Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

QUOTE(Miglelė @ 2012 09 27, 16:01)
Kaip supratau, kad jie raso viena, o kaina vistiek buna sutartine. Man daris akis, pakels kakta ir pagurkli patvarkis - ir viskas uz 5000 lt. thumbup.gif . Aisku, jeigu viena "pozicija", tai gal ir nera is ko leisti daug, bet kai kompleksas, tai.....Beje, patikino, kad jokiu "pasleptu mokesciu" nebus - all inclusive - tvarsciai, tepalai, vaistai. mirksiukas.gif

matai,kai daugiau ka darai,tai ir kaina mazina

as savo riebalus i veida leidaus dar tuo paciu
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 09 27, 18:20)
matai,kai daugiau ka darai,tai ir kaina mazina

as savo riebalus i veida leidaus dar tuo paciu

O kiek papildomai dasidejo uz sita procedura. As apie tai galvojau, bet Kaikaris pasake, kad man dar kaip ir nereikia sito. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglelė @ 2012 10 05, 14:35)
O kiek papildomai dasidejo uz sita procedura. As apie tai galvojau, bet Kaikaris pasake, kad man dar kaip ir nereikia sito. g.gif

man ir sake nereik,bet as zinojau,kad reik

zodz viksraitis uz vokus ir riebalus uzsiprase 7500.pas kaikari su vokais apie 5000
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 10 05, 15:44)
man ir sake nereik,bet as zinojau,kad reik

zodz viksraitis uz vokus ir riebalus uzsiprase 7500.pas kaikari su vokais apie 5000

lotuliukas.gif zinoma, mes juk geriau zinome, ko mums reikia.... irnesakyk.gif
jauciu, reikes administratorei jo pasiskambinti ir uzklausti, tipo, jeigu kartais daktaras nusprestu, kad reikia... nail.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 10 05, 15:44)
man ir sake nereik,bet as zinojau,kad reik

zodz viksraitis uz vokus ir riebalus uzsiprase 7500.pas kaikari su vokais apie 5000

Ohohohooooo.
Riebiai čia doh.gif
Atsakyti
Vakar susitvarkiau vokus pas Bagdona Klaipedoje, lauksiu galinio rezultato rolleyes.gif
Atsakyti
Tai lauksim ziniu, kaip viskas susitvarkys, t.y. praeis melynes ir patinimai. O kiek laiko reikia buti klinikose?
Atsakyti
QUOTE(Utikas @ 2012 10 11, 09:44)
O kiek laiko reikia buti klinikose?


po keliu val po op paledzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Utikas @ 2012 10 11, 10:44)
Tai lauksim ziniu, kaip viskas susitvarkys, t.y. praeis melynes ir patinimai. O kiek laiko reikia buti klinikose?

Melynes nepasidaro ta pacia diena. Nuvaziavau 8 ryto, 11 val. galejau namo keliaut. Truko pati operacija 1 val., zuikio dainos, tik vokus uzsalde, po 3 durius i kiekviena voka dare. Labiausiai skaudejo, kai leido dvejus vaistus i uzpakali, zinau, kad vieni antibiotikai buvo.
Niekur nieko neskauda, tik nesmagu, kad pleistrai uzklijuoti ant voku, po savaites nuims ir isims siulus.
Kazi po kiek laiko galesiu pilnai dziaugtis bigsmile.gif
Beje, sake kad siules pilnai isbala po puses metu.

GAL KURI ZINOT KOKI TEPALIUKA, KAD GERIAU TIE RANDELIAI SUGYTU? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 11, 09:53)


GAL KURI ZINOT KOKI TEPALIUKA, KAD GERIAU TIE RANDELIAI SUGYTU? 4u.gif


dermatix ultra
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 10 11, 11:02)
dermatix ultra

O gal zinote ar man uztektu pirkti 6g.?
Dar yra 15g., bet jau kaina 130lt. kazkur.
Ir kiek laiko cia reiketu tepti tuos randelius? Ir turbut po siulu isemimo reiktu pradet?
Labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
uztektu, tepk, kol nepasibaigs tutele, pradeti reikia kai tik isims siulus.
Atsakyti