Įkraunama...
Įkraunama...

Butai Bajorų kalvose

Gal šiuo metu yra norinčių pasidalinti faktais apie kalvas?
Atsakyti
man irgi butu idomu ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
rezervavom butą VIII etapo statomame name, norėjau pasiteirauti atsiliepimų apie gyvenančius šalia pastatytuose, ar patenkinti, kaip šildymo sąskaitos, izoliacija ir pan.? Iš ansko dėkoju už pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
kokio inaso reikia rezervuojant?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2014 04 03, 20:39)
kokio inaso reikia rezervuojant?



15% smile.gif
Atsakyti
Argi reikia 15 proc įnašo? nes kai aš rezervavau, tai tikrai buvo pasirinkimas 15 proc arba 5000lt. aišku akcentavo, kad sumokėjus 15 proc nepabrangs buto kaina iki jo pirkimo kol pastatys, bet praeitais metais įnešiau, o šiemet vasarą dariau pirkimą, tikrai kiek klausinėjau kitų kas sumokėjo 5000lt-nė vienu centuku nepabrango, tik va sumažėjo šiek tiek kvadratūra, kai pastatė sad.gif

Dėl šildymo-butai pakankamai gerai apšildinti, kad tikrai net visu pajėgumu kas gyvena kituose ankstesniuose etapuose tikrai nejungia ir moka ne per daugiausia, garso izoliacija, kai teko ankščiau gyventi bk 5 name-na girdisi kaimynai, bet kai justiniškėse senos statybos bute gyvenu tai nepasakyčiau kad irgi nesigirdi kaimynų ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos.

Nusipirkau buta ir garaza Bajoruose, bet gavosi taip, kad garazo kol kas man nereikia. Gal yra norinciu nuomotis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jorkiuke @ 2014 08 21, 10:58)
Argi reikia 15 proc įnašo? nes kai aš rezervavau, tai tikrai buvo pasirinkimas 15 proc arba 5000lt. aišku akcentavo, kad sumokėjus 15 proc nepabrangs buto kaina iki jo pirkimo kol pastatys, bet praeitais metais įnešiau, o šiemet vasarą dariau pirkimą, tikrai kiek klausinėjau kitų kas sumokėjo 5000lt-nė vienu centuku nepabrango, tik va sumažėjo šiek tiek kvadratūra, kai pastatė sad.gif

Dėl šildymo-butai pakankamai gerai apšildinti, kad tikrai net visu pajėgumu kas gyvena kituose ankstesniuose etapuose tikrai nejungia ir moka ne per daugiausia, garso izoliacija, kai teko ankščiau gyventi bk 5 name-na girdisi kaimynai, bet kai justiniškėse senos statybos bute gyvenu tai nepasakyčiau kad irgi nesigirdi kaimynų  ax.gif



O kokiame name tu nusipirkai, kur 4 aukstai ar 6?
Atsakyti
Ar yra čia Bajorų kalvų būsimų gyventojų? Gal jau pakvietė apžiūrai? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
...vos netapau kalvu gyventoja, bet atradau Santariskiu gyvenviete, nerealus rajonelis 4u.gif, man asmeniskai zymiai grazesnis ir siltesnis rajonelis....
Atsakyti