Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda, l/d Radastėlė

na as jau pirmadieniu tureciau Lietuvoje buti, i darzeli jauciu kad tik antradieni ateisim wink.gif
Atsakyti
4u.gif Iš nepatvirtinto šaltinio sužinojau,kad lopšelio grupėse yra laisvos 3 vietos ax.gif Ar gali taip būti g.gif Na man taip keista,nes vis buvo skalambijama,kad Klaipėdos darželiuose nėra vietų g.gif Nors va ir per balticum žinias rodė,kad yra atsiradę daug laisvų vietų Klaipėdos darželiuose mirksiukas.gif Atsieit krizės padarinys unsure.gif Kaži ar tai gali būti tiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2009 11 07, 22:36)
4u.gif Iš nepatvirtinto šaltinio sužinojau,kad lopšelio grupėse yra laisvos 3 vietos ax.gif Ar gali taip būti g.gif Na man taip keista,nes vis buvo skalambijama,kad Klaipėdos darželiuose nėra vietų g.gif Nors va ir per balticum žinias rodė,kad yra atsiradę daug laisvų vietų Klaipėdos darželiuose mirksiukas.gif Atsieit krizės padarinys unsure.gif Kaži ar tai gali būti tiesa g.gif

Žinoma,kad gali
Įeikit į www.klaipeda.lt puslapį ten švietimo skiltyje ir skelbiamos visos laisvos vietos kurios yra darželiuose
Atsakyti
4u.gif Na va,parašiau prašymą,kad priimtų ir mus į šį darželį mirksiukas.gif Tai direktorė sakė,jog nuo gruodžio 1 dienos jau kaip ir galėtumėm pradėt lankyti ax.gif Buvau nuėjus ir į "Vėrinėlį",tai ten lopšiuko grupė tik viena ir ji visiškai pilna doh.gif Tai va teks dabar lankyt "Radastėlę" mirksiukas.gif Tikiuos šis darželis nėra blogas g.gif Bet va išorinis vaizdelis nekoks doh.gif Pačių grupių nemačiau schmoll.gif Kažin kaip ten g.gif Čia pasiskaičius radau visokių pasisakymų,ir gerų ir blogų unsure.gif Dar galvoju nueit pasidomėt į "Putinėlį" g.gif Ten taip pat kiek žinau atsirastų vietos.Nors ten skaitosi ir rusų darželis,bet kiek girdėjau lopšiuko grupėj iš 15 vaikų tik 3 rusakalbiai rolleyes.gif Ai pasimetus esu visai doh.gif Kai per didelis pasirinkas,sunku ir išsirinkt lotuliukas.gif Gal kas esatę lankę "Putinėlį" ir perėję į "Radastėlę" arba atvirkščiai mirksiukas.gif O,kad žinočiau kuris geresnis g.gif "Putinėlis" arčiau namų,bet jis skaitosi rusų darželis,"Radastėlė" toliau nuo namų,bet jį lanko vien lietuviškai kalbantys vaikučiai unsure.gif Tai va ir susisuko galva unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Sveika,
As manau, kad vaikas dabar kalbeti mokosi ir jam gal persudetinga butu ir lietuviskai ir rusiskai pradei kalbeti. Seip tai labai patenkinta esu musu aukletoja ir auklye superine, tik viena aukletoja pavaduojanti ateina tai man nepatiko. bet nemanau kad cia beda, ji su musu vaikais pastoviai nebuna. Nors gal tik taip pasirode, maciau ja tik 2 kartus ir tik po kelias minutes.

Kol kas mes patenkinti Radastele mirksiukas.gif
Atsakyti
Sofi kas Edvardukui, kur prapuolet???
Atsakyti
QUOTE(pliushine @ 2009 10 15, 19:45)
SVEIKI SVEIKI jau ir Kipra maciau (ui saldainiukas tikras) biggrin.gif
ir Daniele, taip pat laaaabai daili mergyte. Gal siandiena nevede i lauka, nes aukletoja viena buvo tai....
Ziuriu musu grupeje labai greitai vaikai adaptavosi, tai manau parodo jog aukletojos labai fainos (auklyte tai man is vis superine)
kaip jusu maziukai adaptuojasi, ar noriai eina, aip pasilieka?

