Įkraunama...
Įkraunama...

Butai Bajorų kalvose

Ir mes rezervavome buta. Taciau apie kazkokia nuolaida net kalbos nebuvo. Atseit labai daug norinciuju pirkt ir nuleidinet dabar kainas jiems nera jokio tikslo. Tad netikiu, kad ir veliau kazka nuleis, nebent daug kas atsauks rezervacijas.
Tik butu gerai, kad nereiktu pirkt masinai aiksteles. Gal del to imanoma kazka susitart g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOGEFA @ 2011 02 03, 17:22)
Ir mes rezervavome buta. Taciau apie kazkokia nuolaida net kalbos nebuvo. Atseit labai daug norinciuju pirkt ir nuleidinet dabar kainas jiems nera jokio tikslo. Tad netikiu, kad ir veliau kazka nuleis, nebent daug kas atsauks rezervacijas.
Tik butu gerai, kad nereiktu pirkt masinai aiksteles. Gal del to imanoma kazka susitart  g.gif

o tai jums rezervavo butą be požeminio parkingo? nes mums sakė, kad yra tik po vieną butą kiekviename aukšte, kuris yra labai netipinio išplanavimo, kurį rezervuojant galima neimti parkingo, o visi kiti butai yra su privalomu parkingu.... pas mus ir rezervacijos sutartyje numatyta, kad kartu įeina ir parkingas, aišku už papildomą kainą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerndar: 04 vasario 2011 - 11:05
Ir mums privaloma imt parkinga, nors noretume atsisakyt. Ziuriu 3 kambariu butai visi jau parduoti. Idomu ar zmones rimtai nusprende jau pirkt, ar tik rezervave. Nes kazkaip idomiai, kad kainu visai nenuleidzia, idomu kaip bus rugpjucio menenesi g.gif


QUOTE(Gerndar @ 2011 02 04, 12:05)
o tai jums rezervavo butą be požeminio parkingo? nes mums sakė, kad yra tik po vieną butą kiekviename aukšte, kuris yra labai netipinio išplanavimo, kurį rezervuojant galima neimti parkingo, o visi kiti butai yra su privalomu parkingu.... pas mus ir rezervacijos sutartyje numatyta, kad kartu įeina ir parkingas, aišku už papildomą kainą...

Atsakyti
QUOTE(Gerndar @ 2010 12 10, 12:30)
na ka gi, mes užsirezervavom butuką statomame IV etapo name smile.gif namas 4 aukštų, lifto nėra. Butas II aukšte, langai: pietūs, vakarai. Esam tikrai kol kad labai patyenkinti, žiūrėsim kaip bus kai pamatysim galutinį variantą smile.gif Kaip supratom galima išsikaulyti nuolaidą kai jau po pastatymo bus deramasi dėl galutinės kainos smile.gif

Paziurejau ka jie siulo, tai kainos pakritusios lyginant su paskutiniu etapu. Nebent ju reklamine kaina 'nuo 3800lt' ir reali kaina labai skiriasi.
Atsakyti
Dar pavarysiu antireklamos, nes Hannerio issikalinejimai atsibodo, pasiskaitykit apie ju 'veiksmus' sprendziant nusiskundimus del broko ir kokio dydzio saskaitas mokejom uz patarnavimus
http://bajoruforumas....php?f=16&t=496
Atsakyti
as irgi ziurejau tuose namuose butus, tik as jau pastatytus, irengtus ax.gif man tai labai geras ispudis liko. o del sildymo, tai man atrodo viskas priklauso nuo to, kiek naudoji, nes mano kaimynai irgi moka uz mane daug daugiau, nors butai tokie patys... g.gif

QUOTE(Smailiukas @ 2011 02 11, 12:09)
Dar pavarysiu antireklamos, nes Hannerio issikalinejimai atsibodo, pasiskaitykit apie ju 'veiksmus' sprendziant nusiskundimus del broko ir kokio dydzio saskaitas mokejom uz patarnavimus
http://bajoruforumas....php?f=16&t=496
Atsakyti
QUOTE(Dodoviledo @ 2011 03 06, 21:43)
as irgi ziurejau tuose namuose butus, tik as jau pastatytus, irengtus  ax.gif  man tai labai geras ispudis liko. o del sildymo, tai man atrodo viskas priklauso nuo to, kiek naudoji, nes mano kaimynai irgi moka uz mane daug daugiau, nors butai tokie patys...  g.gif


patarnavimai - norejau pasakyti, kad mokam uz laiptines valyma, aplinkos prieziura, bendro naudojimo elektra, administracines islaidos, eksplotacines islaidos, zoles pjovimas, teritorijos prieziura. Kas menesi apie 100lt. Kazkaip vasara net ir daugiau buna. Kadangi III etapo namai dar nebuvo priduoti, mokejom Bajoru Kalvom.
Ispudis gal ir neblogas, bet kad Hanneris neprisideda prie to ispudzio islaikymo tai jau kas kita wink.gif
Atsakyti
Idomu butu atsiliepimai "Bajoru kalvose" IV,V etapo. Ar silti butai? Kokie pliusai? Minusai?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2013 03 29, 16:11)
Idomu butu atsiliepimai "Bajoru kalvose" IV,V etapo. Ar silti butai? Kokie pliusai? Minusai?


Manau tik geryn, ten gyvena keli žmonės tik ankstesniuose etapuose statytuose namuose, tai patenkinti šildymo kainom. o realiai kuo toliau statant bent pasake draugas kad dar geresnius dabar stato su tais vedinimo sistemomis ir pan. aš ir dairinėjuosi dabar smile.gif
Atsakyti
Patinka man ten gyventi thumbup.gif Pacio namo kokybei, tiksliau gal vedinimo sistemai, galima butu si ta prikisti, bet visa kita liuks smile.gif Galvojam, kad gal jau kazkiek ankstokas butas mums darosi, tai dairomes tik i to pacio rajonuko naujus namus smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif

Norėjau paklausti, gal kas nors iš Jūsų gyvenate ar planuojate įsigyti butą "Bajorų kalvose".?

Mes su vyru labai rimtai svarsome pirkti butą naujai statomame šešiaaukščiame name, tačiau būtų labai malonu sužinoti Jūsų nuomonių, ypač jau gyvenančių "Hanner" pastaytuose namuose smile.gif

Gal galėtumėte pakomentuoti butų kokybę, garso izoliaciją, infrastruktūrą ir pan.

Būčiau be galo dėkinga ax.gif
Atsakyti
ir mus domintų naujausi atsiliepimai iš gyvenančių/planuojančių apsigyventi Bajorų kalvose, ypač nusiskundimai, jei tokių yra biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti