Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtumėte gyventi su kita vieniša mama?

Na manau gera iseitis kai neturi kur eit, jei neturim uz ka susimoket, gal pigiua aisku butu, ir seip manau visai neblogai bet kaip bus kai viena is kaimyniu ras koki sau vyruka:)
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2008 01 12, 19:42)
Mes esam trise - dukrai 3m, sunui ka tik suejo 1m. Siuo metu gyvename Vokietijoje, bet siais metais rudeny zutbut noriu sugrizti i Lietuva.
Turiu tokia minti susirasti vienisa mamyte su vaiku ar vaikais, ir kartu bendrai issinuomoti nama. Finansiskai kazin ar tai butu naudinga, bet esme tame, kad jauciuosi vienisa. Kasdienis mamos darbas, namu ruosa, ir visada vienai - mane labai vargina. Gal ne mane viena? Norisi pasisneketi ir ne tik su vaikais smile.gif Jau nekalbant apie tai, kad kartais truksta silto zodzo, padrasinimo,paramos. O svarbiausia - atsakomybes pasidalinimo. Ka daryt, kai sergi ir kitais panasiais extra atvejais? Tai labai baugina. Pagalbos laukti neturiu is ko. Ir siaip, isivaizduoju drauge butu lengviau daugeliu atzvilgiu. Ka manot apie toki "projekta"? Ar pavyktu? Ar gali taip buti, kad moterys su motermis dar sunkiau sugyvena nei su vyrais? smile.gif Ir aisku, pagr klausimas, kaip ta kita "sugyventine" rasti?



Sveiki,
kadangi brandinu minti likti viena su savo suneliu, tai ir pati mastau apie tokia "sugyventine". Aisku dviem moterims gali but ir sunku susigyventi... cia jau reikia charakterio panasumu ir panasaus poziurio i gyvenima ir vaiku auklejimo..
Jeigu iki rudens nerasit sau antros puses, galim pabandyti susigyventi smile.gif tik as vilniete..nezinau ar noresite i Vilniu atsigabenti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stellute: 07 balandžio 2008 - 13:55
Man atrodo, kad tai yra superine ideja. Ir linksmiau, ir butu kam ant paties paverkti, ir vaikams linksmiau, o jei ir poziuriai i gyvenima sutaptu, tai mamytes geriausiomis draugemis pataptu ilgam. Aciu uz tokia ideja!! 4u.gif
Atsakyti
Audžiu mintį pasinaudoti šia idėja ax.gif Gal kas turit psiūlymų? Auginu dukrytę 2metukų viena, esu ne iš Vilniaus, bet norėčiau kraustytis į Vln, tik vienai sunkoka būtų nuomotis visą butą, o pas kokius šeimininkus irgi nenoriu, nes kai esi su vaiku, tai norisi, kad žmonės, su kuriais gyveni būtų rimti, o ne kokie mėgėjai pašėlti ir t.t.. ax.gif
Atsakyti
Jooo.. na, išsakysiu savo nuomonę (taip pat esu vieniša mama mirksiukas.gif ), kuri bus priešinga daugumos nuomonei...

Mano nuomone, toks dviejų vienišų mamų sugyvenimas viename name ar juolab, bute yra VISIŠKA NESĄMONĖ, nes...

1. Jau net ir begalinės meilės pagrindu sukurtai vyro ir moters šeimai, kurią dar be visa ko, sieja ir seksas, kyla begalė buitinių konfliktų būtent dėl tų pačių buitinių reikalų, o jų , ypač gyvenant su vaikais- pilna. O čia- dvi moterys...Kils nesutarimų (TIKRAI!) , nes viena gali jaustis perdaug išnaudojama, gali nervinti svetimi vaikai, gyvenimo įpročiai skiriasi ir pan.

2. Kas bus, kai pas vieną iš "sugyventinių" pradės užeidinėti draugas, o čia namie kita, taip pat meilės ištroškusi????? Viena lakstys, o kita su jos vaikais sėdės doh.gif Ar vyrioką tą patį vilios??? Ar jiems kavą į lovą nešios ir dar savo kambarėlyje jos vaikiukus priglaus kol jie savo kambaryje meile užsiiminės smileysex.gif??? Ką galvojate taip nebus- TIKRAI BUS! Nebent pačios vienoje lovoje miegoti pradės!

3. Kaip bus sprendžiami vaikų tarpusavio konfliktai (taviškis skriaudžia maniškį)?

Žodžiu toks sugyvenimas gal ir galimas tarp lesbiečių, tačiau tikrai ne tarp normalios orientacijos moterų, kurios NORI ir TURI gyventi savo gyvenimą. Čia aš nekalbu apie trumpalaikį "pagyvenimą" atostogų metu, kas mano nuomone yra normalu, o apie kasdieninį gyvenimą...
Papildyta:
QUOTE(besika @ 2008 02 01, 09:15)
labukas...as ka tik issiskyriau su ,kadangi nebepakenciau moralinio smurto...likau viena,su dviem vaikais...dabar man be galo sunku,nes esu visiskai vienisa...mama mirus,tevas turi kita seima jau seniai,nebendraujame visai.o vienai--likti su dviem vaikais-baisu.nors vienas jau 13-metis,o antram-4.9metu.gyvenu vilniuje,bute.turejau draugu-bet kai likau viena-migam isgaravo jie.buvo planai isvykti i turkija,arba i anglija,bet trukde vyras,vis dar tempiau guma,nors reikejo sprendima priimti anksciau,buti ryztingesniai...bet pavelavau i traukini...nebuvo kliutis mano vaikai,bet,dabar hmmmmmmmm..... schmoll.gif stai toks finisas.suprantu tave,,ir tikrai noreciau likimo drauges,ir,gal buciau nieko pries,pries tavo pasiulyma g.gif


Puiki mintis- užkrauti savo vaikus "draugei" ir migruoti į Turkiją doh.gif Va, būtent, kodėl toks mamų sugyvenimas kai kam labai patrauklus...

O jei iš liūdesio nesinori vienai būti, tai reikia pačiai su savimi tvarkytis, kreiptis į psichologą arba gydytis depresiją, jei reikia, bet ne tokias nesąmones prigalvoti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 19 rugsėjo 2008 - 15:15
o as pvz pasinaudociau sita ideja tuo atveju, jei - namas - nemazas, ir ji galima padalinti i dvi zonas - kur kiekviena mama turi savo gyvenamaji plota, buiti, ir viena kitai nekliudo. Butu saunu, jei butu skirtingi iejimai.
tada bendra buitis tiek ir tebutu - susimoketi nuoma, bendra kiema susitvarkyt, ir rastiskai isipareigot viena kitai tvarkingai moket mokescius bei nelist i akis, jei nera abipusio poreikio.
O vaikai - manau, jei kartu jiems smagu zaist lauke - puiku, tegu. Jei smagu kartu zaist kambary - prasom, bent jau is mano puses nebutu priekaistu.

Ir pvz as manau, metams - dviems as sutikciau taip pagyventi. Tada isnuomociau dabartini buta, ir nebetampyciau sau ir vaikui nervu tol, kol rastume sau kita busta, atitinkanti musu poreikius.

Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 09 19, 15:07)
Jooo.. na, išsakysiu savo nuomonę (taip pat esu vieniša mama  mirksiukas.gif  ), kuri bus priešinga daugumos nuomonei...

Mano nuomone, toks dviejų vienišų mamų sugyvenimas viename name ar juolab, bute yra VISIŠKA NESĄMONĖ, nes...

1. Jau net ir begalinės meilės pagrindu sukurtai vyro ir moters šeimai, kurią dar be visa ko, sieja ir seksas, kyla begalė buitinių konfliktų būtent dėl tų pačių buitinių reikalų, o jų , ypač gyvenant su vaikais- pilna. O čia- dvi moterys...Kils nesutarimų (TIKRAI!) , nes viena gali jaustis perdaug išnaudojama, gali nervinti svetimi vaikai, gyvenimo įpročiai skiriasi ir pan.

2. Kas bus, kai pas vieną iš "sugyventinių" pradės užeidinėti draugas, o čia namie kita, taip pat meilės ištroškusi????? Viena lakstys, o kita su jos vaikais sėdės doh.gif Ar vyrioką tą patį vilios??? Ar jiems kavą į lovą nešios ir dar savo kambarėlyje jos vaikiukus priglaus kol jie savo kambaryje meile užsiiminės smileysex.gif??? Ką galvojate taip nebus- TIKRAI BUS! Nebent pačios vienoje lovoje miegoti pradės!

3. Kaip bus sprendžiami vaikų tarpusavio konfliktai (taviškis skriaudžia maniškį)?



Man atrodo, kad tokie santykiai "iš išskaičiavimo" yra žymiai tvaresni nei "iš meilės" , nes tada mažiau asmeniškumų, kiekvienas gyvena savo gyvenimą, o kartu jei yra poreikis galima ir pabendrauti. O be to, kiek jau čia tų porų gyvena iš meilės, dauguma gyvena nes yra pripratimas arba tiesiog taip patogiau. Dėl vyrų, manau suaugę žmonės gali iš anksto aptarti tokią situaciją, ir priimti bendrą sprendimą. Gyvenau 6m bendrabutyje su ir su 2 ir su 1 kambarioke. Per tuos 6m nebuvome susipykę nei karto thumbup.gif Jei būčiau vieniša mama, būtinai pasinaudočiau šia idėja.
Atsakyti
Manau, kad puiki idėja thumbup.gif tokia specifinė komuna, kur vyrai tik mažamečiai lotuliukas.gif

jeigu kelios vienišos mamos kartu nuomotųsi namą, reiktų sutarti kažkokias taisykles, kompromisus, kad visos būtų patenkintos. Bet idėja - tikrai puiki thumbup.gif
Atsakyti
Gyvenciau tikrai ne triju kambariu bute ir ne mazesniame plote smile.gif tik ten, kur tureciau atskira savo erdve su mazyliu. O siaip tai... manau sita ideja gal nieko motinoms kurios neturi kur eit is karto po skyrybu, kaip laikina stotele.. taciau visada gyvent... schmoll.gif juk net vyro atsivest negalesi ir svetainej to paties vyno prie zidinio ar tv isgert ax.gif nes kur nors virtuvej malsis kita mama arba sedes savo kambari uzsidarius, kad tik netrukdyt. Na, truputi bendrabutis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

laukiuosi 5 mėnuo. Kovą turėtų gimti vaikelis. Šiuo metu nuomojuosi kambarį su bendranuomėmis trijų kambarių bute (Vilniuje), tačiau sužinojęs, kad laukiuosi, šeimininkas įspėjo, jog su vaikeliu likti tame bute negalėsiu. Esą keičiasi jų pačių, šeimininkų, planai, gal jie iš viso to buto nebenuomos ir pan.

Taigi artimiausioj ateity liksiu be gyvenamo būsto.

Gal atsirastų iš šio forumo skaitytojų kokia nors jauna mama (ar būsima mama), kuri yra panašioje situacijoje: ieško, kur gyventi, arba jau nuomojasi didesnį butą ir galėtų priimti į vieną kambarį?

Labai norėčiau nuomotis kambarį (buto neišgalėčiau išsinuomoti) kur nors ramiame Vilniaus mikrorajone ar kvartale. Mokėti galėčiau ne daugiau kaip 800 Lt per mėnesį. Būtų puiku, jei tai būtų kambarys dviejų kambarių bute (ar didesniame), kurio kitoje dalyje gyventų taip pat mama su vaikeliu, jauna šeima ar galų gale vienišas žmogus, nebijantis kūdikio verksmų už sienos.

Jei Jūs manote, kad galėtumėte man padėti, arba pati ieškotės nuomojamo būsto, nedelskite ir atsiliepkite! Būsiu labai dėkinga.

Konstancija
Atsakyti
Na ideja pati gal ir nebloga, bet as negaleciau gyventi su pasaliniais zmonem, name ar bute teisiog man reikia ramybes. Cia jau nuo zmoniu priklauso. smile.gif
Atsakyti
Puiki ideja, bet manau kad pries apsigyvanant kartu reiketu susipazinti, pabendrauti. Noreciau kitais metais su tokia mamyte gyventi kaune, jei tik norinciu yra parasykite i az smile.gif
Atsakyti