Įkraunama...
Įkraunama...

Mokytojų provokacijos

QUOTE(Mįsliukė @ 2007 02 21, 23:56)
Šiaip tai yra sudėtinga. Na geriausia būtų, kad klasės tėvų atstovai kreiptųsi į administraciją su parašais ir konkrečiai įvardintų priežastis, kodėl netinka ši mokytoja. Keitimo motyvai turi būti aiškūs , konkretūs ir pagrįsti, pvz. mus ji nervina - netinka. Tačiau , labai dažnai būna, kad kai reikia kažkam atstovauti vaikus ir surinkti parašus - iš tų norinčiųjų keisti mokytoją lieka vos keli.

na mano klasei labai panasi situacija. matematikos mokytoja norim keist, nes tiesiog nemoka isaiskyt. bet vat, nesurenkam parasu.. schmoll.gif
Atsakyti
Mano klasėje irgi panaši situacija- norim matematikos mokytoją pakeist, turbūt dėl to, kad per tūkstantį savo dėstymo metų visiškai nukvako moteriškė g.gif Vieną šneka, kitą daro... Vietoj to, kad dėstytų pamoką- pasakoja apie savo gyvenimą (kaip ji stumdė kažkokius ten rutulius, balerina buvo, PATI ŠULINĮ IŠKASĖ lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) Ir šiaip labai mėgsta mums priminti, kad ji ekspertė, nors kaip mokytoja ji visiškai nesupranta savo mokinių ir, rodos, daro viską, kad tik mums būtų blogiau, pastoviai sakydama, kad mes lodariai, kvailiai ir iš mūsų niekada nieko gero nebus. Tai kitų mokslo metų pradžioje planuojame surinkti tėvų parašus ir nešti pas direktorių, nes kitaip nieko nebus... O šio semestro pažymiai tragiški. Ir tik dėl to, kad nepasirinkome matematikos modulio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Žodžiu, į pensiją ją ir kuo greičiau.
Atsakyti
QUOTE(albe @ 2005 03 20, 22:43)
Mano mergina mokytoja issirinko pati. Rudeni darzelyje per susirinkima buvo atejusios busimu pirmoku mokytojos. Pati susirinkime nebuvau, ejo tetis. tai grizusi pasake, kad eis pas ta mokytoja (nei vardo nei pavardes). Pavasari nuejom i atviru duru diena mokykloje tai parode ta pacia mokytoja, nepersigalvojo ir nenorejo eiti pas jokia kita. Jau eina i pabaiga pirmi mokslo metai - nesigailiu, kad leidau pas ta mokytoja, kuria issirinko pati.

Būtų labai šaunu, jei ir mūsų darželyje būtų tokia praktika ax.gif Įdomu, 1. ar tai tebevyksta ir 2. ar tai vyks būtent mūsų darželyje blush2.gif Jokių "nepriklausomų šaltinių" neturiu, tai labai pergyvenu, kaip reikės parinkti normalią mokytoją lens.gif
Man tai norėtųsi, kad ji
* taip pat neišeitų į dekretą 4 metus, nors truputį hihihi.gif skamba, bet irnesakyk.gif
* kad būtų reikli, bet NE PIKTA pioneers.gif
* kad mylėtų savo darbą - būtent, kad mylėtų mokytojos darbą...
* tiesiog kad būtų gyvas pvz. vaikams first.gif
O taip kalbu todėl, kad man ačiū Dievui karsta.gif būtent taip kažkada pasisekė su mano pirmąja mokytoja - aš ją iki šiol atsimenu kaip idealą - moters, pedagogės. Visa mano klasė dievino ją, bet ji buvo super inteligentiška, reikli, mokanti sudominti, išaiškinti, niekada nerėkdavo, negąsdindavo, nesišaipydavo, net per tėvų susirinkimą neapkalbinėdavo vaikų kitiems tėvams girdint, tik "ant ausies", taip sakant. Na, žodžiu, dabar noriu tokios ir savo dukrai rolleyes.gif
Beje, nepasisekė, kad manoji gimė pora metų per vėlai, šiemet mano pirmoji mokytoja turėjo pirmokus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manau, turėtų būti profesionali, reikli. Patirtis - privalumas biggrin.gif
Atsakyti
As kai rinkau pirmaja mokytoja vaikui, ziurejau pirmiausia, kad nebutu labai griezta ir pikta, nes mano mergaite labai jautri. Ir labai dziaugiuosi pasirinkta mokytoja, nes dukra per ziemos atostogas man pasake, kad jau pasiilgo savo mokytojos, bigsmile.gif o tai manau labai gerai thumbup.gif
O kai mokytojos buna grieztos ir vaikai i mokykla pradeda eiti kaip i laza, tada, jau ne kas... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tear-catcher @ 2009 06 02, 16:00)
Mano klasėje irgi panaši situacija- norim matematikos mokytoją pakeist, turbūt dėl to, kad per tūkstantį savo dėstymo metų visiškai nukvako moteriškė  g.gif  Vieną šneka, kitą daro... Vietoj to, kad dėstytų pamoką- pasakoja apie savo gyvenimą (kaip ji stumdė kažkokius ten rutulius, balerina buvo, PATI ŠULINĮ IŠKASĖ  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )  Ir šiaip labai mėgsta mums priminti, kad ji ekspertė, nors kaip mokytoja ji visiškai nesupranta savo mokinių ir, rodos, daro viską, kad tik mums būtų blogiau, pastoviai sakydama, kad mes lodariai, kvailiai ir iš mūsų niekada nieko gero nebus. Tai kitų mokslo metų pradžioje planuojame surinkti tėvų parašus ir nešti pas direktorių, nes kitaip nieko nebus... O šio semestro pažymiai tragiški. Ir tik dėl to, kad nepasirinkome matematikos modulio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Žodžiu, į pensiją ją ir kuo greičiau.

siaubas kaip ji gali rasyt mazesnius pazymius tik del to kad nepasirinoot modulio..... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2009 05 21, 14:05)
O mums iškilo atvirkštinė problema- direktorė nusprendė atleist dukros mokytoją (pradinukų) ir į jos vietą paskirt kitą ( priežastis-reikia mažint etatus).Surinkom visos klasės mokinių tėvų parašus su prašymu neatleist mokytojos,vieną įteikėm direktorei,kitą nuvežėm į švietimo skyrių.Ir vistiek direktorė padarė pagal save verysad.gif
Ar dar yra kokių būdų ir priemonių iškovot,kad paliktų ankstesnę,kurią vaikai labai myli ir mes,tėvai jos darbu esam patenkinti  g.gif

Šiuo atveju yra taip, kad negali atleist bet ką. Jei iki pensijos nedaug liko, jei turi aukštesnę kategoriją, jei ilgiau dirba tada pirmenybė pasilikt. Ir jei atleis ne pagal darbo kodeksą, gali direktorė daug nemalonumų turėt...
Atsakyti
Mūsų klasės tėvai norėjo pakeisti matematikos mokytoją, buvo surinkti visų tėvų parašai, bet deja tai nepagelbėjo, nes kadangi mokytojų ir taip trūkumas, tai tas mokytojas mūsų vaikams dėstė dar visus metus...Vėliau kai vaikai perėjo į kitą klasę, tik tuomet pasikeitė...
Atsakyti
As tai esu 5-oke tai mums matematika direktorius desto , o lietuviu kalba-pavaduotoja..Su jais problemu kaip ir nera , bet yra technologiju tokia mokytoja.Tai mano dviem draugam 2 praktiskai uz nieka irase mad.gif .Vienas klasiokas per pamoka pradejo juoktis is draugo(Ji specialiai juokino) tai ta mokytoja pagalvojo , kad jis is jos zvengia...Beveik visa mokykla nekencia tos mokytojos
Atsakyti
Bankrotas visiškas su tais pedagogais....tiek degradų.. blush2.gif

PRABALSUOKIT.kad mokytojai mokinius mokykloje bent jau matytų, nes tikrai yra blogų mokyklų ir daug. Teko ir mums mokyklą keisti, nes su mokytojom ir mokyklos direktore nesusikalbėjom:"nesikiškit, bus blogiau"," mūsų mokykla gera..""mokytojai žino ką daro.."ir daaaaug dar nesamonių.

http://www.peticijos...ujausios/---Del nusižudžiusio mokinio Prienu Revuonos

vid. mokykloje.

Yra ir gerų mokytojų ir mokyklų normalesnių. Kad vaikai norėtų eiti į mokyklą turi būti mokykloje geras mikroklimatas, bet , kadangi mokytojai nepakaltinami, o ugdymo niekas nesukontroliuos...kam dirbti, jei galima nedirbti ir dar pinigų rėkti...
Atsakyti
Pradinukui geros mokytojos tikrai reikia ieškoti. Bloga mokytoja ilgam gali sutraumuoti vaiką. Po to tėvams vargas jo savivertę ir tą suš....prisitaikymą prie aplinkos taisyti. Vėliau reikia ieškoti geros mokyklos, deja...jeigu norim savo vaiką turėti, o ne aplinkos išauklėtą.
Atsakyti
Pirmiausia vaikas turi pasimokinti ir tik tada gali suprasti ar ta mokytoja tinka, ar ne. o tai bus galima pamatyti is vaiko elgesio pasikeitimo ir pan.
Atsakyti