Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdymas

itariu ,kad susidaret klaidinga nuomone blush2.gif ne mano ten darbeliai. cia is neto pavyzdeliai, ka galima graziai nulipdyti blush2.gif
Atsakyti
Pažiūrėkit čia smile.gif gal kam patiks, disnejaus žaisliukai
user posted image
Atsakyti
Sveikos, kaip dirbti su moliu? Turiu tokį vaikišką rinkinuka sagėms lieti. yra sausi milteliai gipso ir formos. Tik neparašyta kiek vandens pilti, kaip daryti masę gipso????Ar galima tą masę daryti tirštą ir lipdyti?
prašau patarimųųųųųų cry.gif
Atsakyti
o gal savo formeles kaip nors galima padaryti, nes ten visokios žvaigzdutės, mėnuliukai, bananai....man negražu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ailona @ 2005 04 13, 13:11)
[aš lipdau iš tikro molio įvairius gaminius - hobi.
turiu krosnį, kurioje išdeginu ir gaminiai atsparus vandeniui.
esu mėgėja, bet gaminu įvairiusgaminius beto glazuruoju.


O mano mama prof. keramikė, aš tai lipdau tik kai nuotaika būna, šiaip kartais linksma su tuo moliu išsidirbinėt. Turim žiedimo stakles, krosnelę, glazūrų, tai galima tokių fainų daukčiukų pasidaryti tongue.gif O čia, šiaip, jei kam įdomu, įdedu savo mamos darbų nuotraukas, tiek, kad nelabai kokybiškos blush2.gif

Dekoratyvinė lėkštė. Pagaminta iš molio. Skersmuo - apie 12 cm. Dengta glazūra.
user posted image
Žibintas. Pagamintas iš molio. Aukštis - apie 15 cm. Dengtas matine glazūra. user posted image
Suvenyrinis šuniukas. Pagamintas iš molio, dengtas glazūra. Aukštis - apie 10 cm.
user posted image
Dekoratyviniai vazonėliai su gėlytėmis. Pagaminta iš molio, dengta glazūra. Aukštis - apie 5 cm. user posted image
Prakartėlė. Pagaminta iš molio, dengta glazūra. Aukštis - apie 15 cm. user posted image
Atsakyti
Saulelyte, tavo mamos darbeliai labai mieli wub.gif
Atsakyti
Saulyte, tavo mamos darbeliai labai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif noreciau ir as taip moket, ech mirksiukas.gif
Atsakyti
saulelyte
nuostabus mamytes darbeliai
O gal butu galima suzinoti kiek tie mazi vazoneliai ir prakartele kainuoja(jei cia nenori parasyk az ) Tokiu labai noreciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 05 30, 11:45)
Saulelyte, tavo mamos darbeliai labai mieli wub.gif



QUOTE(nikitule @ 2005 05 30, 16:50)
Saulyte, tavo mamos darbeliai labai  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif noreciau ir as taip moket, ech mirksiukas.gif



QUOTE(Jumi @ 2005 05 31, 23:18)
saulelyte
nuostabus mamytes darbeliai


Na man jie irgi labai gražūs, tiek, kad jau žiauriai atsibodę, nes kai visą gyvenimą matai juos tai jau nebeįdomu darosi. Nors kai sukūria ką nors naujo, tai visada pati žaviuosi, kaip jai išeina taip gražiai wub.gif
Atsakyti
O KIEK KAINUOJA TIE ŽIBINTAI NEGLAZŪRUOTI
Atsakyti
4u.gif Sveikutės.Įdedu jums kelias nuotraukytes.Tai mano vyro sesers darbeliai.Ji-ne profesionalė,tik megėja,bet namuose turi degimo pečių ir leidžia laiką prie molio savo malonumui.Gal rasit idėjų sau...Tai-taupyklė kartu su pieštukineuser posted imageJi tik išdegta ir nudažyta smile.gif O štai šitą grožį mes gavom dovanų Naujų Metų proga wub.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidosius: 07 birželio 2005 - 23:39
Šitos žvakidės visą savo grožį atskleidžia vakare.Jos glazūruotos.Pamėginau nufotografuoti su blicu,tai nesimato,kaip jos atrodo patamsy.Čia jinai balkone ant sienos prisitvirtinusi jas.user posted image


user posted imageJei įdomu,rašykit,dar įkelsiu nuotraukų.Mes visi jai aiškinam,kad galėtų malonumą su nauda suderinti ir gauti naudą iš to(parduodant),bet jinai šventai įsitikinusi,kad "yra daug gražesnių ir jos niekas nepirktų" doh.gif
Atsakyti