Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtumėte gyventi su kita vieniša mama?

Lietuvoj mano gimines Jurbarke,o Kaune - tik vyras, uosviene.. Bet is ju greiciau kokios nelaimes sulauksi, nebent pagalbos.Draugai be vaiku irgi ne kas diena ir ne kas savaite nores pas tave i svecius vaziuoti biggrin.gif
Mielai gyvenciau ir su pazistama, tik kad tokiu nezinau smile.gif
Atsakyti
Visai sauni mintis, as uz, bet tik atsargiai rinkis kaimyne, kad paskui nuostoliu dideliu neturetum. Gal kas is draugu pazistamu iesko ko nors panasaus, pasiklausinek. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati ideja gal ir nebloga, bet nemanau kad gyvenime tik drauges pakaks, ka darysit, kuri issikelsit jei atsiras sirdies draugas blush2.gif , apie zmones daugiau suzinome kartu gyvendami ir kyla problemu kiek del to, juk ko gero nei viena nesituoktumem, jei zinotumem, kaip veliau nutiks, rinktumemes ta, su kuriuo tikrai galima gyventi iki mirties (tada ir skyrybu nebutu), be to seimoje derinami dvieju zmoniu ir ju bendru vaiku interesai, ir tai daug problemu iskyla, bent jau pradzioje, o cia jau dvi skirtingos moterys, su vaikais kurie irgi turi savo interesus, iprocius ir t.t., reiktu taikytis nebe dviems, o visiems 4,5, ar net 6 doh.gif Manau sunku butu, nebent su tikrai senai ir gerai pazystamu zmogumi ir neilga laiko tarpa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2008 01 12, 20:34)
O kodel taip trumpai gyvenote kartu? Cia irgi problema, kad pastovumo negali garantuoti sad.gif

na pastovumo tokiu atveju nelabai ir gali būt. gi reikia toliau savo gyvenimus tvarkyt. mūsų atveju buvo taip: draugė pagaliau įsigijo nuosavą būstą, o aš išsikrausčiau pas savo būsimą vyrą. tiesiog pasikeitė mūsų ir finansinės galimybės, ir asmeniniai gyvenimai.
bet šiaip tie metai buvo labai faini thumbup.gif . dar ir dabar kai kuriuos momentus su nostalgija prisimenu smile.gif
Atsakyti
prieš kokius 9m.buvau isiskyrusi su 2 vaikais mama.gyvenau savo bute.gerai pažystamai šeimoje buvo dideli nemalonumai tai priemiau pas save pagyvent laikinai.buvo visko :buitis lengvesnė,linksmiau,bet ji susirado drauga o savo mažius 5 ir 3m. vis dažniau man po darbo ir naktim užkraudavo g.gif jos vyras grasino mano buto langus išdaužyti verysad.gif kad priemiau ja pas save.žiūrejau jos vaikus nes nemokėjau atsisakyti doh.gif ji buvo įsimylėjusi nieko aplink nematė.po kiek laiko man truko kantrybė:darbas,4 vaikai ir buitis bash.gif liepiau tvarkytis vienaip ar kitaip gyvenimą ir žiūret pačiai savo vaikus biggrin.gif ji gryžo pas vyrą dar pragyveno 4m.ir isiskyre.taigi tokia mano patirtis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama333: 27 sausio 2008 - 23:33
Tai tikrai, labai buna vienisa vien auginant vaikus ir matant tik 4 sienas. Is patirties zinau kad is liudesio ir kaukti kartais norisi.
Ideja tikrai labai idomi. Gal kazkam pasirodys ta mintis net trenkta, bet nevalingai prisiminiau pavyzdi is gamtos. Juk gyvunu gaujose neretas atvejis kai sudaromi jaunikliu "darzeliai", kai viena/keletas pateliu priziuri visos gaujos jauniklius arba siaip keletas kokiu nors liuciu bendrai augina savo liutukus ir pan. Atsiprasau uz pavyzdi is gyvuneliu gyvenimo, gal kam juokinga pasirode biggrin.gif bet net gyvunai instinktyviai vienas kitam padeda naujos kartos auginime, tai ko negali zmones? g.gif
Tik jau rast ta moteri bus sunku . sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 01 12, 20:27)
aš taip gyvenau metus laiko su vaiku ir su drauge, kuri turėjo dukrą. nu fainai visai buvo. tikrai ir linksmiau, ir išleidi viena kitą kur nors, ir jei darbe užtrunki yra kas vaiką iš darželio pasiima. ir buities rūpesčių mažiau, pagaliau finansiškai labiau apsimoka nei vienai nuomotis. yra su kuo papliurpt, pasiguost.
o kaip susirast, nu tai nežinau g.gif . mano atveju tai buvo sena pažįstama. su visiškai svetimu žmogum gali ir nelengva būt sugyvent  g.gif



Smagu ir mums buvo taip gyventi, tuo laikotarpiu turbūt nebūčiau išgyvenusi viena nei fiziškai, nei psichologiškai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2008 01 17, 16:48)
Lietuvoj mano gimines Jurbarke,o Kaune - tik vyras, uosviene.. Bet is ju greiciau kokios nelaimes sulauksi, nebent pagalbos.Draugai be vaiku irgi ne kas diena ir ne kas savaite nores pas tave i svecius vaziuoti biggrin.gif
Mielai gyvenciau ir su pazistama, tik kad tokiu nezinau smile.gif

labukas...as ka tik issiskyriau su ,kadangi nebepakenciau moralinio smurto...likau viena,su dviem vaikais...dabar man be galo sunku,nes esu visiskai vienisa...mama mirus,tevas turi kita seima jau seniai,nebendraujame visai.o vienai--likti su dviem vaikais-baisu.nors vienas jau 13-metis,o antram-4.9metu.gyvenu vilniuje,bute.turejau draugu-bet kai likau viena-migam isgaravo jie.buvo planai isvykti i turkija,arba i anglija,bet trukde vyras,vis dar tempiau guma,nors reikejo sprendima priimti anksciau,buti ryztingesniai...bet pavelavau i traukini...nebuvo kliutis mano vaikai,bet,dabar hmmmmmmmm..... schmoll.gif stai toks finisas.suprantu tave,,ir tikrai noreciau likimo drauges,ir,gal buciau nieko pries,pries tavo pasiulyma g.gif
Atsakyti
manau visai nieko mintis, tik va reikia del visko sutarti ir jei zmogus protingas, viskas issprendziama...
o finansiskai tai 2-3 kamb buta yra pigiau nuomotos nei 1kamb...
pati galvoju kad butu gerai susirasti su kuom butu galima issinuomoti 2-3 kamb buta, taciau niekas is pazystamu neketina ieskotis buto...
jei atsirastu moteris kuri noretu kartu issinuomoti buta tai rasykit i az, susitiktumeme aptartumeme viska ir gal ka sutartumeme...
pritariu tai nuomonei kad geriau nuomotis su pazystamais, bet jei tokiu nera...
Atsakyti
Įdomi mintis... Tik sunkiai įgyvendinama... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2008 02 23, 21:06)
Įdomi mintis... Tik sunkiai įgyvendinama...  schmoll.gif

NERA TO BLOGO KAS NEISEITU I GERA 4u.gif NIEKO NERA NEYMANOMA 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip saunu dvi vienisos mamytes su vaikais. As sutikciau isnuomoti savo buta. Taip butu saugiau ir geriau (as taip manau).
Atsakyti