelias naktis, kai dygo dantys, krūties iš burnos nepaleisdavo visiškai blink.gif
Atsakyti
Mes irgi dar vargstam naktimis. Kiek kartų naktį maitinu, net negalėčiau pasakyt, nes miegam kartu ir aš pati pusiau meigodama paduodu krūtį ir miegu toliau. Nepasakyčiau, kad tai labai vargina. Nors, aišku, būtų visai nieko visą naktį išmiegot... Pritariu JJolkai, kad tai toks laikotarpis, kurį tiesiog reikia išlaukt. O kiek žinau visos maitinančios mamos kėlinėjasi naktimis. Toms, kurios maitina mišinukais, lengviau (kokia neteisybė, kartais pagalvoju) - jie sotesni, ir vaikui turbūt nėra tokios pagundos naktį keltis vien tik tam, kad gautų kažkokį butelį... Gi kartais, vos pajutęs šiltą švelnią mamos odą, mažius nulūžta iškart. Bent jau maniškei bent kaetą per naktį taip būna. Esu įsitikinus, kad vaikui augant keičiasi ir jo poreikiai. Kažkur skaičiau, mergytė sulaukus metukų vieną vakarą pavalgė pienuko, nusisuko ir užmigo. Ir nebereikėjo daugiau. Tiesiog išaugo. Kažkodėl įsivaizduoju, kad ir mums su dukryte taip bus...
Atsakyti
Gal ir man nebutu problemos jei ji nakti valgytu ir miegotu...toks momentas buvo kokias dvi savaites,kai gerem vaistukus zarnyno mikroflorai subalansuoti...faina buvo...bet gi situacija tokia-mes miegam apie 10-12 valandu ir maitinu minimum 5 kartus...po pirmo maitinimo miega dar neblogai,bet jau veliau pamaitinu ir nesioju,kad kietai uzmigtu...kitaip -vartosi,inkscia...na dabar dantys dygsta-gal del to...dar ir skiepus ka tik pasidarem nekaip-kojyte istino...gal jai skauda...o gal pilvuka pucia???jau daugiau 2 men valgom kieta maista... bet gi pilvukas turetu jau priprasti ???ar ne?!na ji pas mane dar ir blogai tustinasi... mes ir Dufilac gerem ir arbateles,kad pilvo nepustu-niekas nepadeda
kada vaikui jau nebereikia atsirugineti-nuo 6 menesiu???na kartais ,kai nesioju nakti atsirugsta,tada greiciau uzmiega,bet ne visados...juk nakti kitaip mazylio organizmas dirba...niekaip negaliu surasti problemos,kodel blogai miega...gal patarsite???diena buna tokia gera mergyte,o nakti tai turiu problemu...tai as pati praktiskai ir nemiegu...o diena-tai visokie darbai laukia,kada ten pamiegosi-tai valgyt darai,tai dar ka nors...
Atsakyti
QUOTE (patri @ 2004 03 28, 09:47)
niekaip negaliu surasti problemos,kodel blogai miega...gal patarsite???diena buna tokia gera mergyte,o nakti tai turiu problemu...tai as pati praktiskai ir nemiegu...

Man buvo toks periodas su Paulium - gal kokia pora menesiuku, gal kiek maziau ar daugiau - dabar jau nepamenu, kai jam buvo apie 4 menesiukai, atrodo... Budinejo nakti kas valanda kaip laikrodis... Tik as jo nenesiodavau - kruti i burnyte, ir viskas budavo... Nu labai buvau nusikalusi ir pikta per ta laika, maniau, kad netversiu... Bet kaip uzejo tas periodas, taip ir praejo... Irgi nezinojau ir nezinau, kokia priezastis buvo. Dantys? Demesio noras? Kokios nors naktines baimes??? Nezinau... Bet praejo, ir tiek... Gal tiesiog reikia islaukti, nors suprantu, kad tokiu periodu islaukti atrodo neimanoma.

Atsakyti
Gal tikrai tokie sunkus laikotarpiai buna pas leliu...tikiuosi,kad jie greit praeis...nes tikrai labai sunku...
Aciu uz paguoda,delfine...
Atsakyti
Maniskiui 6 men. bet valgom taip pat daznai ir miegam prastai , tik jis man nazirzia , bet keliasi , bando ropot , sedasi , rausiasi lovoj miegodamas , kartais prabunda ir jeigu as pabaru , kad miegot reikia tai jis visai krykstaut pradeda, taip kokia valanda ir juokiames visi trys , net pyktis praeina . Geriau jau visai nekalbint jo , o lopsine padainuot ir prispaust truputi ,kad nesivartytu, toks budas dar padeda.Bet geriausi migdomieji " papas i burna" tik kad suveikia ne visada. O del valgymo tai galvoju prades daugiau papildomo maisto diena valgyt , gal tada maziau nakti reikes.Mes tik pirma savaite kaip pratinemes prie koses taip kad ramios naktys manes laukia dar negreit.
Atsakyti
mamytes,dar karteli klausiu-ka duodate sociua pavalgyti,kad vaikutis saldziai miegotu nakti???
Atsakyti
Sočiausias maistas vakarienei būtų košė (kukurūzų, ryžių, manų (nors ji nėra labai vertinga, be to, kviečiai gali alergizuoti), miežių, avižų), ypač su trupučiu sviesto (nors 6,5 mėn vaikui aš dar sviesto neduočiau). jei košėm dar nemaitini, iš vaisių sočiausias yra bananas.
Atsakyti
Valge ir pries nakti sociai, bet vis tiek keldavosi ir daznai. Drauges mergyte nesikele iki 6 mėn, o po to irgi keldavosi dažnai. Gal vaikiukui dantys ir greičiausiai neduoda miegot. Per dygimus maniškis verkdavo naktį, o gal šiaip ką sapnuoja, o gal ir pilvuką raižo.
Su pirmu vargau ir kėlodavau iš lovytės ir pamaitinus atgal, bijojau, kad nepriprastu kartu miegot, o su mažiu miegojom kartu, ir net nežinodavau kiek kartu valge, tik instinktyviai pačiupinėdavau, kuri pilnesnė tą ir paduodavau. Bet abu atjunkius miega savo lovelėse, aišku būna kartais kai atslenka naktį į mūsų lovą ir jei tingim perkelt - išmiega ten iki ryto. Bandžiau vyresnėlį atpratint nuo naktinio su vyro pagalba, bet praklykė didžiąją nakties dalį ir gal sutapimas - kitą dieną pradėjo kosčioti. Nusispjoviau, sumasčiau, kad kai paaugs viską vienu kartu nutrauksiu. O kai trūkdavo miego - dieną kartu pamiegodavau.
Atsakyti