Niu tai sveikos mamos,ziuriu daug praleidau cia ax.gif
vakas vel serga 2savaites sirgo,paejo i darza 2dienas,o dabar vel........ doh.gif
tai per tiek laiko ir atpras vel eiti g.gif
Ir susirinkima ziuriu praleidau,kazkoks buvo cia kazkada,net nezinau ka gero ten kalbejot,bet kaip suprantu reiks pinigelius rinkt biggrin.gif
Tai jei kokiu reikalu bus,ar ko reiks,gal susirasom cia?vistiek daznai cia visos uzsukam.
Ai dar pamirsau paklasut doh.gif kas ten grupeje gero?kas naujo?ar jusu vaikuciai neserga?ir kazin kiek ju dabar grupe yra lankanciu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kyska513: 11 lapkričio 2009 - 22:44
sveika, jei pavyks ateik kita savaite, treciadieni (16.30), i susirikima, na toks ten tas ir susirinkimas bus, tiesiog pasikalbesim apie grupes fonda, gal dar apie pirmaja musu klecku kaledine svente pakalbetume ir viskas wink.gif Nagi reikia kazkaip del musu mazuju pasistenkt smile.gif
O siaip grupej viskas tvarkoj, sake vakar vaiku jau 9 buvo, truko berods vos triju, dziugu, kad maziukai taip sauniai priprato smile.gif
MAMYTES tegu sveiksta jusu mazuliai kuo greiciau!!!! smile.gif
Atsakyti
[quote=pliushine,2009 11 12, 12:41]
sveika, jei pavyks ateik kita savaite, treciadieni (16.30), i susirikima, na toks ten tas ir susirinkimas bus, tiesiog pasikalbesim apie grupes fonda, gal dar apie pirmaja musu klecku kaledine svente pakalbetume ir viskas wink.gif Nagi reikia kazkaip del musu mazuju pasistenkt smile.gif
O siaip grupej viskas tvarkoj, sake vakar vaiku jau 9 buvo, truko berods vos triju, dziugu, kad maziukai taip sauniai priprato smile.gif
MAMYTES tegu sveiksta jusu mazuliai kuo greiciau!!!! smile.gif
[/quote
Supratau bigsmile.gif jei iseis ir vaikas pasveiks tai butinai ateisiu,jei ne, tai manau perduosit naujienas,siame forume ax.gif
Bet tai kiek daug vaiskuciu eina i darza,smagu kad nors ne visi serga,o tai aukletoja neturetu ka veikt biggrin.gif
Atsakyti
Apsirges buvo mano Edvardoskis, nu tokios ten ligos sloga ir tiek. Bet uzleidau truputi doh.gif TAi buvom namuciuos beveik 2 sav. Sian pirma diena, Galvojau kad vel adaptacija bus, bet nieko, pats kelia zinojo iki grupes, su auklyte uz rankuciu susikibe i grupe nuzinksniavo ir viskas blink.gif Visa diena sauniai atbuvo thumbup.gif
Atsakyti
WOW visa diena jau isbuvot, saunuoliukas Edvardukas!!!
Kyska tikiuosi kad sudalyvausi wink.gif sveikit
Atsakyti
QUOTE(pliushine @ 2009 11 12, 20:55)
WOW visa diena jau isbuvot, saunuoliukas Edvardukas!!!
Kyska tikiuosi kad sudalyvausi wink.gif sveikit

Aciu ax.gif pas daktarus varom tik antradieni,tai gal jau treciad.galesim i darza,gal baigsis tas kosejimas baisinis doh.gif
Atsakyti