Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių pokalbiai

Sveikos, na, pagaliau ir as turiu tuos "blizgucius" ant dantu, pakolkas tik ant apatinio zandikaulio, o po 2 menesiu turesim ir ant virsutinio smile.gif
Taip kad "isipaisau" i breketininku gretas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egl_e @ 2008 04 26, 11:55)
Sveikos, na, pagaliau ir as turiu tuos "blizgucius" ant dantu, pakolkas tik ant apatinio zandikaulio, o po 2 menesiu turesim ir ant virsutinio smile.gif
Taip kad "isipaisau" i breketininku gretas  biggrin.gif  4u.gif


sveikinimai 4u.gif

kokius nesioji?
Atsakyti
Sveikos.
As taip pat istojau i jusu kluba biggrin.gif Nuo 2008 04 24 virsutinis zandikaulis, dabar lauksiu apatinio smile.gif Breketukai paprasti

Atsakyti
man des matyt tuos beligaturinius,taip nenoriu,bet sake keramikiniai arba geleziniai jei bus ideti,tuomet man riekes nesioti 2-3 metus,o cia maximumu pusantru...penjktadieni duos tokia kapa uzsidet ant patiniu dantu sukandimui nesiot visa para,o poto kai ja nesiosiu,vasara virsutinius breketus uzdes,o veliau kapa nuims ir ant apatiniu uzdes doh.gif baisu pagalvot kaip as atrodysiu,visuomet baisu buvo kai prasizioja moteris ir gelezys....o dabar man tokia dalia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 04 27, 13:07)
man des matyt tuos beligaturinius,taip nenoriu,bet sake keramikiniai arba geleziniai jei bus ideti,tuomet man riekes nesioti 2-3 metus,o  cia maximumu pusantru...penjktadieni duos tokia kapa uzsidet ant patiniu dantu sukandimui nesiot visa para,o poto kai ja nesiosiu,vasara virsutinius breketus uzdes,o veliau  kapa nuims ir ant apatiniu uzdes doh.gif  baisu pagalvot kaip as atrodysiu,visuomet baisu buvo kai prasizioja moteris ir gelezys....o dabar man tokia dalia  unsure.gif



nei cia baisu, nei cia ka g.gif simtai moteru ir merginu nesioja ir nesiojo kabes, ir nenumire, ir aplinkiniu neisgasdino. man jos nei trukde, nei ka - su kabem ir i darbo pokabius ejau, ir nauja darba gavau, o ir berniuku demesio stoka nesiskundziau mirksiukas.gif taip kad neprisigalvok pati sau problemu, auksciau nosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioshka69 @ 2008 04 27, 00:52)
sveikinimai 4u.gif

kokius nesioji?



Dekui biggrin.gif Maniskiai paprasti,metaliniai smile.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie Jūsų mirksiukas.gif Vakar sudėjo metalinius breketukus viršuje thumbup.gif Kažkodėl liepė pasirodyti tik po 3 savaičių unsure.gif Šiandien kažkaip tempia nemaloniai, skauda kramtant doh.gif Tikiuosi, taip ir turi būti. Tokia "žalia" jaučiuosi šiuose reikaluose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vixi @ 2008 04 28, 13:45)
Prisijungiu prie Jūsų mirksiukas.gif  Vakar sudėjo metalinius breketukus viršuje thumbup.gif  Kažkodėl liepė pasirodyti tik po 3 savaičių unsure.gif  Šiandien kažkaip tempia nemaloniai, skauda kramtant doh.gif  Tikiuosi, taip ir turi būti. Tokia "žalia" jaučiuosi šiuose reikaluose blush2.gif



Tai aisku, kad taip turi buti, juk tavo dantukai pradeda judeti mirksiukas.gif Kaip tik, prsimenu pradzioje, kai nejauciau nieko tokio,tai galvojau, kad ten nieko nevyksta biggrin.gif
Atsakyti
o man tie beligaturiniai sake neskaudes beveik,o gal isvis neskaudes,nes dirbs pagla mano kraujotaka,jos nesustabdant,atvirksciai nei tie paprasti,nes jie per prievart dantis privercia judeti ir pirmom dienom dantim buna trauma,todel sustoja kruajotaka toje vietoje kazkaip ir kuri tai laika isvi nieko nevyksta.... nu man zodziu taip aiskino,bet vis dar negaliu susitaikyt,kad man reikes tuos gelezinkelius nesiot verysad.gif
Atsakyti
Dienas labas mirksiukas.gif

kaip nuotaikos, ar pavasarines? kiba atostogaujat jau visos? g.gif

brbk, kaip gyvenimelis jaunas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti