Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda, l/d Radastėlė

Na mes nuo Gruodzio 1 taip pat soliuosime i sita darzeli...wink.gif))) Kaip keista buvo ten vaikscioti pod arzeli...primine vaikyste, beveik niekas nepasikeite..sad.gif((( Ir mano aukletoja dar ten dirba... bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Na va,pradėjom ir mes lankyt šį darželį ax.gif Patekom į "Pagrandukų" grupę mirksiukas.gif Lankom dar tik antrą dieną smile.gif Palikinėju po valandikę,bet tą valandikę beveik visą praverkia doh.gif Per kiek laiko adaptavosi Jūsų mažyliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2009 12 07, 20:21)
4u.gif Na va,pradėjom ir mes lankyt šį darželį ax.gif Patekom į "Pagrandukų" grupę mirksiukas.gif Lankom dar tik antrą dieną smile.gif Palikinėju po valandikę,bet tą valandikę beveik visą praverkia doh.gif Per kiek laiko adaptavosi Jūsų mažyliai g.gif

sveika atvykus mirksiukas.gif 4u.gif Jusu ryte nepastebejau, bet gal susipazinsim veliau bigsmile.gif Na mano asmeniskai, o kaip ir pastebejau kitu vaikuciai butent sitoj grupej gana greitai ir labai lengvai adaptavosi, kuom labai dziaugiames 4u.gif
Atsakyti
4u.gif O jūs taip pat "pagrandukuose" mirksiukas.gif Na šiandien verkė labai kai palikau,bet kai atėjau po valandos pasiimti,tai stovėjo prie auklėtojos kažkuo susidomėjus biggrin.gif Auklėtoja sakė,kad šiandien jau geriau,verkė tik pradžioj,o paskui jau net ir žaidė ax.gif Tai jau šiokia tokia pažanga rolleyes.gif Ryt bandysiu ilgint laiką unsure.gif Šiandien klausiau kaip ten dėl Kalėdų šventės g.gif Tai sakė,kad jau susirinkimas darytas.Minėjo,kad seneliui renkama po 10 lt,o tėveliai dar renka po 40 lt mirksiukas.gif O kas pas mus atsakingas už tuos visus reikalus,kaip man įsijungti g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Aš su tokiu klausimu ax.gif ar padidino mokestį už darželį Jūsų mieste, kaip žadėjo valdžia- miesto vaikams 400 Lt, rajono 600 Lt?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2009 12 08, 21:46)
4u.gif O jūs taip pat "pagrandukuose" mirksiukas.gif Na šiandien verkė labai kai palikau,bet kai atėjau po valandos pasiimti,tai stovėjo prie auklėtojos kažkuo susidomėjus biggrin.gif Auklėtoja sakė,kad šiandien jau geriau,verkė tik pradžioj,o paskui jau net ir žaidė ax.gif Tai jau šiokia tokia pažanga rolleyes.gif Ryt bandysiu ilgint laiką unsure.gif Šiandien klausiau kaip ten dėl Kalėdų šventės g.gif Tai sakė,kad jau susirinkimas darytas.Minėjo,kad seneliui renkama po 10 lt,o tėveliai dar renka po 40 lt mirksiukas.gif O kas pas mus atsakingas už tuos visus reikalus,kaip man įsijungti g.gif

paprasykit aukletojos Amelijos tevelio telefono ir jis viska jums paaiskins mirksiukas.gif
Labai dziugu kad jums sekasi vis geriau, mes tik kita savaite ateisim, sloga uzpuole doh.gif

QUOTE(Piranija @ 2009 12 09, 11:27)
Sveikos, merginos 4u.gif

Aš su tokiu klausimu ax.gif ar padidino mokestį už darželį Jūsų mieste, kaip žadėjo valdžia- miesto vaikams 400 Lt, rajono 600 Lt?
Ačiū 4u.gif


Kol kas niekas nepasikeite ir apie tai dar niekas nieko nekalbejo schmoll.gif tikiuosi ir nekalbes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pliushine @ 2009 12 09, 11:52)

Kol kas niekas nepasikeite ir apie tai dar niekas nieko nekalbejo  schmoll.gif  tikiuosi ir nekalbes  unsure.gif

aciuks.gif
Atsakyti
O ar jus vedat vaikucius i darza kai jie yra sergantys?nu pvz.sloga?jei ne ,tai kaip ziurit i tas mamas,kurios atveda sergancius vaikus ir nepaiso aukletojos prasymu,tokiu nevest?
Atsakyti
QUOTE(kyska513 @ 2010 01 08, 13:08)
O ar jus vedat vaikucius i darza kai jie yra sergantys?nu pvz.sloga?jei ne ,tai kaip ziurit i tas mamas,kurios atveda sergancius vaikus ir nepaiso aukletojos prasymu,tokiu nevest?

Sveika, na liudna galiu pasakyti, nes zinau ka turi omeny unsure.gif Mes dabar ligoninej su plauciu uzdegimu gulim ir esu visu 100% isitikinusi nuo ko !!!!!!! Teiravausi gyditoju, papasakojau visa istorija (nes mes grizom i darzeli po ligos, pasveike, aisku imunitetas siek tiek dar pasilpes po antibijotiku, bet va tiek tereikejo) ir jie patikino mane, kad taip galejo ir buti! unsure.gif

Aisku sloga slogai nelygi, jei sloga yra nuo sauso oro, vaikas neciaudeja, tai gal ir nieko baisaus, bet kai vaikas ciaudeja taip kad visi snargliai i sonus taskosi ir po to pirmiausia iskrenta(suserga) tie kurie sedejo salia tai jau yra virs visko!!!!

Nezinau ka daryti, bet taip palikti nezadu, zadu kelti bangas, jei ta mama nieko ir toliau nesiruosia daryti!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(pliushine @ 2010 01 13, 00:23)
Sveika, na liudna galiu pasakyti, nes zinau ka turi omeny  unsure.gif  Mes dabar ligoninej su plauciu uzdegimu gulim ir esu visu 100% isitikinusi nuo ko !!!!!!! Teiravausi gyditoju, papasakojau visa istorija (nes mes grizom i darzeli po ligos, pasveike, aisku imunitetas siek tiek dar pasilpes po antibijotiku, bet va tiek tereikejo) ir jie patikino mane, kad taip galejo ir buti! unsure.gif

Aisku sloga slogai nelygi, jei sloga yra nuo sauso oro, vaikas neciaudeja, tai gal ir nieko baisaus, bet kai vaikas ciaudeja taip kad visi snargliai i sonus taskosi ir po to pirmiausia iskrenta(suserga) tie kurie sedejo salia tai jau yra virs visko!!!!

Nezinau ka daryti, bet taip palikti nezadu, zadu kelti bangas, jei ta mama nieko ir toliau nesiruosia daryti!!!!!!!!!!!!!!!!

O siaubas!nu vargsiukai jus verysad.gif
Isivaizduokit mes ir ziauriai sergam,bet dabar nezinau ka cia kaltin!ar pati persaldziau vaika ar taip sutapo,kad darze uzkrete doh.gif kostom ziauriai,net nebezinau ka griebtis,daktare israse antibiotikus jau pirmadieni,o serganti vaika jau kaip supratau vede i darza ir treciadieni ir ketvirtadieni,bet as tik ketvirtadieni ir pamaciau ir aukletoja pasake,kad toki baisiai serganti veda.Tai paskui ketvirtad.stengiaus anksciau pasiimt is darzo,o penktad.visai nebevedziau,bet nepadejo.....tai suprast kaip nori g.gif g.gif bet kazkiek tikrai ir esu linkus kaltint ta mama,kuri vede serganti vaika,nes vaikas mano buvo po ligos,specialiai ilgai nevedziau i darza,kad jau gerai pasveiktu,o cia....va kad nori doh.gif tik atejom ir vel sergam,gal ir mums tik tiek ir truko uzsikrest?
Nu mes penktad.vel pas daktarus,tai papasakosiu ta istorija ir as,jei sakys kad galejo uzsikresti,tai blyn....as jau ir netylesiu,cia bardaku nedarys viena boba!!!!mes visi vaikus vedam sveikus,o jei tik ciut kosti tai sedim namie,o cia.....toki vargsiuka ir taip serganti.....
O kaip jums tas plauciu uzdegimas?kuom pasireiske?ar turit temperaturos?parasykit prasau,gal ir manajam kas negerai,tik zioplavota daktare nesupranta,tiek kostim,bet negali nusiust net kraujo tyrimui,nu penktad.jau prasysiuos pati.
Atsakyti
Na ka skambinau aukletojai tai sake vienintelis berniukas (tas pats nuo kurio visi kiti uzsikrete) visoj grupej, visi serga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vat cia tai idijotizmas kazkoks!!!! Ir pikta ir liudna, ziauriai!!!
Na mums ketvirtadieni 40 temperatura sukilo, tokiu skaiciu nesu termometre macius, issikvietem greitaja, tai ji atvaziavusi numuso, isveze i ligonine, o cia mus atgal issiunte (idijotai, ne kitaip), aisku mes kita diena vel su tokia tempa atsidurem ligoninej, tik si syki kraujo tyrimus padare, ir issiziojo pamate tragiskus parodymus.
Butinai issireikalauk kraujo ir slapimo tyrima, net jei ir nenores daryti, grieztai!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(pliushine @ 2010 01 13, 23:51)
Na ka skambinau aukletojai tai sake vienintelis berniukas (tas pats nuo kurio visi kiti uzsikrete) visoj grupej, visi serga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vat cia tai idijotizmas kazkoks!!!! Ir pikta ir liudna, ziauriai!!!
Na mums ketvirtadieni 40 temperatura sukilo, tokiu skaiciu nesu termometre macius, issikvietem greitaja, tai ji atvaziavusi numuso, isveze i ligonine, o cia mus atgal issiunte (idijotai, ne kitaip), aisku mes kita diena vel su tokia tempa atsidurem ligoninej, tik si syki kraujo tyrimus padare, ir issiziojo pamate tragiskus parodymus.
Butinai issireikalauk kraujo ir slapimo tyrima, net jei ir nenores daryti, grieztai!!!!!!!!!!!

Bet koks bardakas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aukletoja sake,kad eis pasikalbet su direktore del sio vaiko,tai kaip supratau nieko ir nenusprende,jis sekmingai eina toliau i darza doh.gif
Tai idomu ka mums dabar tevams reikes daryti?kaip kalbetis ir sprest sia problema,jei taisyklese aiskiai parasyta,kad serganciu vaiku negalima vest i darza,tai kaip cia iseina?patys sau priestarauja?ir nieko nesiima,kai toks bardakas vyksta!kai susirgo tiek vaiku......nu man sokas!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti